2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

tülincim sağol canım valla bakalım gittiği yere kadar gidicek 3,5 ay var bu sürede daha beter olmazsam çalışıcam ama inş.. kötü olmam neyseki oturarak çalışıyorum ev değiştirdim şimdi minibüsle gidip gelicem işe inş. zorlanmam  :amin:

tülincim isim düşündük enes istiyoruz babamızla beraber paşamıza

sizin aklınızda varmı isim kız yada erkek olursa

bence erkekkkkkkkk  :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

gecmis olsun su bebegin nekadarlik canim korkma bebegine birsey olmaz insallah sadece ihlamur bolca c vitamini al istirahat et ve gecer insallah   :opucuk:

yesimcim   :k06:   bencedeee   :opucuk:  enes cokk guzel bir isim canim  adiyla buyur insallah , bizde emre vi sevdik ama kiz olursa artik aleynaya uyan bir isim buluruz   :k06:

tılsım

su'cum cumartesi yok neyseki zaten iş olmaz bizim işte cumartesi günleri gelsek bile boş oturup döneriz

canım geçmiş olsun dikkat et kendine grip ağır geçiriyosun hamileyken :-\ bebeğine bişey olmaz canım korkma ben 3 hafta sürmüştü grip olduğumda bebeğime çok şükür hiç bişey olmamıştı zaten onu etkilemediğini doktorum söylemişti
bol bol c vitamini al ve ıhlamur iç yat dinlen

tılsım

sağol teyzesi enes ismi gerçekten güzel bende çok beğenirim  :muzz: adıyla büyüsün inş..

emre isminide severim ben ilkokul aşkımın adıydı çocukluk işteee  :toothy10: :toothy10: inş.. canım hepsi adıyla büyüsün allahın izniyle hayırlı evlat olsunlar kıza uygun isim bulursunuz kız olursa doğruu  :k06:

**yeliz**

Alıntı yapılan: Angel - 16 Mart , 2009, 11:50:19
gecmis olsun su bebegin nekadarlik canim korkma bebegine birsey olmaz insallah sadece ihlamur bolca c vitamini al istirahat et ve gecer insallah   :opucuk:

yesimcim   :k06:   bencedeee   :opucuk:  enes cokk guzel bir isim canim  adiyla buyur insallah , bizde emre vi sevdik ama kiz olursa artik aleynaya uyan bir isim buluruz   :k06:

merhaba tülin ya merak ediyorumda sn bebişinn cinsiyetini ne zaman öğrencen her zaman şafak kaç konusuna bakıyorum bellimi diye yok yok ne zaman gidicen doktora bişey söyle olmadı fal baktır :laughing7:  :laughing7:  yada sn ne hissediyosun

tılsım

hoşgeldin yeliz bebişini allah bağışlasın

fıstık

Evet tülincim IŞIL olacak ismi

Valla canım sıkkın kızlar.Annem bi türlü iyileşemedi.Sabahta tansiyonu yükselmiş doktora gitmiş şimdi bize geldi.Öğleden sonra tahlil sonuclarını

almaya gidicez.

neslihan

Canım çok geçmiş olsun inşallah önemli birşeyi yoktur annenin hemencecik iyileşir.

Anne olmaya yaklaşınca annem daha bir değerli oldu.Hani sezen aksunun şarkısında der ya.Anneni daha çok anımsıyorsan ve hatta anlıyorsan.

İşte aynen öyle oluyor genç kızlıktaki tartışmalar felan hepsi daha anlamlı hatta bende böyle davranmalıyım kızıma diyorum.Ve oturuyorum ağlıyorum annem olmazsa ben ne yaparım yokluğuna nasıl alışırım diye.Yokluğunu hissettirmesin Rabbim uzun ömür versin inşallah annelere de babalara da. :amin: :amin:

Su cum sana da geçmiş olsun.Bende grip atlattım yeşim in dediği gibi çok şükür bebeğe bişey olmuyor. 

fıstık

Sağol neslihancım inşallah önemli bişey çıkmaz.

Bazen diyorumki keşke daha önce anne olsaydım ona çektirdiğim eziyetler daha az olsaydı.

Annemi daha yeni anlıyorum çünki.Allah başımızdan eksik etmesin onları :amin: :amin: :amin:

fıstık

16 Mart , 2009, 12:56:44 #549 Son düzenlenme: 16 Mart , 2009, 12:58:31 fıstık
KIZLAAAAAAAARRRRRR HEMEN UNUTMADAN YAZMAM LAZIM

AZ ÖNCE TELEZVİYONDA DİNLEDİM İBRAHİM SARAÇOĞLU'NDAN

SABAH ÖĞLE AKŞAM BİRER TUTAM DERE OTU YEMEK !

KURU İNCİR TAZE İNCİR YEMEK VEYA HAŞLAYIP SUYUNU İÇMEK !

TAZE BEYAZ ÜZÜM YEMEK !

TAZE VEYA KURU BEYAZ DUT YEMEK !      ANNE SÜTÜNÜ ARTTIRIYOR

NANE ! MISIR ! TURŞU VE TUZLU YİYECEKLER İSE AZALMASINA SEBEB OLUYORMUŞ

tılsım

nagehancım geçmiş olsun canım anneler gerçekten çok önemli ve çok değerli bizim için annemi bende çok iyi anlıyorum zaten artık

allah başımızdan eksik etmesin benim babam yok bi tek annem var 5 senedir hem annem hem babam oldu kıyamam canım o benim yaa iyiki varlar

fıstıkcım bu güzel bilgiler için sağol canım sütümüzü arttırmak için uygularız

fıstık

Teşekkür ederim tılsımcım umarım herşey yolundadır.

Valla unutmayayım diye hemen yazdım inşallah işe yararda bol bol sütümüz olur.

tılsım

iyi yaptın nagehancım hepte sevdiğim şeyler dut üzüm canım istedi valla özellikle dut  :hungry: :hungry: :k06: :k06:

canım çok şükür herşey yolunda çikolata yedim oğlum coştu tekmeliyo  :muzz:

sen nasılsın prensesimiz nasıl

fıstık

Yeşimcim benim artık çikolata yememe falan gerek kalmadı ya bu kız hiç durmuyo :k06:

Geceleri uyutmuyo tekmeleye tekmeleye uyandırıyo

Bu cuma yada cumartesi kontrolümüz var doktora sorucam bu kadar hareketli olması normal mi diye ya uyumuyo herhalde hiç  :k06:

su

KIZLAR BİŞEY SORUCAM SİZE 4 AY İZİNLİ OLUCAK YA SSK DAN NE KADAR ÜCRET ALINIYOR BİLGİSİ OLAN VARMI
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM