2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

iyiyiz tatlım ışılla müzik açtık oynuyoruz :k06:

kızını kime istersen ver tatlım biz kıskanmayız :opucuk:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

maşallah öp benim için ışılı canım size ii eğlenceler ben çıkıyorum

kızımın altı değişcek emicek saati geldi mızmızlanıyor görüşürz :opucuk:

çağınım

kızlar teşekkür ederim izin aldım eve geldim duramadım

çok şükür öyle büyük bişi yok allahtan derin değil kesik dikişlik değil yanii çok şükür  :amin:

fazla ağlamamış biraz kanadı dedi annem krem sürmüşler hemen gözüne gelmemesi beni rahatlattı rabbim bi daha göstermesin

demetcim ağladım valla canım oğlumu görünce burcucum sende sağol canımm

nuraycım sağol canım neslihancım sağol canım çok yaramaz gerçekten hiç yerinde durmuyo yani gözünü 1 sn ayırmaya gelmiyo işi gücü bırakıp peşine koşulucak bi çocuk annemde kahrolmuş kadın  :y25:

nagehancım sağol canım sizede geçmiş olsun çocuk byütmek ne zormuş annelik böyle bişi rabbim büyük dertler vermesinn  :amin:

tülincim bak şimdiden 3.ye talip çıktı pınar veriyo kızını  :k06: :k06:

Demet_dk

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 01 Kasım , 2010, 17:11:06
hepinize tek tek teşekkür ederiz teyzeler saolun  :binkybaby:  :opucuk:

bu arada demet kızıma arada sulanıyosun nurayla eflin bizi kescek sanırsam

ayrıca rabbim ikinci bebeğinde sağlıkla hayırla vede kara göz kara kaş bir kızla ödüllendirsin senin gibi
harika anneyi :opucuk:

nuraycım hoşbuldum sizde doruk'u fazla yanlız bırakmayın canım heran kapabiliriz  :k06:

tülinim ben kızımı sana vereyim bayılıyorum tatlı diline valla

BENDE NURAY GÖRMEDEN SULANIRIM  :k06:
ÇOK TEŞEKKÜRLER CANIM İNŞALLAH ALLAH AĞZINDAN DUYSUN

NAGEHANCIM BİZDE SENİ ÖPTÜK
DAHA İYİLEŞMEDİ AMA ÖKSÜRÜĞÜ AZ...BURUN AKINTISI DEVAM EDİYO
VE ALT DAMAĞI ACAYİP KABARIK DEVAMLI AĞLIYO MIZ MIZ  :cildir:

YEŞİMCİM DAYANAMDIN GİTTİN DEMEK İYİ YAPMIŞSIN
SENİ GÖRMEK İYİLEŞTİRMİŞTİR PAŞAMI
ALLAHTAN GÖZÜNE GELMEMİŞ KUZUMUN
ALLAH KORUSUN TÜM BEBİŞLERİ

burcum

nagişim sende ihmal etme bizi :-*
yeşimcim sevindim canım iyi olmasına paşamın

Angel

kislar 10 kilo verdimmm   :occasion5: :occasion5:  cok sukur yaw ben bu 3 'cu cocuk konusunu  hic dusunmek istemiyorum   :honk:

ama ben Aleynada ve Emrede hemen 1 kerede hamile kalmistim   :suclu: :suclu:  kismet meselesi olursa olacagi varmis  anlimizda ne yaziliysa

artik  :D  pinarim sen ve kizin balsiniz kaymakli bal hemide  :hungry:   yeni resimleri varmi benim  2'ci gelinimin   :ehi: :ehi:

ayyy yerim ben gelinlerimi yaaaaaa  :hungry: :hungry:  gii pinar sanki gercekten hamileyim ve ikinci oglum olacakmis gibi hissettim kendimi   :toothy10:

gokseee haydi bacim gel 3 cuyu beraber yapakkk   :toothy10: :toothy10: :toothy10:   

bu arada gecmedimi ishali yavrucugun  :sad1:   yesimm Allah korumus canim yaaaa demek cook hareketli cagin  :-\  Allah Allah

annenin pestili cikiyor ozaman   :D   sen cagini bana yolla bir 10 kilom daha kaldi onun arkasindan kosa kosa veririm 1 ayda herhalll  :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

helal olsun angel  :flowers: :love9: :opucuk: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
10 kg demek supperrrrr  :icon_thumright: benımde son 4 kg  :ehi:

neslihan

tülincim harikasın inşallah bende o 10 kg lardan veririm birgün elbet.biraz daha kilo alıcam diye 2.çocuğu doğurmaktan çok korkuyorum valla.yeşimcim çok sevindim çağınımın iyi olmasına

nagehancım iş iyi çok şükür karışan yok katışan yok.eskiden şef vardı başımda şimdi şef var ama yok ben şef gibiyim 2011 de de şef olucam inşallah.eski şefim şimdi bana müdahale edemiyor.bir tane kız var çalışan benim bu rahatlığıma deli oluyor nazar edecek adam çok Allah hepimizi yavrularımızı kem gözlerden korusun.kızım maşallah hiç beni aramıyor.bakıcıya alıştı.zaten sabah çıkarken uyuyor.akşam gelirkende merdivenden annem diye bağırıyorum bağıra çağıra sevinçle kapıya çıkıyor.duruda aynı doruk gibi mız mız buarada azı dişleri beyaz beyaz ortada.köpek dişleri de uç vermiş sanırım.gecede 3-4 kere kalkıyor oturuyor mızmızlanıyor sonra su içip uyuyor.sevinince de bağırıyor sinirlenince de

gökse

merhaba arkadaşlar .nasılsınız .tebrik ler bi kere daha .kızımınishali biraz geçti gibi ama hala iştahsız. bnde bugün rahatsızım biraz .sabah duş aldım duştan sonra fenalaştım . sabah çok kötüydüm her yanım ağrıyodu :'(şimdi biraz daha iyiyim .ay tüliin 3. yaparsam dobi gibi olurum herhal :ehi: 80 kiloda takıldım kaldım yaaa.. yeşimcim demetçim nuraycım pınarcım nagehancım neslihancım sizde ne var ne yok :opucuk:

neslihan

ben ilk çocukta seksendeyim sonra 11880 olmasın  :-ooo

buarada çok geçmiş olsun niye fenalaştın?

Demet_dk

MERHABA ARKADASLAR

MUAZZEZCİM GEÇMİŞ OLSUN NEYİN VAR

TÜLİNCİM SENİ TEBRİK EDİYORUM BRAVOOOOOO    :alkış: :alkış:

NESLİHANCIM DEMEK ŞEF OLUYOSUN SÜPER HABER
DURUNUN ALIŞMASINADA SEVİNDİM AFERİN ONA  :nazar:

DORUK ARKA DİŞİNİ PATLATTI NİHAYET
YAVRUM BENİM BAYA ZORLADI BU SEFER YEMEDEN İÇMEDEN KESİLDİ  :y25:

YEŞİMMMMM  :director: NERELERDESİN

NURAYYYYY  :director:  GEZMELERE DOYAMADIN HERALDE

NAGEHANNNN  :director:  NERDESİNİZ

BURCUMMMMM  :director: NERDESİNİZ

PINARRRRR  :director:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tülinim maşallah sana darısı bizlerin başına inşallah :amin:

bu arada hamişliğin kesin ne zaman belli olur bilelimde çok merak ediyorum valla

heyecanladım hemde çokkkkkkk :ehi:

muazzez geçmiş olsun yorgunluktan olsa gerek fenalaşman başka bişi olmasın cnm dinlen geçer inşallah

neslihan şef lik tende müdürlüğe geçersin inşallah :amin:

demetim bugün önce kuaföre sonrada gezmeye gittik kızımla beraber
anca şimdi geldim kıyafet değişimi emme hemen ardından foruma girdim valla :ehi:
bu arada üç aylık olduk artıkkkkkk :muzz:

öpüldünüz hepiniz  :opucuk:

Demet_dk

OYY YERİM BEN ONU DEMEK 3 AYLIK OLDU MAŞALLAH
NİCE AYLARINI YAŞLARINI GÖSTERSİN ALLAHIM

NE YAPTINIZ  KUAFÖRDE BAKİM SAÇLARMI DEĞİŞTİ

fıstık

valla ben sabahtan beri burdayım daha doğrusu pc açık arada baktım kimse bişi yazmamış :caca:

neslihancım başarın daim olsun arkadaşım

demek sonunda çıktı dişiniz demetçim maalesef yeme içme problemi bütün dişler çıkıncaya kadar olucak sanırım

pınar naptın kuaförde söyle bakalım

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

amin canım cümlemize inşallah :amin:

kaş bıyık fön başkada bişi yapmadım saçlarımı boyatmmak ist,yorum ama

ne bilim karar veremiyorum