2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

gülşencimmm az daha bekleyin anacım güzel bi resim çekiliyim bi kaç poz hepsini yüklicem sayfaya eneside görün benide görün teyzeleri  :muzz: :muzz: okşamammı teyzesi senin yerine oğluşumu sende resim yükle ama karnın iicene çıkınca bende merak ettim seni  :opucuk:

elif kopmuşsun tosbağayamı güldün yoksaaa kısss  :ehi: :ehi: :ehi:

ay bu hamilelik hayırlısıyla bitsin duygusallığı bi kenara bırakıcam hiç yakışmıyo bana benim gibi deli dolu birine neşe küpüyümdür normaldee  :sunny: :sunny:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

LOLİ @

YEŞİMCİM EFET...

CANLAR BEN ÇIKIYORUM AŞIRI MİDEM BULANIYOR :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

VE DURAMIYORUM İYİCE HALSİZLEŞTİM...ÖPÜLDÜNÜZ...  :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

(gülşen)

burcum

geçmiş olsun loli ayaklarını yukarıya kaldır uzanırken veya sol yanına yat canım

tılsım

elifcim geçmiş olsun canım dikkat et kendine burcumunda dediği gibi sol tarafına yat sürekli
:wave:

kızlar anlatın yaa valla bugün hiç vakit geçmedi hem işlerimi yaptım hemde forumdayım bide msndende laf yetiştiriyorum kızlaraaaa
:k06:

burcum

vallahi yeşimcim bugün benim de morallerim bozuk moral bulayım diye girdim keyfim yok biri bi konu açsın gözünü seveyim morale ihtiyacım var  :muzz:  :hieyt:

tılsım

burcum keyfini ne kaçırdı bilmiyorum ama üzme canım kendini inanki kendine ve bebişne yaparsın ben çok stres yaşadım hamilelğin ilk 5 ayı bebeğim bile etkilendi onuda üzdüm sende üzme bebeğini 

sen kaç yaşındaydın canım bide ne kadarlık evliydin

burcum

25 yaşındayım nisanın 5 evlilik senem sorunum evliliğimle ilgili değil annemin ev sahibiyle ilgili benim de hamileliğim mükemmel geçiyor hiç üzmüyorum hem gülümsüyorum hatta eşim bana hamilelik sana yaradı diyo ve bir de lakap taktı neşeli palamut diyo herşeye gülüyorum diye ama bazen böyle üzülebiliyorsun elden birşey gelmiyor

(gülşen)

burcu sende çok şirin gözüküyorsun :nazar:demek senin bebiş kız ne güzel allah  sağlıklı bişekilde kucağına almak nasipeder inş.tabiki hepimizinkinide  :nazar:

burcum

amin gülşencim sen kaç haftalık hamilesin?

(gülşen)

tılsım

aman ii olda valla ben bişey anlayamadım tam anlamıyla hamileliğimden eşimin ailesi yüzünden o yüzden diyorum ama taşındım huzura kavuştum valla  :hieyt:

annenin ev sahibiylemi ilgili ya bu ev sahipleride yanee sinirler yaa  :violent1: üzülüyosun tabi insanız aniden bişi oluyo keyif kalmıyo

(gülşen)

bu sitede gezerken çin takvimi yeni versiyon diyor doğruluk payı varmı arkadaşlar deniyen var mı aranızda

tılsım

valla ben denedim çıkmıştı ama eski versiyonunda kimisinin çıktı kimisininde tutmadı sende bi dene bakalım gülşencimm

burcum

valla ben denemiştim benim tutmuştu sanırım du bi bakayım tutup tutmadığını yazmışımdır  :ehi: