2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

teşekürler iyiyim sizler nasılsınız kıdemli hamişler

Angel

saol canim bizde oyle tahmin ediyoruz ama bakicaz   :opucuk:  sende eklesene resmini

tılsım

tülinim çok tatlı çıkmışsın canım maşallah ama göbüş erkek göbüşü gibi yaa ben tezimin arkasındayım inş.. çürütmez bebiş  :k06: :k06:

lalecim dikkat et canım kendine üşütme kendini biz hepinize dua ediyoruz allahım sizlerede nasip etsin inş...  :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

CANIM BENİM HİÇ RESMİM YOK ÇEKMEM LAZIM BİR ARA ÇEKİYİM NASIL EKLENİYOR ONUDA BİLMİYORUM Kİ

Angel

sucum resim cek canim yanina hatira kalir  bol bol cek hemde

yesimcim  :opucuk:

tılsım

evet yaa resim çekmek lazım bol bol hemdeee

tülincimm  :opucuk:

fıstık

MRB kıslaaaaaarrrr tülincim çok tatlı çıkmışsın ya :nazar: :nazar: :nazar:

Bende çekeyim bari kendim çekemezsem akşama aşkım çeker eklerim  :muzz: :muzz: :muzz:

(gülşen)

ya isimlerinizi pek bilmiyorum ama yeşimi tanıdım maaşallah onu tanımayanda yok :nazar: sitedede kıdemlisiniz çünkü baya sohpetler koyu neyse sizin bilgilerinizdende faydalanırız artık tabi isterseniz....

tılsım

gülşencim mersii canım sohbetlerimiz güzeldir ünlü oldum kıss tanınıyorum baya   :basardim:  :basardim:  :ehi:

aa nedemek canım biz hep burdayız istediğini sorabilirsin bize bizim bilmediklerimiz olur sana sorarız yardımlaşıcaz tabiki  :opucuk:

fıstık

yeşimcim nbr sende çek fotonu seninde göbüşünü görelim :muzz:

gülşencim bu sayfa yeşime ait onu tanımayan olamaz buralar ondan sorulur  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Angel

nagehancim saol bitanem sende ekle resmini  yesimcim sende canim   :opucuk:

tılsım

iyiyim nagehancım senden naber çekicem kızlar resmimi yani aşkım çeksin  :muzz:

dimi nagehancım buralar benden sorulur ay biraz hanım ağa gibi oldum sankiii  :suclu: :ehi: :ehi: hepimizn sayfası burası kızlarrrr  :hieyt: :hieyt:

tülincim eklicem canım en kısa zamanda  :opucuk:

burcum

selam kızlar özge göbişin erkek göbişine benziyor canım pek de güzel ALLAH nazarlardan korusun hepimizin göbişlerini :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

su

Burcum slm sen kaç haftalık oldun gobişin hiç yok senin