2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

nbr kızlar

benim moralim bozuk kayınvalidemin pankreas kanseri olduğunu öğrendim çarşamba günü ameliyat olucak

çok samimi değiliz senede 2 sefer görüyoruz birbirimizi ama yinede seviyorum kendisini çok üzüldüm böyle bir rahatsızlığı hiç haketmiyordu

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

demetttttttttttttt nerdesın kader arkadasım yaa  :dontknow: :dontknow:
eflin gece cok ateslendı 40 derece atesı vardı
normalde atesı cıkınca aglar mız mız olurdu bu defa o kadar fazla atesı vardı kı cocuk sersemlemıstı gozunu aacamıyodu tesadufen kalktım allah uyandırdı dıyorum cunkı kalktıgım gıbı cocugun atesıne baktım elımı bı dokundurdum sankı soba yanıyo alev alev hemn soydum zaten tek zıbınla yatıyodu fitil attım bı tane bezıne kadar cıkardım havlu ıslattım ama bı baktım havluyla olcak gıbı degıl hemen ılık banyoya dusa soktum cıktık o anda bıraz dustu ama banyonun etkısındenmıs yıne dusmedı tekrar banyoya soktuk esımle ondan sonra bıraz ındı cırılcıplak yatırdım tek bezle atesı dustukten sonra uykuda bı ter akıttı bı ter hıc kıyafet yokken nasıl bu kadar terler  :icon_scratch:
bugun yıne vr atesı sureklı dolven verıyorum yıne banyo yaptırdım bakalım boyle devam ederse doktora gıtcez az daha kalkmasaydım cocuk havale gecırıyo olcaktı ya off eflın hastalanmadan anca 15 gun durabılıyosun yıne hastayız anlıyacagınız :crybaby2: :crybaby2:

Demet_dk

ahh nuraycım çok geçmiş olsun canım
bende atesşten çok korkuyorum
fitil ve dolven kullanıyorum + ılık banyo
neden ateslendi acaba diştenmi
bide içirdiğin suya dikkat et içirdiğin suya ve banyo suyuna
biz sulardan idrar yolu enfeksiyonu geçirdik çok ates yaptı ağır atlattı iğne yed6 6 tane

şimdide acayip terledi aynı zamanda tüyleri diken diken neden böyle oldu anlamadım

bide eczaneden balık yağı aldım iştah açıcı napim başka çarem kalmadı

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bende bılmıyorum demet ya nerden cıktı sımdı bu ates :dontknow:
dedıgın gıbı su olabılırmı ben eflıne hep hazır su verıyorum normalde bu ıkı gundur cesmeden verdım hazır su dura dura sıcaktan tadı degısmıstır dıye acaba ondan olabılır mı
aynen canım eflınde cok terlıyo gercı havalr cok sıcak bız bıle pısıyoruz :sunny: :sunny:
demet bende aldım o suruptan ama eflıne fayda etmedı ıstahı hala aynı gorumcemde cocuguna kullanmıs ona da fayda etmemıs ınsallah sıze yarar ::)

Demet_dk

canım çeşme suyu verme işte
ben hep erikli alıyorum doruka çorbasına da ondan koyuyorum

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bende vermıyodum ıste ne bılım ıkı gundur vereyım dedım :dontknow:

Demet_dk

şuan nasıl canım eflin atesi falan yoktur umarım

burcum

geçmiş olsun eflin prensese
evet kızlar çeşme suyu vermeyin buaralar duyduğum çok olay var bu konuyla ilgili rota virüsü aşısı olmasına rağmen hasta olan kuzucuklar var aşı hafif geçirmesini sağlıyor ama olsun dr muz mümkünse 2 yaşına kadar içeceği suyu kaynatın dedi ben de yemeklerine bile damacanadan koyuyorum

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

demetcım bugun olmadı atesı sık sık kontrol ettım allaha sukur bıdaha cıkmadı :amin:
burcucum sagol canım evet demet dedıkten sonra bende suphelendım artık bı daha vermem :honk:

fıstık

Kızlar ben bi süreliğine yokum kayınvalidemin yanına gidiyorum çarşamba günü kesin teşhis konulucak sonra görüşürüz

çağınım

selam canlarım hepinizi çok özledik

uzun zamandır yokum haklısınız internette büyük bi arızamız var hala giremiyoruz malesef  :sad1:

nasılsınız bebişler büyüdü baya

tülincim maşallah paşama çok şeker
burcucum yeni yaşınız hayırlı olsun

demetcim doruk paşamı ve seni çok özledim

nagehancım seni ve ışılımı da ışıla çok geçmiş olsun geç okuudm kusura bakma

neslihancım sizede geçmiş olsun çok üzüldüm annene

nuray eflinim çok tatlı olmuş bizde traş ettirdik çağını çok sıcak yanıyo kuzular  :honk:

kızlar biz iyiyiz çağını memeden kestim ben 5 gün oldu biraz mutsuz ama yapmak zorundayım hem işe başlıcam yakında hemde tedavi olucam cildiyeye gitmem gerekiyo
süt içiriyorum yemek yiyoruz zaten artık yemek yemeleri lazım katı kahvaltı yapıyoruz yumurtayı çok seviyo ve sütü peyniri bide reçeli

Demet_dk

YEŞİMCİM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM

AFİYET OLSUN ÇAĞIN PAŞAMA YEMEK AYIRT ETMEDEN HEPSİNİ YESİN  :nazar:

çağınım

bende bende özledim çok  :opucuk:

inş.. canım inş.. hepsi yesin yemeklerini sağol teyzesi  :amin: :nazar: :nazar:

Angel

selam kislar efline cok gecmis olsun nuraycim insallah bugun dahada iyidir

dunurum cok gecmis olsun canim yaa nasil uzuldum rabbim sifa versin  insallah en yakin zamanda atlatir kayinvaliden   :amin:

yesimcim hosgeldin canim yaa yuzunu goren cennetlik  :D

masallah yesin pasam yesin teyzesinin   bali   :nazar:

demetcim   :opucuk:

çağınım

tülincim sorma hakketen cennetlik yaptım hepinizi :k06: :k06:

özledim valla ya kızemrem ne tatlı olmuş maşallah kuzuma yerimonu ben bal kaymak  :nazar: :nazar:

çağın çok yaramaz kızlar yaa zeka geliştirici oyuncaklarla oynuyoruz artık sıkılınca gidip koltuklara tırmanıyoruz sandalyelere balkondaki bütün sandalyeleri kaldırdım tırmanıyo çünkü bütün gün peşindeyim canımı çıkarıyo  :tongue3: