2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

Ak yolu varken bok yoluna gerek yok der annem her zaman.  :ehi: :ehi: :ehi:
Ama ben dediğim gibi sezeryan olmuştum. Doktorum çok iyiydi ve karnım eski halini almıştı. estetik dikiş atmıştı. ben doğumdan 1-2 ay sonra normal kiloma düşmüştüm. Ama ben çok hareketliyim belki de bu yüzden normale döndüm. Doğumdan sonra 3 gün hastanede yattım, eve döndükten sonra hiç yatmadım. Annemler çok kızardı "sen lohusasın, yatman lazım" diye. Ama benim hiç yatasım gelmedi. Sürekli evin içinde geziniyordum bu yüzden çok çabuk toparladım kendimi. Ama o zaman yaşım 23 yaşındaydım.  :k06: Şu an 29 yaşındayım.  :y25:
yani yaş ilerdi şimdi nasıl olurum bilemiyorum canım.

fıstık

NESLİHANCIM    Allah iyiliğini versin :toothy10:

Hayatım normal doğum yapanlar tabiki bebeklerini görüyolar ama sezeryanında çeşitleri var

Sezeryanda ya tam uyutuyolar ki sen doğal olarak bebeğin doğum anını göremiyosun

Ama bebeğini görmek istersende belden aşağını uyuşturuyolar sen uyanık kalıyosun ama

kesildiğini farketmiyosun bebeğinide görüyosun canım benim

AYYYYYY anlatırken bile bi tuhaf oldum

burcum

su ordamısın canım resim yükleme konusunda fıstık çok iyi anlatıyor işi yoksa sana tarif etsin canım bende baya bir uğraştıktan sonra başardım :muzz:

Ada-beste-banu

burdayım can, yaa ayrılamıyorum ben bu siteden. Bir sürü işim var halbuki  :honk:

su

burdayım canım evet rica etsem fıstık anlatırmısın
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

nagehan anlat cabuk bak   :director:   ben kizimi yikadim misler gibi koktu kuzum sonra yatirdim uyuttum bir guzel nerdeyse benide uyutacakti bu kiz    :laughing7:  sonra merakimdan buriya geldim halbuki okadar cok uyukum varki   :sleepy1:    :k06:

Angel

benim annecigim kesmistik kizimin kordon bagini   :love3:   esim hayatta oyle birseye cesaret edemezdi zaten    :k06:  o anki ingaaa diye aglayisi varyaa    :y25:   butun dunyaya deger     :binkybaby:       :love3:    :love9:

(gülşen)

tülincim benim yerimede uyu valla çok uykumvar ama malesef işteyim göz kapaklarım açılmıyo  :sleepy1:

Angel

ay canim benim yaa kiyamam sana simdi sen cok yoruluyorsun demi   :opucuk:   bol bol dinlen canim dinlene bildigin kadar .simdi ben Avusturalyada yasadigim icin turkiyeden 9 saat ilerdeyiz simdi saat 10.16 geciyor gece    :sleepy1:

burcum

SU canımmm ordamısın böyle yapmayı dene canım birde yanıt yazdığın yer varya imaj yükleme yazıyo bak aşağıda orda host it var oraya tıkla yeni bi sayfa açılacak o sayfadan browse ye tıkla dosyandan resmi seç stard uplaod var oraya bas sonra bi sayfa daha açılacak hotlink forum 1 yazanın yanındakini kopyalayıp yanıt yazdığın sayfana yapıştır

(gülşen)

aaaaaaa cnm bilmiyordum afff çoooook uzaklardasın ya ailende ordamı bariii

Angel

evet canim annem babam kardesim hepsi burda ben burda dogup buyudum zaten  :opucuk:

(gülşen)

eee neyse iyi bari gurbetlik çok zor çünkü bu arada kızın kaç yaşında :love9:

su

burcum canım öyle yaptım ama en sonda kopyala yapıştır olayı olmuyo o yazıyımı kopyalıyoruz

su

burcum harika ya yerim ben o ayakları yaaaa niye erkek çocuklar için böyle cicili şeyler