2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

azra35

Alıntı yapılan: çağınım - 18 Ekim , 2010, 10:29:43
günaydınlarrrrrrrrr  :flowers:

burcucum aşk olsun canım yaa hiç ömrünü yermiyiz senin kızının kananasındanda kocasında çekmez merak etmee  :opucuk: :k06: :k06:

ay kıyamam gelinime yaa bu dişler yavrularımızı mahvediyo allahım hayırlısıyla bi bitse  :amin: :sad1:

neslihancım şartların iyi olucaksa çalışmayı düşün bence tabii kızının yanında olmak istemen çok doğal ama bide geleceğiniz açısından bak olaya yanii kazandığını yine ona harcıcaksın kendinle tabii en iyi kararı sen verirsin yinee
canım bi müddet da düşün bence çalışırsan daha ii bende çalışıyorum 2. dönem bakıcı bulcam hayırlısı onlar için çalışıyoz

çağınım

neslihancım gerçekten şartların iyi olucaksa düşün tekrar çalışmayıı  :icon_thumright: :opucuk:

nagehancım burcu rüşvet teklif ediyo bana oğlum iç güveysi olsun diyee  :ehi: bu gidişle derini kaçırıcaz sanırım başka çare yok  :suclu: :ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi:kızlar kaynatmıısınız yine
yeşim demek gelinin yeri kaynanasının yanı hee :ehi: :ehi:
diş çıkaran bebeklerımıze geçmiş olsun çabucak cıkarırlar inş :amin:
tülin eflinde çok iştahsız emre gibi off bugün hiçbişi yemedi ya :y25: :y25:
dünürüm nerdesin sen paşam izin vermıyo mu girmene
siz bize ne alcaksınız bakim  :tongue3: :tongue3: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

geldimmmm  :k06:

nasılsnız aradaslarım bebeişler keyifler nasıl

nuraycım aynen öyle paşam küçük erkekim izin vermiyor

hmmm efline ne alıcaz
sanana kaynanamdan özlü bir sözle cevap vermek istiyorum

"ev verdik daha neydek "

:ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bizi bi evle kandıramazsınız  :ehi: :ehi: :ehi:
ayy ne fenaymıs kız kaynanan öyle mi diyo :-ooo :-ooo

gökse

slm kızlar nasılsınız bakem .kızlar size bişey sormak istiyom ya. küçük bebişleri görünce içim gidiyo ya 3. yü istiyom galiba .. :ehi: kafayı yedim galiba  :ehi: daha bunları büyütmeden ayyyy içim gidiyo valla :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gökse valla iyi cesaret
ne diyim ama ne yalan söylim benimde küçük bebeklere içim gidiyo ama eflinde küçük
ben cesaret edemem yınede ya ::) ::)
bi yandan da ıı olur dıyorum ikisi bi arada büyür ama bu sefer ben tımarhanelık olurum :k06: :k06:
yeşim naptı acaba calısmalara baslamıstı bi haber yok dimi hala ???

Demet_dk

YAA ÖYLE DİYODU NURAYCIM DÜĞÜNDEN ÖNCE EŞYA ALINACAĞI ZAMAN
EV VERDİK DAHA NEYDEK DEDİ SAF ŞİMDİ NE EKİYOSA ONU BİÇİYO
ODA AYRI KONU  :laughing7:

BEN OĞLUM İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPARIM ALLAH O GÜNLERİ GÖSTERSİN İNŞALLAH  :amin:

BENİMDE İÇİM GİDİYODU KÜÇÜK BEBEİŞLERİ GÖRÜNCE YİĞENİMİZ OLDU ONU SEVİYORUZ

BEN UZUN Bİ SÜRE DÜŞÜNMÜYORUM İYİCE ÖZLEMEM LAZIM
HEMDE OĞLUŞUMUN SEVGİSİNİ PAYLAŞAMAYACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM ŞUAN

YEŞİM KARİYERİ SEÇTİ ENİŞTE İKİNCİ BEBEĞİ UNUTTU

çağınım

nuraycım demetcim göksecim :k06: :k06:

demetim nasılsın bitanemmm ay çok güldüm yaa kaynananın lafına  :ehi: :ehi: süper yaa  :tongue3: :ehi: :ehi: :ehi:

nuraycım kaynattık canım sormaa evet bi gelinin yeri kaynanasının yanıdır  :tongue3: bunuda kaynanam söylüyo

bi gelinin yanı kocası ve kocasının ailesinin yanıdır diyo  :tongue3: :caca: :caca:

göksecimm canımm 3.mü istiyosun arkadaşım valla helal olsun böyük cesaret seni ve 3.4.çocuk isteyenleri alkışlıyorum gerçekten  :icon_thumright: :icon_thumright:

ay kızlar geçende kaynanam diyoki bi misafirleri vardı daha doğrusu eşimin yengesi 2.çocuk yapmıcakmısın dedi kaynanamda diyoki yapsınlar karar onların beraber büyürler çağınla  :tongue3:
ay deli olucam sinirimden :BangHead:  sanki kadın çağına kendi bakıyoda bide 2.çocuk diyo anneme attı iyice topu hiç oralı bile değil bide 2.diyo bu kadını yakında boğmazsam iyi  :suclu: :honk:

çağınım

demetcim sana katılıyorum canım

çocukta yaparım kariyerde :hieyt:  ama şuan sırası değil  :tongue3: böylece erhanda unutmuş oldu 2.bebeği  :k06:

nuraycım çalışmalara geçici bi süre ara verdik çevreye fazla rahatsızlık vermeye gerek yok  :ehi: :ehi:

kariyer şuan için iyi gidiyo bakalım az daha geçsin hem bende oğluma kıyamam daha tam hazır değilim 2. bebişe

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

yeşim anlasılan vazgectin sen ;D ;D
hayırlısı olsun insallah
böyle kaynanalara uyuz oluyorum ya ben de kızım için elimden gelenı yaparım
allah o günlerı göstersin inş

Demet_dk

YEŞİMCİM İYİYİM CANIM BENİM SEN NASILSIN

EN DOĞRUSUNU YAPTIN SEN İKİNCİ BEBEĞİ BİRLİKTE YAPICAZ YİNE ARALARINDA 1 GÜN OLSUN  :k06:

KAYNANAN GELİNCE ...............................  SEN ANLAMIŞSINDIR  :k06:

çağınım

nuraycım sağol canım benimm hakkımızda hayırlısı olsun  :amin:
bende bende canım kadın bide çok emeği varmış gibi başka çocuk diyo annem bakıyo ya nasılsa onada bakar  :caca: :violent1:
aminn canım zamanı gelince rabbim nasip eder inş.. hepimize 2.bebişlerimizi :amin:

demetcim bende iyiym canım

evet bitanem 2.bebeği beraber yapıcaz yine aralarında fazla fark olmasın kuzularımızın  :k06:

anlamazmıyım ben onun taaaaaa...................... :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

kızlar ikinci bebklerı yine birlıkte yapak ;D ;D ;D
ama benim daha çook var
yeşim hiç bakmıyomu kaynana
ya bende çalısmak ıstıyorum amefline bakacak kimse yok
annem istanbulda zaten oda alısıyo
kaynanama bırakama güvenemem ya
görümcemin cocuguna bakıyo şimdi çocuk 3 yasında ama bütün gün aç gezıyo
annesi ne yapıp edip yedırıyodu ama kaynanam bakamıyo
ben de bunları gördukçe hepten güvenemıyorum

neslihan

canlarım teşekkür ederim tavsiyeleriniz için yarın yine çağırdılar saat 9da orda olucam.sanırım yine çalışmaya başlıyorum.ama inşallah bakıcı bulabilirim.ben 2.bebişi uzun süre düşünmüyorum k