2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

ya eskisi erkek diyo yeniside kız yeşim sen yeniye baktın mı peki ne diyo

burcum

benimkini bilmiş eski çin takvimine göre bende erkek çıkıyordu

tılsım

bendede yenisinde kız çıkmıştı eskisinde erkek çıktı eskisi tuttu  :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

hımm.... boş yani neyse nezaman öğreniriz peki 9 nisanda kontürolüm var söyler mi acaba doktor 

burcum

buarada üst komşumda hamile 5 gün önce o benden 2.çocuğu ilki erkek doktor 2.si için de erkek demiş ama gene bakarız demiş galiba kız istiyorlar çok getir ikili tarama testinin sonucuna bakayım dedim baktım kız 63 mü ne çıkmış kız dedim ama doktorun daha iyi bilir tabiki dedim erkek dediyse erkektir dedim ayın 1 i gibi doktora gidicek kesinleşicek size de söylerim ben çok merak ediyorum şimdi  :ehi:

burcum

erkekse erken belli oluyor istisnalar kaideyi  bozmaz kızlar geç gösteriyor bana doktorum 2 aylıkken ve 3 aylıkken bu erkek galiba dedi 4 aylıkken kız galiba dedi aaaa dedim ben öğrenmek istiyorum dedim peki dedi alttan ultrason ile baktı hemen gözüktü kelebeğimin kukuşu  :ehi:  :muzz:

(gülşen)

burcum

tuttu canım yeni versiyon çin takvimi de tuttu 2 li tarama dA

(gülşen)

bu kontürolde 2 li testi yaptıracaz sanırım 12 haftalıkken yapılıyo dimi inşlh. kötü bişey çıkmaz  :amin:

burcum

İNŞALLAH canım sıkma canını zaten herşey yolundadır emin ol iyi düşün iyi olsun hayırlı haberlerini de bekliyoruz

(gülşen)

burcum

maşallah canım ALLAH size bağışlasın çok yakışıklı benim de 6 yaşında kardeşim var adı emircan ALLAH acılarını göstermesin

(gülşen)

amin cnm  :amin: ben kaçar herkeze iyi akşamalar bebişlere iyi bakın ama önce kendinize tabi :k06:

fıstık

İŞTE BEN YENİ ÇEKİLDİ 5 DAK. ÖNCE TAZE YANİ  :k06:

burcum