2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

ıyıyım ıyıyım bomba gııbıyım cok ıyıyımmmmmmmmmmmmmmmm
:muzz: :muzz:
siz nasılsınız
su :opucuk:
yeşim :opucuk:

tılsım

oozge

eeeeeeee daha ne ıstıyoruz bomba gıbıyızzzzzzzzzzzzzzzzzzz

allah kem gozlerden korusun hep bole mutlu ıyı olalım  :nazar:

:muzz: :muzz: :muzz:

burcum

su canım çok teşekkürler
yeşimcim bugün tam 24 haftalığız 6.ayımız bitti bugün  :muzz: :hello2: :hieyt: :nazar: :basardim: :nazar:

Ada-beste-banu

Angel

selam fistiklar dun kaynatmissiniz bayaaa gobek atmalar felan bir ben eksiktim yaneeee     :k06:     :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: nazar degmesin size masallah   nasilsiniz guzel annisler ozgem hosgeldin bebemm    :opucuk: 

banucum resimdeki esinmi canim masallah hep boyle mutlu olursunuz insallah 

Ada-beste-banu

Canım benim hoşgeldin
Evet canım eşim. Çok teşekkür ederim. Umarım hepimizin mutluluk yakasını bırakmaz birtanem. Sen nasılsın bakalım.  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

tılsım

burcum maşallah canım bizde 7 ayık çok şükür  :nazar: :nazar:

az kaldı az  :suclu:

tülincim hoşgeldin canımm nerdesin bakıyım sen  :caca: :caca: :ehi:

banucum eşinde sende küçük duruyosunuz maşallah size allah bozmasın  :amin: :nazar:

Angel

amin canim amin  :amin:    cok sukur iyiyiz canim sen nasilsin bestem nasil annesi   :opucuk:   banucum hamis resimlerin yokmu senin canim    :opucuk:

nazan

Ada-beste-banu

Yaa canım bilgisayara atamadım. Eşime sürekli söylüyorum. Foto Makinadan bilgisayara at diye. O da akşam yorgun gelince unutuyor. Biliyorsun benim az kaldı ve ellerim ayaklarım çok şişti birtanem yaaa. çok rahatsız ediyor beni.
Bestem iyi değil gibi tatlım günler yaklaştıkça ve beni yorgun ve ağrılı gördükçe çok üzülüyor. Geçen gün istifar ettim nasıl ağladı bir görsen için parçalanır. Annem ve babam zor susturdular. "Annecim sana bir şey olmasın, ben sensiz ne yaparım " diye. Ayyy aklıma geldikçe çıldırıyorum yaaa.Bana çok düşkün benim kelebeğim ne yapacağız bilmiyorum. Şimdiden psikolojisi alt üst anlayacağın canım.

Ada-beste-banu

Nazan hoşgeldin canım sen nasılsın bakalım.  :flowers:

nazan

neslihan

BESTE BANU ÇOK TATLI ÇIKMIŞSINIZ,MAŞALLAH.YENİ YAVRUNUZLA MUTLUĞUNUZ DAHA DA ARTAR İNŞALLAH :amin: