2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

azra35

Alıntı yapılan: Demet_dk - 19 Haziran , 2010, 23:27:26
NAGEHANCIM TEŞEKKÜRLER OĞLUŞUM DAHA İYİ
TEK SIKINTIMIZ YEMEK HİÇ BİŞEY YEMİYO  :cildir:
canım hastalıktandır iyileşince yer  :amin:inşallah maşallah daha iyiymiş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

selam kislar burcum  ve azra size simdiden kolay gelsin insallah hayirlisiyla tasinirsiniz

neslihan,yesim ve demete simdiden kolaylar gelsin  ben neslihanin kaylesini cekiyorum nasil yetistirecek diye   :suclu:

dunurumunde dedigi gibi fazla yenmiyor hele sizin simdi sicaklarda var iki cesit tuzlu yaparsin bir pasta'da var ohh daha ne olsun can sagligi

uzme tatli caniani neslihan  :aferin:  bence butun enerjini bugune hazirla 

buarada yesimm soylemeden gecemiycem su profildeki resmin cok seksiiii gozukuyon anammm    :tongue3: :tongue3:   yiyesim geldi seni biran    :suclu:

burcum

Demet_dk

:wav: :occasion16: DURU ECEM İYİKİ DOĞDUN  :occasion16: :wav: 

neslihancım nasıl geçti doğum günü resmleri bekliyoruz

azra35

iyiki doğdun duru ;
sana mutluluk sağlık uzun ömür ve hayatın boyunca anne ve babanla olmanı diliyorum ve yanaklarından kocaman öpüyorum :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

neslihan

teşekkür ederim canlarım doğum günümüz iyi geçti çok şükür.Resimleri ekliycem yorgunluktan mahvoldum ama.Yardım edenim çoktu çok şükür.Ama kızım çok huysuzluk yaptı uyumak istemedi hiç.Hep anne del del kimseye gitmedi.Gelinliği giydi nazlandı da nazlandi.Merdivenlerden in çık ayağımın ağrısından gece uyuyamadım.Atlattık çok şükür.İyiki yavrularımız var Rabbim hepsini korusun esirgesin

Yeşimcim doğum günümüz çarşamba ama hafta içi biz zaten 7 de eve geliyoz.Hangi ara doğum günü yapıcam diye önceden yaptım.Birde bu hafta aşısı var.Bu haftasonu yapsam ateşlenir belki diye korktum bende önceden yaptım

azra35

canım gözün aydın önceden yapman iyi olmuş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:alkış:

çağınım

selam kızlar

demetcim azracım tülincim neslihancım burcucum

neslihancım duru ecenin doğum günü kutlu olsun canım nice nice senelere hani resim  :muzz: :muzz: iyi yapmışsın bende cumartesi akşamı yapıcam inş.. :hieyt: :hieyt: :hieyt:

burcucum ne güzel bahçel ev derin için çok iyi olur rahatça oynar hayırlı olsun güle güle oturun

doruğum paşam çok tatlısın  :nazar: :nazar:

tülincim  :k06: teşekkür ederim anammm  :suclu: yiyebilisünn sana izin var  :k06: :k06: :tongue3: :tongue3:

azra35

yeşim hani hepsi grubunda bi kız var adını çıkaramadım sarışın esmer ve kızıl olan değil kumral var ona benziyosun valla

Demet_dk

burcum

sağol yeşimcim :-*
duru ece doğum günün kutlu olsun ALLAH ailenle ve tüm sevdiklerinle nice yaşlar geçirmeni nasip etsin pamuk pamuk neneler ol  :-* :flowers:

çağınım

azracım ismini unuttum ama anladım kimi dediğini sağol canım  :flowers: ;D

demetcim canım arkadaşım sağol o senin o güzelliğin  :flowers: :opucuk:

fıstık

neslihancım durumun güzel kızımın doğumgünü kutlu olsun allah sağlıklı yaşlar versin inşallah

Angel

dogum gunun hayirli ve mutlu olsun duru ege  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

neslihan

Teşekkür ederiz kızlar Resimleri bebeklerimizin ilklerine ekledik.