2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

benimde gitmem lazım kızlar bende de bişi yok hala hatta geçenlerde test aldım allahtan negatif çıktı çok korktum hamile kaldım diye

offfff aslında gitmeyi hiç istemiyorum yaaaaa bıktım 9 ay boyunca git git ama tabi gitmekte fayda var bi kontrol etsin bakalım ne var ne yok

bide hamilesin 3 aylık falan diyomuş ayyyyy düşer bayılırım valla kız ben ha bire uyuyorum ışıl uyusun diye gözünün içine bakıyorum

canım bişiler istiyo hamile olmayayım  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ama mide bulantım yok kokulara karşı falan iyiyim yoktur bişi  :k06:

HAYDİ KIZLAR DOKTORA HERKES BU AY GİTSİN ben haftaya gideyim bu hafta olmaz kardeşim askerden gelecek yarın canım yaaaa nasılda özledim

ışıl 45 günlüktü enson gördüğünde şimdi 9 aylık oldu nasıl şaşıracak görünce

(gülşen)

kırkım bitti hemen regl oldum her ayda şükür oluyorum ama olmadan bende sitres başlıyo tabi allahım olmuyanlara versin  :amin: benden bukadar çünkü

burcum

ben hamile kalmadan önce her altı ay da 1 giderdim smear testi yaptırırdım doğumdan beri 1 kez gitmedim benim de gitmem lazım ben de ayarlıyayım da bu ay içinde gideyim bari

çağınım

kızlar hepimiz bu ay gidelim doktora ayarlayalımda

artık bende çok fazla sinir stres yapmaya başladı çünkü gerildim bu yüzden  :honk:

Angel

selam kislar biz bugun 6 ayliga girdikk   :occasion5: :occasion5: :occasion5:

oglusum  buyuyor teyzeleri bir sebeklik yapiyor gulduruyor hepimizi     :k06:   masallah ogluma ve yavrularimiza  :nazar: :nazar:

kislar benim karnim hep sisiyor,kasiklarim cok agriyor,moralimde bazen cok bozuk oluyor sinirli gibi   :-\  ,dis etlerim kaniyor  ,ellerim sisiyor  :toothy10:

hee birde istahim cok acildi   :ehi:   sizce bu neyi isaret ediyor   :ehi:   bu hafta iicnde bir dr'a gorunmem lazim soyle tepeden tirnaga

kan tahlilide yaptirmam lazim vitamin eksikligi varsa diye    hakkimizda hayirlisi

çağınım

maşallah emre paşamızaaa  :nazar: :nazar:

ay yerim onu ben tam şebeklik zamanları zaten  :k06: maşallah kuzularımıza  :nazar: :nazar:

tülincim yaa nasıl yanii bu belirtiler bana bişileri hatırlatıyo sanki karın şişmesi iştah falan 3. mü geliyo yoksa  :tongue3: :ehi: :ehi:

Demet_dk

merhaba arkadaslar
bende bu gece rüyamda doktorumu gördüm ve hamile olduğumu söyledi  :cildir:
çok kafama takıyorum etkileniyorum belli bu hafta mutlaka gidicem
doktora gitmek sorun deil önemli olan kuaföre gidebilmek  :BangHead:

çağınım

rüyaların tersi çıkarmış demetcim hayırlısıı

sormaa kuaföre bile gidemiyoruzkaşlar bıyıklar palaya dönünce anca :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tülincim benimde karnım şişiyor diş etlerim sürekli kanıyor çok gergin ve sinirliyim iştahım ise felaket derecede

ve bunların sonucu olarak 19 haftalık hamileyim ona göre :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emre paşayada maşallah :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

Kiss yesiimm Allah iyiligini versin anacimm oldum gulmekten pala biyik heeeeee  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

pinarcim   :ehi:   oyy dusunmek bile istemiyorum 3 cu bebisii ama belirtiler bunlar    :laughing7:

19 haftalikmi oldunuz masallah size annesi peki cinsiyetini ogrendinizmi  meleginin   :opucuk:   teyzesi yesin onu 

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

evet canım yarın 20 haftaya giriyoruz :nazar: cinsiyetinide öğrenemedik göstermiyor nazlı olacak bellide

nazlı kızmı yoksa erkekmi belli değil :ehi: sağlıklı olsun hayırlısı ile 10 martta kontrolümüz var bakalım öğreniriz belki :amin:

sende bence bi test falan yap ve en kısa zamandada dr git bitanem üç çocukla allahhhh :ehi:

neslihan

kızlar bebişim grip oldu.İlaç kullanıyor.Tülincim emreye maşallah.Hakkında hayırlısı olsun.3.de gelirse kısmet artık :nazar: :amin:

cocuksa

merhaba kızlar.beni  bi sorunum var cevaplarsanız sevinirim.benim eylül 2009 doğumlu kızım var.şimdi 5.5 aylık.doktora gittiğimizde 1 ay önce ek gıdalara geç dedi.kızım beni emiyo.bende geçtim sebze püresi meyva püresi yoğurt felan.şimdi ben bu verdiklerimi hergün verdim hazmedemedi.bide kabız oldu.şimdi 5.5 aylık kızıma bi  günün içinde ne kadar vermem gerek yemek kaşığıyla mesela.hepsini bi gündemi vereyim.bana bi yazarmısınız kaç ssat aralıklarla verim.bide kahvaltıya ne zaman başlayayım.neslihan geçmiş olsun bebeşine .bende adanadayım.kızını hangi çocuk doktoruna götürüyosun yazarsan sevinirim.şimdiden teşekkürler

neslihan

merhaba canım çok saol.Ben metro hastanesinde ömer alper sözüdüze götürüyorum.Memnunum çok şükür.

Ek gıda yiyen çocuklar kabız oluyor.Bende 5 aylıktan beri ek veriyorum 9.ayın içindeyiz.Kabızlık için kayısı püresi yapıp veriyorlar canım.Zamanla alışacaktır.Mesela benim kız hala muz verince kabız oluyor.

Bende ek gıdanın ölçüsü yok.ne zaman püskürtmeye başlarsa o zaman bırakıyorum.Ölçüsü yok derken hiçbir dönemde 1 kaseyi geçmedi.Genelde hep yarımda kalıyor.Buna da bin şükür elbette

Angel

pinarcim canim benim  yerim  prensesini veya pasani   :D    :nazar: :nazar: 

kiss soyleme 3 cocuk diye dusum saaap diye bayilirim heeee   :y25:    :toothy10:

dr'a gidicem ama yaaa yarin randevu aliyim da bir test yaptiralim bakalim   :suclu:

neslihan gecmis olsun canim   :flowers:   insallah en yakin zaman da iyilesir melegin   :amin:

cocuksa  gunde bir veya iki kez degisik sebse ve meyve verebilirsin. biz yeni 6 aya girdik cok sukur ve bende 5.5 aylikta baslamistim

mesela sabah 2 tane cicibebeyle baslamistim sicak  suyla eritiyorum oyle yiyor benim oglum .sutumden sagdim sevmedi bende

sicak suyla yapip yediriyorum. aksama'da  havuc puresi  kabakla birlikte veya kabak puresi patetesle birlikte verdim ama 3-4 kasik .daha fazlasini yemek

istemediydi zaten halende oyle . nezaman basini cevirse huzursuzluk yaptigini gordugunde anlarsinki baska istemiyor.

zorlamayada gelmiyor cunku butun yediklerini kuzuyorlar.