2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

neslihancım 3 er kere yani 9 ar damla şeklinde verdim ben zaten bitmek üzere ferrum verdi doktor onu alıcam bakalım o nasıl

kansızlığı yok çağının çok şükür kilosunu normal alıyo gözleride normal  :nazar:

sana ne sorucam sen balık yağı veriyomusun duru ya başlamak istiyorum ama doktoruna sorucam bu ay gidince

azra35

BANA DR. FERRUM VERME KANI İİ DEDİ

çağınım

azracım maşallah canım  :nazar:

benim oğlumunda iyi ama yinede bide ferrum kullan dedi bide onu alıcaz

ben şimdi balık yağını düşünüyorum yaz geldi ve balık yenmez eskisi kadar o vitamini anca balık yağından alır ama ne kullanıcamı bilmiyorum önerisi olan varmı  ???

azra35

CANIM BALIĞI ÇORBADA VER SANIRIM 1 YAŞINDAN SONRADA BALIK YAĞI VERİLİYOMUŞ ŞU ZİNKO MEGA İİMİŞ

azra35

MUSTAFANIN KANI 12 ÇIKTI SİZİNKİ KAÇ

çağınım

maşallah iyi çıkmış

bizimkide 12 çıktı çok şükür  :amin:

balığı çorbada veriyorum normal kızartıpta yediriyorum ama şimdi sıcaklar geliyo yaa malum acaba ağır gelirmi yazın balık onu düşünüyorum o yüzden tereddütdeyim azracım  :dontknow:

azra35

canım malesef bizimki pütürlü yemiyo biliyosun çorbada veriyorum sende yazın kızartma canım buğulama haşlama yap yer  :hungry:

çağınım

biliyorum çoğu aynı pütürlüler zor geliyo sulu kolaylarına geliyo

evet olmazsa haşlama yaparım hafif olur en azından

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bızde ferro sanol kullanıyoruz kanımız ıyı cıktı ama doktorumuz 1 yasına kadar kullanmaya devam edın dedı
balık yagın ı bız kendımız mı alıyoruz yoksa doktorun mu vermesı gerekıyo :dontknow:

βαlκιz

merhaba kızlar
balık yagı bize doktowrum 1 yasında verdi
ben 1 yasından sonra verilcek vitaminler neler dedim
1 yasından itibaren balık yagı kullanıcak dedi 1 yasında başlanıyo dedi
seven seas portakallı balık yagı verdi
:icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

azra35

çağınım

nuraycım aman maşallah kansız değiller çok şükür  :nazar: :amin: bizde 1 yaşına kadar ferrum kullanıcaz yinede kullan dedi bizimkide bu arada eflin nasıl sen nasılsın

bende doktor veriyo diye biliyorum ama demekki erken oluyo 1 yaş öncesi balık yağı için gülşah bizden daha tecrübeli ee bide iki tane olunca

βαlκιz

:k06: :k06: dünde biyerde okudum yazın balık yagı vermeyin
bebeklere agır gelir diyodu ama nesi agır gelcekki
bişey olmaz çok güzelde iştah açıyoo  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ıyı canım eflın şükür bugun ıkı kere kaka yaptı ama yemek yedıkten hemen sonra  ::)

bende  ıyı olmaya calısıyorum ıste kayınvalıdem bıraz sınırımı bozdu ama neyse :-\
eflinin pişigı hala duruyor hıc gecmedı ona uzuluyorum :sad1:
evet canım gullusah bızden daha tecrubelı 5 ay once anne olmus sonucta :tongue3:
gulsah nıye agır gelıyomus :icon_scratch: :icon_scratch:

βαlκιz

canım bilmiyorumki
o yazıyı bulmaya çalışıyorum  :dontknow: