2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

kesinlikle doğa bizi hazırlıyo müthiş bi mucize var her anında hamileliğin

doğumdan korkan erkekler gibi olsun çok güzel yaaa  :hello2: :hello2:  :toothy10: :toothy10:

kendimizi bi kere daha takdir ediyoruz  :muzz: :muzz: :muzz:

az kaldıııı az az :suclu: :suclu: :suclu: 

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

:wav: :wav: :wav: aaaaaaaz     kaldııııııııııııııııııııı çok doğru  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Angel

:k06:  kizlar yine kaynatmissiniz masallah    :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:  :nazar:   :nazar:  bu sayfamiza gelsin 

sizin icin cok az kaldi kizlar benim icinde yolun yarisina geldim    :k06:   cok sukur halimize Allahima binlerce kez sukurler olsun ki yavrularimiza kavusucaz   :amin:

kizlar ben dun  resmimi cektim  bugun ekliycem sizlere bakin bakalim karnim erkek gobusumu yoksa hatun gobusumu    :k06:   

:hello:    opuyorum hepinizi   :opucuk:

burcum

merhaba angel bende resim koymak istiyorum ama bir türlü beceremiyorum  :crybaby2: prensesime cicler aldım sizlere göstermek istiyorum gösteremiyorum  :y25:

burcum

(gülşen)

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

gunaydin kizlar  burcum resmin cok guzel canim Allahim nazarlardan saklasin sizi ve bizi  :amin:

yesimm nerdesin kizz gel hadi bak sayfayi biz actik sen halen yoksun   :y25:

tılsım

selam kızlarrrr bende geldimmm

nasılsınız bakalım sayfamıza gelsin  :nazar: :nazar: :nazar: inş.. kat kat çoğalsın sayfa sayımız  :muzz: :muzz:

bende resim çekiliyim eklicem ev toparlanması yüzünden bişey yapamadımki karnımı gösteriyim size fırsat olmadı

efsane

GUNAYDIN HAMISLERRRRRRRRRRRRRRRR NASIL GIDIO HAMSILIK BI CE DIYIM DEDIM SIZE UYKU TUTMADI BENIDE YATAMADIM HALA

tılsım

selam lalecim benim iyi gidiyo valla

sen nasılsın canım ii yaptın canım bi ce deyip bize yazın yaa burayada yalnız bırakmayın bizi biz bütün sayfalarda dolaşıyoruz  :k06: :k06:

oozge

efsane

BENDE IYI SAYILIRIM ISTE IKIDUNDUR SOL KASIGIM MAGRIO OKULDA USUTTUM GALIBA  YA NORMALDE SAAT FARKINDAN DOLYI PEK KIMSEYLE DENK GELEMIOMKI CANIM ISTE BOLE UYKUZUS GECELRDE DOLANIOM ARDA BIR BURDA SAAT SUAN GECENIN 04:28 BEN HALA AYAKTAYIM UYKU TUTMUO  
SIZ DOLSIN CANIM SIZ HAMSISINIZ SIZIN DUALARINIZA IHTIYACIMIZ VAR HEM BIDE SAGLIK ACISINDAN SIZIN GEZMENIZ DAHA IYI YURUS OLUYO FENAMI :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

bu kadin kim aciba kizlarr   :tongue3:    tosun  tosunn    :k06:    gozum bir yerden isiriyor amaaa    :k06: