2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

anaaam ben limon eklemye unutmusum kac gundur limonsuz iciyorm  :suclu: :suclu: 

neyse bundan sonra eklerim artikim  :tongue3:  ben iki tanede buyuk sogan ekliyorum su kure sut yapiyor cunku  .ayrica sutude cogaltiyor bu kur

denenmistir  :icon_thumright:

haydin hepiciginize kolay gelsin hanimlar  :occasion14: :occasion14: :occasion14:  insallah sizede yarar su kur

çağınım

kızlar hepinizze selam

ya siz kilo vermeye çalışırken ben almak istiyorum hiç bişi kalmadı üstümde zaten 9,5 kiloyla bitirdim hamileliği bende başladım bal ve çörek otunu karıştırıyorum bakalım işe yarıcakmı  :basardim: :basardim:

maşallah nagehancım ışıla gayet güzel ne olsun duru ece ye de maşallah  :nazar: :nazar: çok tatlıı fıstık gibii

burcum

neslihancım maşallah duru ya koca kız olmuş artık annesi :nazar: :nazar:
nagihancım maşallah ışıla  :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

dünürüm yeşimcim burcucum neslihancım teşekkürler bakmaya çalışıyorum işte

evet yeşim biz zayıflamaya çalışıyoruz yaz gelmeye başladı paçalar tutuştu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bu halde bikini falan hayal belki mayo giyebilme ümidiyle çalışmalara başladım emzirirken bu iş hayal gibi

temmuzda hem düğünümüz var hem tatile gidicez offffff offffff o zamana bikaç kilo versem bari  :amin: :amin: :amin:

ben funda ve yeşil çay içiyorum 1.5 kilo verdim şu tülinin kürüde uygulayacağım tabi yapabilirsem bazen unutuyorum çünki

çağınım

selam kızlar burcucum nagehancım neslihancım ve tülincim  :opucuk:

nagehan valla yaz geliyo sende haklısın deniz mevsimi geliyo bikiniler çıksın ortaya  :muzz: :muzz:

inş.. işe yarar ve kiloaları atrsınız kızlarrr inş.. bende 4-5 kilo daha alırımm

burcum

yeşimcim neslihancım nagihancım tülincim gülşencim ve diğer kızlar hepinizi öptük iyisinizdir umarım biz iyileştik şükür hamd olsun izmir de havalar güzelleşti geziyoruz bol bol temiz hava bol gıda göbek nasıl gidicek onu bilmiyorum yeşim kilo almam gerekiyor deyipte morallerimizi bozma ya çık aradan sen :ehi: :ehi: :ehi: konuşma sen duymayalım biz :ehi: :ehi: :ehi: buarada her seferinde yazıcam yazıcam unutuyorum bu sefer yazıcam her bu konuyu açışta senin yazdığın 1 mesajı okuyorum vay be diyorum sonra 19 haftalıkmışsın ilk mesajı yazdığında şimdi kocaman paşan var :k06: :ehi: :nazar: ALLAH ım ya nasıl geçiyor zaman bi bakmışız yaş olmuş 60 abowwwwwwwwww düşünmek dahi istemiyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

neslihan

her yaş güzel olalım ne yapalım daha torunlarımı görcem ben varsın 60 olsun 70 olsun  :nazar:

fıstık

Ne zaman 60 olduk kızlar ya ben hiç farketmedim :toothy10: :toothy10: :toothy10:

valla ışıl iyi işte çalışıyor doktor oldu biliyosunuz damadımda doktor bende torunuma bakıyorum

kreşe vericem dedi yok olmaz ben bakıcam dedim ona bakıyorum bugün dişi çıktı biraz huysuz keyifsiz siz napıyosunuz diye yazarmışım :toothy10:

valla yeşimcim sen emzirmeyi bırakınca kilo alırsın ancak bizde ne oluruz bilmiyorum

burcu geçmiş olsun canım gezin bol bol kışın sıkıldık bayağı

neslihancım her yaş güzel doğru ama ilerde bugünleri mumla ararız ya valla

Lă_Tăhzen!

hiç mayıs annesi yokmu yahu sitede  :icon_scratch: :dontknow:

fıstık

ben mayıs annesiyim canım 20 mayısta kızım ışıl doğdu adım nagehan

çağınım

burcucum sorma canım yaa ben kilo almaya uğraşıyorum  :ehi: :ehi: bakalım hayırlısı  ;D ay evet yaa sayfayı açınca direk 19 haftalık hamişim yazım çıkıyo ne çabuk geçiyo zaman gerçektende oğluşum 9,5 aylık oldu yaşımıza allahın izniyle 2,5 ay kaldı  :amin: :muzz: :muzz: kuzucuklarımız büyüdüler maşallah hepsine  :nazar:

nagehan emzirmeyi bırakınca alırsın diyolar banada inş.. doğru çıkar sizlerde veririsiniz merak etmeyin şimdsi emzirdiğimiz için ister istemez yiyoruz süt olsun diye gerçi eskisi kadar verim yok ama olsun bunada şükür 15 aya kadar emziricem ondan sonra kesmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun  :tongue3:

fıstık

teyzeleri bugün ışılı size şikayet edicem

naptı biliyomusunuz yatak odasındaki çekmeceleri boşaltmış önce onları topladım :toothy10:

sonra bi ara gitmiş ayakkabı dolabını açıp ayakkabıları çıkartmış :toothy10:

enson da akşam yemeğini yedirirken tabağın içine girdi üst baş halı heryer yemek oldu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :cildir: :cildir: :cildir:

çoooooooooookkkkk yaramaz oldu bu ışıl hanım vallahi küçükken iyiymiş

artık bana oturmak yasak sürekli peşinde dolanmam lazım :k06:

fıstık

dünürüm bugün başladım lahana kürüne içine limon sıkmadım da elma sirkesi koydum bakalım işe yarayacakmı

bu arada canım tatlı istedikçe kayısı yiyorum 1-2 tane tatlı isteğimi gideriyor

tülincim kaç haftada kaç kilo verdin yazarmısın canım

ben haftada yarım kilo versem razıyım valla

neslihan

benimki emeklemeden ortalığı yıkıyor istediği şeyi almak için ayağa kalkmaya çalışmıyor.Siz getireceksiniz diyor getirmezsen ortalığı yıkıyor bağıra çağıra.Hanfendinin yanından ayrıldım mı kıyamet kopuyor.Hemen basıyor çığlığı sabah babaannesiyle böyle akşamda benle.Ama nazları edaları çok şeker bu civcivlerin.

burcum

maşallahh bebişlere ışıla bravo  :ehi: derin de çok cadı olucak herkes aynı şeyi söylüyor arkadaşlarıyla oynarken baya bi kafa göz kırıcak hergün kapıma şikayete gelicekler sanırım :ehi: :ehi: :ehi:  çok fenaaa çokk