2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

DÜNÜRÜM NESLİHANCIM YEŞİMCİM TEŞEKKÜRLER CANLARIM :opucuk:

DÜNÜRÜM KOLAY GELSİN CANIM TEMİZLİĞE BAŞLAMIŞSIN TEZ ZAMANDA BİTİRİRSİN UMARIM EMREMDE İYİLEŞMİŞTİR İNŞALLAH

NAPICAKSIN NESLİHANCIM DÜŞE KALKA BÜYÜYECEKLER İŞTE ALLAH KORUSUN BÜTÜN YAVRULARIMIZI :amin:

YEŞİMCİM MERAK ETTİKTE YAZMADIK BURAYA BİDE ÇALIŞIYOSUN YA ŞAHSEN BEN VAKİT BULAMADI HERHALDE DİYE DÜŞÜNDÜM

NURAYY DEMETTTT BURCUU NERDESİNİZ KIZLAR  :director:

Angel

yesim ben yazdimama gormedin herhalde  :'( :'( :'(   :opucuk: :opucuk:  hosgeldin arkadasim masllah yarasin benim pasama  :nazar:

tesekkur ederiz teyzeleri cok sukur rabbime kulaklari temiz cikti atlatti enfeksiyonu  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

neslihancim bende ayni senin gibiyim gecenlerde esim emrenin basini oksiycakti ve emre aninda basini geriye yaslayinca arkada temir vardi yuzunu bir cevirdi

anli kanadi ve aninda morardi  :crybaby2: :crybaby2:  nasil agliyordu yavrum esim oyle kortuki ben oan dus aliyordum valla gozumun onunde oldu olay

esime butun bildigim kufurleri hep saydim tek tek    :honk: :honk:  sinirimden  bir yandan yikaniyorum bir yandan agliyorum

esim diyorki askim kaniyor anli ben daha fazla aglamaya basliyorum sonunda banyodan bir ciktim  yavrumu hemen kucagima aldim emzirdim

:crybaby2: :crybaby2: bir iki agladi sustu ama bennnnnnnnnnnnnnn  o kani gordumya nasil agliyorum hickira hickira  esime neler yaptigimi anlatmayim

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:   

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

naber güzel anneler ve bebişleri
hepinize günaydın :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
yeşim ben yazdım 2 kere yeşim hala yok diye okumadın mı   ::) ::) ::)
demet yok nerelerdesin bacım :director: :director:
kızlar çok geçmiş olsun bebeişlere
tülin iyi kulaklrında bişi çıkmamıs
bende senin gibiyim efline bişey olsun eşim bakarken çıldırıyorum çok kkızıyorum ona nasıl bakıyosun ediyosun diye
tabi oda altta kalmıyo  :ehi: :ehi:

burcum

sağol yeşimcim vallahi bende derin den başka birşeyle ilgilenemedim canım kaç gündür
tülincim gelmiş geçmiş olsun canım
neslihancım sağol canım
bugün sabah gene ateşlendi dr a götürdük ilaçlara devam :y25: sol taraftaki azısı da çıkıyor ya ateşinin yükselmesine o sebep olmuş olabilirmiş
nagişim ALLAH koruyor bütün meleklerimizi :amin:
benim arkadaşımda o bitki çayından içiriyor oğluna ama derin tahminlerime göre onu da içmez kaç gündüz adaçayı yapıyorum ıhlamur yapıyorum mandalina suyu sıkıyorum doğduğundan beri hiç içmedi içmiyor da

Demet_dk

MERHABALAR GÜZEL ANNELER VE BEBEİŞLER

BEN GELDİMMMMMMM
NASILSINIZ BEBEİŞLER NASIL
HASTA BEBİŞLERİMİZE BOL BOL ŞİFALAR

BENİM PAŞAM ÖKSÜRÜYO DOKTORA GÖTÜRCEKTİM VAZGEÇTİM
VERİCEK İLAÇLARI ZATEN ZOR İÇİYO DAHA KÖTÜ OLACAK
EN İYİSİ KEÇİBOYNUZU PEKMEZİNE DEVAM HER ÖKSÜRDÜĞÜNDE DOKTORA GÖTÜRÜRSEK İLAÇ DELİSİ OLUR ÇOCUK

BENDE BUGÜN ALIŞVERİŞE ÇIKTIM KUAFÖRE GİTTİM OHHH KENDİME GELDİM BEEEE

YEŞİMCİM ÖZLETİYOSUN KENDİNİ ÇAĞIN PAŞAMI VE SENİ ÇOK ÖPÜYORUMMM
KESTANELER AFİYET BAL ŞEKER OLSUN

TÜLİNCİM GEÇMİŞ OLSUN  EMREYE :opucuk:
NE KADAR DİKKAT ETSEKTE ANLIK Bİ OLAYLA CANLARI YANIYO

NURAYCIM NAGENACIM NESLİHANCIM BURCUM MUAZZEZCİM TÜLİNCİM HEPİNİZİİ  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

çağınım

kızlarrrrrrr kimse yokmuuu nerdesiniz bakıyım  :director:

canlarım sağolun valla tam olarak okuyamadım o yzden sitem eder gibi oldum yoksa biliyosunuz benii heç size darılırmıyım ben canlarmmm  :opucuk:

beni merak eden herkese teşekkürler dün çok yoğundum hiç bişiye bakamadım

kızlar bu akçamda evde tekim benim kociş electro world mağazasına gitti yeni açılıcakmış herşey indirimde sabaha kadar bekliceklermiş iş arkadaşlarıyla mağaza sabah 5 te açılıyo yanii ne diyim artık siz düşünün  :honk:

tülincim canım emreme geçmiş olsumn aman dikkat edin çok ani hareket ediyolar bi anlık bişi allah korumuş

hasta bebişlerimize çok geçmişler olsun inş.. bir an önce iyileşirler  :amin:

nagehancım şu bitki çayını bende denicem bi bakalım alıcam yarın akşam  :icon_thumright:

nuraycım okudum canım merak etmişsin beni tülincim sende sağol tatlımmm  :opucuk:

demetcim canım bende sizleri özlüyorum sağol bitanem bizde sizi öpüyoruzz

kızlar sağolun canım ketaneyi sevdik inş.. hep severek yer

gökse

MERHABALAR KIZLAR  :hello: NASILSINIZ .DEMET GEÇMİŞOLSUN CANIM  OHHH NE GÜZEL KUAFÖRE GİTMİŞSİN KEŞKE BENDE VAKİT BULSAMDA GİTSEM PAZAR GÜNÜ BENDE SAÇIMI BOYATTIM TABİ ANNEM BOYADI  ;D HEP ANNEM BOYAR ZATEN .NAPALIM HERZAMAN KUAFÖRE GİDEMİYORUM.TÜLİNCİM GEÇMİŞ OLSUN CANIM   :opucuk:BÜTÜN BEBİŞLERE ALLAH ŞFA VERSİN :amin:YEŞİMCİN HOŞGELDİN CANIM BEBİŞİNDE AFİYET OLSUN YARASIN .BİZDE BUGÜN ALIŞVERİŞE ÇIKTIK KIZLAR EŞİM BUGÜN İZİNLİYDİ .HEM ALIŞVERİŞ HEM ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİK .PARKA GİTTİK  FALAN  BY BY KIZLAR :wave:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

HUU KİSMELER YOKMU ;D ;D ;D ;D
YEŞİM DEMEK OKUDUN HE
GİZLİ YERLERE YAZDIM YEŞİM GÖREMESİN DİYE :ehi: :ehi: :ehi:
DEMET OH OH KUAFÖRLERE GİDİLMİŞ SAÇLARDA YAPILMIS
GEZİN GEZİN OHH :occasion14: :occasion14: :occasion14:BİZDE HAFTASONLARI KOCİŞLE GEZIYOZ :love8: :love8: :love8:
DEMET DAMADIM ÖKSÜRÜYO HE GEÇMİŞ OLSUN KAARA BONCUĞUMA
IHLAMUR YAP VER CANIM ÇOK İYİ GELİYOR BALGAMI VARSADA ATIYOR :icon_thumright:
BAL VARSA Bİ KASIK BAL VER SÜTÜNE KAT
KESTANECİ ÇAĞIN SENİ :D :D
EFLİNDE DÜN YEDİ HERŞEYİN TADINI MERAK EDIYOR AMA BEGENMEDİĞİNİ DAHA YEMİYR

gökse

BENİM EŞİMİN İZİN GÜNÜ BELLİ OLMADIĞI İÇİN HAFTA İÇİ OLUYO BAZEN HAFTA SONU OLUYO.BİZDE DEĞERLENDİRİYORUZ :k06:

çağınım

hoşbuldum nuraycım muazzezcim sizde hoşgeldiniz  :opucuk: :k06:

okudum nuraycım bi daha gizlemeyin bakemm  :ehi:

muazzezcim iyi yapmışsın canım gezin valla bizde bu hafta sonu çağına kışlık bişiler alıcaz herşeyi küçüldü paşam büyüyo maşallah  :nazar:

çağını kestanci yapıcam part -tıme satışa çıksın  :tongue3: :ehi: :ehi: yavrum benimm nasıl yalanıyo yerken  :hungry:

nuraycım olsun canım tadına baksında zamanla yerler inş. alıştıkça

çağınım

muazzezcim olsun canım o günleri her beraber değerlendirmeniz önemli olan  :icon_thumright:

gökse

HAKLISIN VALLA . BEN SIKILIYORUM ÇOCUKLAR SIKILIYOR .HEE BU ARDA KOCİŞLERİMİZ ADAŞ SANIRIM ADI ERHAN DI DİMİ Bİ ARA YAZMIŞTIN SANKİ YANLIŞMI HATIRLIYOM :icon_scratch:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

YEŞİM KOCİŞ YOK BUGÜN GEZİNIYON BURALARDA  :ehi: :ehi: :ehi:
BENİMKİ KARISMZ O YATAR UYUR :sleepy1: :sleepy1:
YEŞİM CANIM YA EFLİNİN MASALLAH BU SIRALAR İŞTAHI VAR
O ÇOK KÖTÜ OLDUĞU ZAMANLARDA HEP BANA DESTEK OLDUN ONU VER BUNU VER
HERŞEYİ SIKILMADAN ANLATTIN ÇOK BAŞINIZI AGRITTIM
ÇORBA TARİFLERİ VS YAZDIN AKLIMA GELDİ ŞİMDİ ÇOK SAGOL CANIM DESTEKLERIN İÇİN
ALLAH RAZI OLSUN SENDEN VE BURDAKİ HERKESTEN
HEPİNİZ ÇOK SEVİYORUM EN ZOR ZAMANLARIMDA HEP DESTEK OLDUNUZ :opucuk: :opucuk: :opucuk:

gökse

AYYY CANIMYA GERÇİ BEN YENİYİM AMA SANDA PEK FİKİR SÖYLEMEMİŞ OLABİLİRİM DERDİNİ PAYLAŞMAMIŞ OLABİLİRİM AMA SÖYLEDİKLERİN ÇOK GÜZELDİ .BURASI BANADA ÇOK İYİ GELDİ.BEN KENDİMİ BURDA ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM İYİKİ SİZLERİ TANIMIŞIM :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥