2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

bu arada balıklardan 6 sı daha sizlere ömür

herhalde hepsi büyüyemeden ölücek

siz alın köpeğinizi bizi beklemeyin kara günlere kalırsınız  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kestik ümidi bu hafta kuş alıcam ben kıza babası da dün akşam diyo papağan alalım dedim saçmalama bizim kız başından ayrılmayacak parmağını falan ısırır istemem dedim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kuş yeter

fıstık

ay hem ısırır falan hemde evde 2 bıdırdayan kuş çekilmez valla

normal kuş yeter  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: derin yetiyor bana bak bugün öğlen uyumadı uyutmadım saat 5 gibi uyuyacak oldu gürültü yaptım oyun oynadım güldürdüm uykusunu kaçırdım bu akşam hürrem var erken uyusun tabi en erkeni gene 10.30-11 olursa olur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hamur oynuyoruz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gııııııız sizin diş bez sorununuz bitti demi
hamur oynamaya geçtiniz :muzz:

burcum

yok be bacım nerdeeeeeeeeeeeeee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: nasipse bu sene babamızın parasına mıçmaya devam ediyoruz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: her bez paketini alışımda bu sefer ki sondur diyorum ama böyle devam edip gidiyor :ehi: :ehi: :ehi: ALLAH tan nagişe göre şanslıyım :ehi: :ehi: :ehi: 5 numara kullanıyoruz daha 1 numara hakkımız var  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

neyse yaza bıraktırısınız arık 3 yaşında olur o zaman
ışıl kaç yaşında maşallah

fıstık

diş bitti bez devam tam gaz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

evt ya napıcam ben 7 numara bez yapılsın lütfen ama rica ediyorum yetkililer duyun sesimi  :ehi: :ehi: :ehi:

bak parasını biriktirsek belkim yeni ev bile alırdık ışıllllll  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

ışıl mayısta 3 yaşında olucak cnm

burcum

bırakıcaklar elbet kim altında bezle kalmış :icon_thumright:

fıstık

ben yaza ümitliyim inşallah  :amin:

tabi cnm eninde sonunda bitecek  ;)

aman sağlıkları yerinde olsun  :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bu yaza tam zamanı yoksa okula gidene kadar bağlamayında :ehi:
maşallah fotoda 4-5 yaşında gibi duruyo çok şeker

burcum

yazın salcam bahçeye altına giydircem külodunu şortunu zaten artık çişi kakası gelince önceden anlıyor söyler benim akıllı kızım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

resimlerinde büyük görünüyo cnm sağol  :opucuk:

anası gibi ben ilkokul 3. sınıftayken görücü gelmişti  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bende aynısını yapıcam nasılsa bizim yerlerde fayans yapsın dursun tutarım hortumu

oh misssssss  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aynen
bakalım bugünün galibi kim olucak ben mi derin mi :icon_scratch: :ehi: :ehi: :ehi: