2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 20 Eylül , 2010, 18:43:15
oyyyyyyyyy oy neler duyuyorum
yeşim ikinci hee oo bu ne hız  :D :D :D :D
eşinde bı yandan haklı ikisi bi arada büyür
ay ay ne güzel cagına kardes gelcek  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
ee demet sen ne zaman düşünüyon ikinciyi

nuraycım bana şimdilik çok uzak belki bi 7-8 yıl sonra ( aslında 10 yıldı düşürdüm biraz )
ama doruk böyle devam ederse tek çocuk olarak büyüyecek
ama yinede hayırlısı diyorum

Alıntı yapılan: fıstık - 20 Eylül , 2010, 19:32:50
doğum günün kutlu olsun yeşimcim :opucuk:

sağol nuraycım inşallah çabucak iyileşiriz

demet varya çok hınzırsın sen nerden biliyon bu akşam çalışma olacağını :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

valla benim eşim kızım bitane olcak diyo başka bişi demiyo :k06:

eeeee der tabi ev eskisi gibi derli toplu değil özenle yemek yapılmıyo hep çabuk pişen yemekler tercih ediliyo ikinciyi yaparsak aç kalırız diyo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hınzırım dimi
yani nagehan bu gün kutlama var illaki sonu mutlu sonla biter  :suclu: :suclu:
demek sende düşünmüyosun he ikinciyi
kısmet yaa şimdi düşünmüyoruz ama hamile haberini ilk biz vermeyelimde  :ehi: :ehi:

nuray sen ne zaman dşünüyosun şekerim

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

demet ve nagehan ben de sizdenim  :D :D :D
ikinciyi 4-5 yıl düşünmüyorum şimdilik ama tabiki herşey kısmet  :-* :-*

fıstık

valla kızlar biliyosunuz ben doğum sonrası depresyona girdim hamileliğimdede panik atağa tutuldum allahım ne berbat günlerdi geçip gitti ama

yinede zor günlerdi tekrar yaşamaktan çok korkuyorum o yüzden ikinci bebeği şimdilik düşünmüyorum belki yıllar geçer unutursam o günleri

o zaman ikinciyi düşünürüm ama ışılı o kadar çok seviyorumki sanki başka bebeği sevemezmişim gibi geliyor hayırlısı olsun ne diyeyim

çağınım

nagehancım sağol canım  :opucuk:

ya demetcim ne biliyim ya nerden çıktıysa kendisi söyledi ben 2.yi istiyorum diye şok oldum sanki kendisi bakıyo çağın zaten yaramaz gözüm korktu valla benim ben işe başlıcam 2.bebek diyo bana sanırım çocuklar duymasında haluk a özendi  :ehi:

nagehan genelde böyle günlerde çalışma oluyo yaa klasik artık demet doğru düşündü  :ehi: :ehi:

nuraycım yaa sorma yanii çağına kardeş düşünemiyorum bile yanii çağınla bile yeri geliyo baş edemiyorum ikisi bir bana neler yaparlar artık  :suclu: ama tabiki hayırlısı olsun ksmette varsa olur engel olamayız 

Demet_dk

GÜNAYDIN KIZLAR  :hello:

NASILSINIZ BAKALIM
BEBİŞLER NASIL SAĞLIK DURUMLARI NE ALEMDE

BİZ SABAHLARI KARIŞIM YEMEYE BAŞLADIK
DİĞER TÜRLÜ DOYMUYODU YUMURTA PEYNİR SÜT YOKTU MENÜSÜNDE
HİÇ DEĞİLSE KARIŞIMLA BUNLARDAN ALABİLİYO

çağınım

demetcim  ;D

canım nasıl yiyosa öyle yedir aç kalmasından iyidir zamanla alışıcaklar nasılsa katı yemeye doyur sen istediğin gibi

azra35

bende tam bu konuyu bahsetcektim benimki de pütürsüz yemiyo hala bazı ları 7 yaşına kadar böyle gider diyo ya napacam ben :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
kendimi suçluyorum keşke internete göre başlamasaydım

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben de karısım verıyorum
ama bugun yumurta kırdım öyle yedı ufacık ekmeklerle
azracım üzülme alısır ınsallah
eline bişeyler vermeyı denedın mı ver belkı kendi yer

azra35

canım herseferde verdim kustu az yiyo öyle napalım yıldım artık hep böle mi kalcak ya benim suçum biliyorum herkesin çocuğu yerken benimki böyle çok üzülüyorum nuraycım :honk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

canım eflin de öyleydı pütürlü bişey yediğinde kusuyordu
yasıtları yerken benim kızım yiyemıyordu
daha yeni alısştı belkı mustafa mıydı cocugunun adı :icon_scratch:
o da alışır

azra35

Angel

selam kislarrrrrrrrrrrr   

yesimcim dogum gunun kutlu olsun birtanemmm   :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

ikinci bebismi geliyorrrrrrrrrrr  yupiiiiiiiiiiiiiii   :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

anam nasil sevindim bilemessin sanki ben hamile kalicakmisim gibii    :tongue3: :tongue3: :tongue3:

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Angel

buaralar kislar bizde cumartesi tatil yerine gittik tam deniz manzarali bir yer harikaydi cok ama cok begendik  2 gun kaldik ve emrem surekli

atesler icinde yaniyordu  bende dayanamadim ve hemen acile goturdum kulak enfeksiyonu olmus yavrum ondan hep atesler icindeydi  :y25: :y25:

yavrum benim nasilda agliyordu annen kurban olsun sana oglum benim icim param parcaydi   :crybaby2: :crybaby2:

dr antibiyotik verdi suan iyi Allahima bin sukur Allahim yavrularimin butun acilarini sikintilarini bana ver  yarabbim onlar cok kucuk

ben cekmeye raziyim hic uzulmesinler aglamasinlar    :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

angisim buarada emreye hemile kalmadan once bende aynisini dusunuyordum aleynayi okadar cok seviyorumki ikinci bebegi kesinlikle

ama kesinlikle boyle sevemem diyordum ama emremi dogurdugum gun anladimki evet aleynayi sevdigim kadar siyorum emremide   :love3: :love3:

oyy anneniz size kurban yavrularim sizi cok ama cokseviyorum canlarim aleyna benim kalbim emremde damarimdaki kanim herseylerim yavrularim

:crybaby2: :crybaby2: 

fıstık

dünürüm hoşgeldin gelmiş geçmiş olsun canım benim inşallah çabucak atlatırsınız

bizde bugün son iğnemizi olduk ama hala öksürüğü var yarın büyük ihtimal hastaneye yatırıcak bakalım inşallah iyileşiriz

çağınım

tülincim sağol bitanem doğum günümü kutladığın için

anam bebek mevzusu  :suclu: :tongue3: :tongue3: valla benden çok kociş düşünüyo ama bakalım artık yani çağına zaman ayıramamaktan korkuyorum ama tabiki isterim bi yavrum daha olsun hayırlısı   :k06: bi kızım olsun isterim yaa  :tongue3: :k06:
canım bu arada çok geçmiş olsun yavrularımıza nazar değiyo sanırım emremede dikkat et canım  :crybaby2: rabbim yavrularımızı korusun

azracım canım sende mustafanın eline sürekli bişiler ver ekmek bisküvi yanında dur yada annen bakıcaksa annen yanında durduktan sonra bişi olmaz zamanla verdikçe alışır çiğnemeye yani eline bişiler vermeden sürekli katı şeyler tattırmadan alıştıramazsın