2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Demet_dk

27 Ekim , 2010, 12:03:21 #9496 Son düzenlenme: 27 Ekim , 2010, 12:55:20 Demet_dk
MERHABA ARKADASLAR   :hello:

NESLİHANCIM İŞİN HAYIRLI OLSUN BOL KAZANÇLAR SANA

YEŞİMCİM CANIM BENİM DÜN AKŞAM YALNIZDIN DEMEK
KAYNATMIŞSINIZ KAÇIRDIM 12 GİBİ YATTIK DÜN BAYA YORULDUK

NURAYCIM EFLİNİN İŞTAHININ YERİNE GELMESİNE ÇOK SEVİNDİM DAİM OLUR İNŞALLAH
DORUK YİNE 2 GÜNDÜR AYARINI BOZDU DİŞTENMİ HASTALIKTANMI BİLMİYORUM  :sad1:

NAGEHANCIM GEZDİM DOLAŞTIM SAÇLARIMI DEĞİŞTİRDİM İYİ GELDİ
BAYA YIPRANMIŞTI KÖTÜ GÖRÜNÜYODU İYİ OLDU BÖYLE

BEN LEKELİ ÇAMAŞIRLARA DOMESTOS RENGARENK KULLANIYORUM İYİ OLUYO
DETERJAN OLARAK HACI ŞAKİR GRANÜL SABUN TOZU YADA OMO BABY
YUMUŞATICI OLARAK YİNE DALİN KULLANIYORUM

MUAZZEZCİM TÜLİNCİM BURCUM SİZLERDE NE VAR NE YOK

TÜLİNCİM SENİN TAVSİYENLE VİKS ALDIM BİRAZ ÖNCE SÜRDÜM AYAKLARININ ALTINA GÖĞSÜNE VE SIRTINA
UYUTTUM AMA RAHAT EDEMEDİM SANIRIM İNŞALLAH İYİ GELİR  :opucuk:
BİDE KEÇİBOYNUZUNA DEVAM NAGEHANIN DEDİĞİ ÇAYDAN DA İÇİREBİLİRSEM TAMAMDIR

neslihan

saol canım inşallah hayırlı olur.doruk ege ye de acil şifalar dilerim.umarım ilaçsız iyileşir

burcum

27 Ekim , 2010, 14:56:19 #9498 Son düzenlenme: 27 Ekim , 2010, 14:58:16 burcum
merhaba kızlar derin biraz daha iyi bugün sanırım 6.cı hastalığı geçiriyor kelebeğim geçirecek olan bebelere kolaylık diliyorum çok zordu döküntü aşamasına geldik biz şimdi
neslihancım hayırlısı olsun canım
nagişim ben derinin çamaşırlarını ayrı yıkıyorum beyazlarını kremlerini falan 1 parti renklilerini 1 parti dalan roxy kullanıyorum doğduğundan beri yumuşatıcı kullanmıyorum zaten yumuşacık kıyafetleri yumuşatıcı da kanserojen var diye biliyorum kendi çamaşırlarımıza da 1 senedir kullanmıyorum bu benim fikrim kimse alınmasın leke çıkartıcı ariel in kini kullandım işe yaramadı şimdi kosla nın kini aldım denemedim daha
kızlarr hepiciğinizi öptüm :-*

Angel

selam kislar ben geldim ama gozlerim bu hale geldi    :k02: :k02: :k02: :k02: :k02:    :ehi: oku oku  masallah Allah arttirsin   :nazar:

neslihancim  hayirli isler olsun bacim  bol bol kazanclar  :flowers: 

yesimcim ,dunurum ,demetcim ,muazzezcim ,neslihancim ,burcum vede nurayim    :love9: :love9: :love9: :love9:    :opucuk: :opucuk: :opucuk:

demetcim aldin demek viks'i iyi gelicek canim  insallah en kisa zamanda iyilesir  :amin:   dogru dedin valla drlar simdi birsuru ilac verip gonderecekler

emre'de hic sevmiyor hep kandirarak veya en son kusarak iciriyordum  en sonunda  muhallebisinin icine katarak veriyordum antibiyotigini

valla icmeyince insanin aklina cesit cesit fikirler geliyor   ::) ::) 

Demet_dk

TEŞEKKÜRLER TÜLİNCİM  :opucuk:

ANNELİK BÖYLE BİŞEY ÜRETKEN DVAMLI YENİ FİKİRLER ÜRETEN Bİ DURUMA GETİRİYO

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

nabersiniz hatunlar
bugün evde evde değilidim arkadasıma gittim
evet demetcım eflin bıraz iştahlandı ins daim olur olur
doruğumda bi an önce iyileşir ins
yeşooo nerdesin :director: :director: :director:
nagiş yetişemesin evet baya bakledik gelirsin diye ama yoksun

gökse

MERHAABALR HATUNLAR  :hello: NASILSINIZ.DEMETÇİM DORUK NASIL OLDU.BURCUCUM SENİN BEBİŞİN NASIL CANIM.NURACIM YEŞİMCİM TÜLİNCİM NEGEHANCIM SİZLER NASILSINIZ KIZLAR .BENDE BUGÜN TEMİZLİK YAPTIM KOCA GÜN VALLA. YAP YAP BİTMİYO VALLA .HELE BİDE 2 ÇOCUKLA SONRA BİDE YEMEK DERDİ VAR TABİ ONUDA HALLETTİM EE SONRA EŞİM GELDİ FALAN .SONRA BİRAZ UYUDUM VALLA .BİTMİŞTİM UYKUSUZLUK YORGUNLUK. İYİ GELDİ VALLA.EE ŞİMDİDE PC BAŞINDAYIM :k06: EV HANIMLARININ KOCA Bİ GÜNÜ BÖYLE GEÇİYO HEMEN HEMEN DEMİ :k06: :k06: SİZDE NE VAR NE YOK KIZLAR ÖPÜYOM SİZİ :opucuk:

fıstık

kızlar nbr  :opucuk:

yine benden başka kimse yok :k06:

ışıl hala ayakta odanın ortasına iki tane yorganı serdik üzerinde zıplıyo :k06:

nuraycım gezdin demek seni gidi seni :tongue3:

demetçim içirebilirsin inşallah bol vitamin var faydası olucaktır

yeşim yine yoksun ortalıklarda bakıyorumda haaaa bu arada eşin hani sabaha kadar beklediya alışveriş merkezinde neler almış merak ettim

dünürüm nasılsın kuzum nasıl spor salonunu askıya aldın galiba hiç bahsetmiyosun

Angel

giiii dunurr halen gidiyorum salonumaaaa  :laughing7: :laughing7:  dun gittim ZUMBA dansini yaptim  bugunde  gidip yarim saat kosucam sonrada yarim

saat merdiven cikicam  koca makinenin ustunde   ;D 

neslihan

günaydın kızlar.burcum ne bu 6.hastalık ya Allah ım korusun.Buda yeni çıktı.Hiç kimse de duymamıştım.Bebeğim olduğundan beri kaç çocukta duydum.Bilim ve teknoloji gelişiyor.bazı hastalıklara çözüm bulunuyor ama yenileri çıkıyor.Çok şükür derin döküntü aşamasına gelmiş ateşli dönemi atlattı.Kışın hastalıklarını bununla savmıştır daha hastalanmaz inşallah.Yeterince zorlandı çünkü

muazzez eline sağlık temizlik yapmışın.artık bizim temizliği bakıcı yapıyor.ama ben işte olmaktansa 7/24 temizlik yapsam yine razı olurum.karar verdim ben iş kadını olmak için yaratılmamışım.

hepinize selamlar güzel günler öptüm kızlar

çağınım

selam kızlarrrr yettim gariiiii

evet geçen gece baya kaynattık nerelerdeydiniz bakıyım  :tongue3: :ehi:

nagehancım cattle almış tartı ve bide arabaya teyip ve kolon sistemi almış yanii bende olsam beklemem ama bi alem benim eşimm  :ehi:

neslihancım işin hayırlı olsun
nuraycımm burdayımm canımm  :opucuk:
tülincim nasılsın yavrular nasıl  :k06:
demetcimm doğruğuma iyi bak canım gerçi bakıyosun biliyorum ama bu arada sen nasılsın canım
:opucuk:

burcucum geçmiş olsun gelinime kıyamam ona ben yavrum yaa ne oluyo çocuklara böyle hep hastalar ne yazıkki

ay tülin bu zumba dansı nası bişi kızzz çok merak ediyorum benn  :k06:

Demet_dk

MERHABALAR ARKADASLAR  :hello:

YEŞİMCİM NAGEHANCIM NESLİHANCIM TÜLİNCİM MUAZZEZCİM BURCUM VE GEZMECİ NURAY

NURAY NERELERE GİTTİN BAKİM ANLAT

YEŞİMCİM BEN İYİYİM CANIM SEN NASILSIN
DORUKA İYİ BAKIYORUM AMA MEMNUN EDEMİYORUM  :k06:

TÜLİNCİM AKSATMA SPORUNU NE GÜZEL KİLOLAR GİDİYO

BURCUM DERİNİN SON DURUMU NASIL SEN NASILSIN

NAGEHANCIM IŞILDA MAŞALLAH GECE KUŞU  :k06:

MUAZZEZCİM SEN NASILSIN ÇOCUKLAR İYİDİR İNŞALLAH

Angel

bende geldim  gariiiiiiiiiiiiiiiiiii    :ehi: :ehi: cocuklar duymasinda gibi   :toothy10: :toothy10:

yesimmm canim benim hadi gule gule  iyi gunlerde kullanin canim esyalarinizi   :laughing7: :laughing7:   

dur anam ekliyim bir kac ZUMBA dansi nasil dans ettigimi gorursunuz tabiyi icindekiler ben degilim heeaaaa    :ehi: :ehi:

kislar bu sarkiyla dans ediyoruz  am sakira gidi degil daha yogun sekilde  heryerin oynuyor yerinden  :k06: 

http://www.youtube.com/watch?v=pRpeEdMmmQ0&feature=related

ahanda boyle  dans ediyoruz ama bu sarkiyla degil usteki sakiranin sarkisiyla tam 1 saat boyunca heryerim ter icinde kaliyor    :tongue3: :tongue3:

http://www.youtube.com/watch?v=VL0_hENl_vk&feature=fvw

Demet_dk