2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

ben ışıla dişleri yokken bile eline ekmek bisküvi kraker veriyodum yemese yere tükürse bile enazından çiğnemeyi taneli şeyleri öğrendi

valla hala daha veriyorum afedersiniz evi b.k götürüyo özelliklede mutfağı ama başka türlü yemiyo mama sandalyesinde 5 dakikadan fazla oturmuyo

basıyo çığlığı herşeyi avuçlamak istiyo herşeyi ısırıyo napalım katlanıcaz bazı şeylere.Zaten pütürlü şeylere alışık olmayan çocuk kaşıkla beslenince

elbette kusucaktır kendi azıcık ısırıp ağzında geveleyecekki öğrensin.Ah azra sana dil döktüğümüz kadar başkalarına dil dökmedik valla ver eline bisküviyi

salatalığı domatesi ısırsın yesin yemesin önemli değil yeterki tane ağzına gelsin kendi öğrensin artık bu çocuk ya

Demet_dk

tülincim çok geçmiş olsun canımmm kısa zamanda iyileşir inşallah  :amin:

azra bencede çocuğun eline devamlı bişeyler ver alışsın kussada tükürsede en azından öğrenir üzülme

yeşimcim miden bulanıyomu  :toothy10: :toothy10:

burcum

oooo hadi bakalım yeşimcim yakın da hayırlı haberlerini alırız :ehi: :ehi: :ehi:

neslihan

azra benim kızda yemiyor bende herşeyi blenderdan geçiriyrum.ben 7 yaşına kadar böyle gdeceğine inanmıyorum birşekilde kendi isteyip yiyecek.ben eline ne isterse veriyorum ısırıyo atıyor.ama vermeye devam edicem tabi

yeşimcim tülincim ve nagehancım hayırlısıyla hasta bebişler iyileşir inşallah.

2.bebek bende isterim ama sanırım bu ara 2.çocuğum olursa ben  bir daha çalışmam.onun için 3-4 yıl sonra diyorum bu sferde yaşım aklıma takılıyor o zaman 32-33 yaşında olucam riskli olur mu diye korkuyorum.aman hayırlısı ne  zamansa artık.herkese iyi geceler

Angel

demetcim,yesimcim,dunurum ve neslihancim cok saolun kislar insallah gecer hayirlisiyla

negisim insallah gerek kalmaz hastehaneye yatmasi yaaa  :sad1: :sad1:

demeeettttttttttttttttt  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  ayy oldum yaaaaa gulmektennnnnn

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  iki hafta sonra duyariz artikim  :ehi: :ehi:   miyde yanmalarini  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Demet_dk

hepinize günaydın  :hello:

tülincim haklısın 2 hafta sonra ancak duyarız  :toothy10: :toothy10:

yeşim nerelerdesin canımcımmm :opucuk:

çağınım

canlarım geçin dalganızı bakıyım siz benle  :caca: :ehi: :ehi:
:ehi:
BURDAYIM ŞEKERİMMMMM

demetcim bilmemki henüz bulanmıyo ama bu gidişle bulanıcak sanırım  :igrenc: tülincim kızz dilinize düştüm valla hee  :toothy10:

burcucum sağol canım sanki ne acelemiz varsa adam aceleci yaa  ::)

nagehan ve demet çok haklı azracım eline sürekli bişiler ver yani kussada tükürsede alışması lazım artık devamlı blenderdan geçirme olmaz artık posalarına ihtiyaçları var yanında durduktan sonra bişi olmaz yani bi kaç gün kusar eder ama alışması için bunu yapmanız şart en azından ağzına katı bişiler gelicek ve zamanla alışıcak

nagehan hangimizin evi tam temizki batıyo yanii çünkü eline bisküvi kraker veriyoruz ee dolaşan çocuk bunlar bi yerde durmuyolar ki ama böyle alıştılar işte çiğnemeye :k06:

gökse

inşallah herşey istediğiniz gibi olur yeşimcim .benim ikinci çocuğum istemeden oldu aslında .kazara yani  :k06: ilk başlarda istememiştim ben çünkü oğlum daha çok küçüktü 1.5 yaşındaydı ona kıyamıyodum. ama şimdi iyiki olmuş diyorum .şimdi 14 aylık birde kızım var .iyiki varlar canlarım kuzularım benim .Allah yavrularımızı bize bağışlasın inşallah .anne olmak isteyen herkese nasip etsin inşallah rabbim  :opucuk:

çağınım

göksecim sağol canım umarım iyi olur yani bende küçük diye aslında korkuyorum oğlum kadeş fikrini sonuçta nasıl kabullendiririz bilmiyorum onunda henüz ilgiye ve sevgiye çok ihtiyacı var ama hakkımıda hayırlısı olsun seninde yavrularını rabbim sana bağışlasın güzel diyosun yanii iyiki olmuş  :k06:

gökse

yanii ilk doğduğunda senin içinde abi içinde zor oluyo aslında .kabullenmesi felan kıskançlıklar başlıyo aşırı ilgi alaka istiyo abi .bide ben tektim doğum yaptığımda annem çalışıyo kayınvalide bakmadı .oğlumla ilgilenen yoktu .birde ben sezeryanla doğum yaptım hiç yatmadım dinlenmedimçünkü kızım küvezdeydi hastaneye gitgel hergün günde 3 kez dinlenmeden ee evde de çocuk var .o kadar zor günlerdiki benim için .ama iyiki eşim var o bana elinden geldiğince çok yardımcı oldu çoğu zaman işe gitmezdi çocuklara bakardı iyiki var Allah eşimi başımızdan eksik etmesin. hala daha öyle herşeyime yardım eder..... anlıycan canım yanında sana yardımcı larn biriolması şart.... ama herşeye rağmen çook güzell çünkü ikitane sağlıklı bir evladım .Allah onları bana bağışlasın inşallah .canlarım benim..ama şimdi rahatım kimseye ihtiyacım yok çok şükür geldi geçti o günler ..birarada büyüyolar ..en fazla zorluk çekebileceğin 1 yıl falan oluyo yani... sonra rahatsın tabiii.... sıkıntı çekmeden olmuyo eee annelik böyle bşişey değimi. :hello:

Angel

selam fistiklar nasilsinizzzzzz  ;D ;D

yesimmmmmmmm   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   bu bebiste sacliysa yandinnnnn    :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

biz cok sukur iyiyiz az once ZUMBA diye bir dans var bilmiyorum biliyormusunuz ama onu yaptim spor salonunda heryerim ter icindeydi   :tongue3: :tongue3:

dun aksamda yogaya gittim vede pilates yaptim hersey cok guzel gidiyor hee bu arada kislar ben 8 kilo verdim 6 haftada    :occasion14: :occasion14: :occasion14:

kaldi benim 17 kilom ama cok inatliyim vericem onuda yaz gelmeden  5 ayim var Allahin izniyle    :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

çağınım

göksecim valla yazdıkların aslında hoş geldi bana yaa akışına bırakıcam rabbim hayırlısını versin bi kızım olur belki  :k06:

kızz tülin ben iyiyim canım  ;D ;D sen nasılsın

tülinimmm yaa sorma buda saçlı olura bittim ben çağında neler çekmiştim mide yanmasından siz biliyosunuz  :igrenc: :igrenc:

oo demek dans yaptın tülincim yakışır  :k06: oo baya fermişsin canım yaa maşallah sen bu azimle kısa zamnda eski formuna kavuşursun kesin inş. canım 17 kiloyuda verirsin kurtulursun fazlalıklarından  :hello2:

Angel

insallah canim benim insallah   :amin:   :k06:

pasam nasil annesi yaramazliklara devammi ?  :ehi: 

bende kocisi bekliyorum az sonra gelir isten   :love8:

çağınım

inş.. canım inş..  :amin:

çağın yaramazlıklara devam canım aynen formunda yanii sallanan atına biniyo şimdi dehh dehh diyo kuzum  :ehi: :ehi:

hımm kocişi gelmedende uyuyamazmış arkadaşım allah ayırmasın canım :nazar: :amin: baya geç geliyo sanırım işten

Angel

deh deh diyen dillerini yesin teyzesi  :nazar:

evet canim saat 11.17 geciyor suan iki dakika sonra gelir   :love9: