2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

Alıntı yapılan: Angel - 16 Şubat , 2010, 01:23:37
gulsencim kizin cok tatli masallah ben emire benzettim   :nazar: :nazar:
tülincim ilk doğuduğunda bende benzetiyordum ama sanki değişti
emre beyde çok tatlı maşallah kocaman olmuş annesi hele o gözleri allahım esirgesin  :nazar:  :amin:

(gülşen)

Alıntı yapılan: burcum - 16 Şubat , 2010, 21:35:02
oh gülşencim iyi yaapmışsın canım sefan olsun maşallah 2 doğum yaptın ve pantolonlarının içine girebiliyorsun süpersin :nazar: :hello2:
tülincim bu hafta spora gitmedik derinin yüzündekileri takmıştım kafaya geçti çok şükür bakalım kocişin işleri yoğun irana mal göndericekler kaç gündür hep mesaideler başlarız gene gitmeye 64 kiloyum 9 kilo fazlalığım var göbek gitsin pantolonlarımın içine girebileyim istiyorum :sad1: :'( :-\ :dontknow: :icon_scratch: :honk: :y25: :( :BangHead: :violent1: :caca:

verirsin canım sende kafana takma ilk önce bende takıyordum ama sonra boşladım iyide yapmışım kendiliğinden gitti
gerçi kızım sayesinde oldu gündüz hiç uyku yok gecede sürekli emiyo beni
ya bu arada kızlar benim kız gündüz emmiyo ek bişeylere başladedi ufak ufak  dr. ama onuda denedim feryat figan bağırıyo verme diye canım çok sıkılıyo sizde geçtinizmi bu dönemlerden yoksa dr.tekrar gidimmi bunun için yazın bana  :icon_scratch:

Angel

gulsencim saol saol  :opucuk:

emre 5.5 aylik ve 5 aylikken  tattirmaya basladim  sadece 1 kasik verebiliyorum  baskada hic istemiyor .agzini kilitliyor basini diger yone ceviriyor

binbir kiliga giriyorum  iki  kasik yedirebilmek icin .aslinda cok sukur sutum yetiyorda  :nazar: :nazar: :nazar:  simdiden alistiriyim dedim ilerde zorluk cekmemek icin.

suana kadar bunlari yedirebildim : uzum suyu iki kasik,karpuz suyu  (karpuzu cok sevdi yavrum )  :nazar: ,kavunu mikserledim icti masallah  yine 2-3

kasik,kabak,avakado,kivi,patetes,ve mango   :tongue3:

sadece severek yedigi patetes,karpuz  ve kavundu he birde seftali

:laughing7:

neslihan

günaydın kızlar ya ben benim kıza doğru düzgün birşey yediremiyorum ya.ne yapacağım onu da bilmiyorum.sabah kahvaltısını yaptırıyorum öğlen sebze çorbası kıymalı ya da tavuklu.Arada zorla sağdığım sütleri içiyor zar zor oda.Kilo da almıyor.Allah a çok şükür yerimizde sayıyoruz.Hiç severek yemiyor hep kafa çevriliyor yarısını tükürüyor.Gündüz çok uyuyor gece en erken 10,5-11 de yatıyor.3-4 kez kalkıyor.Bari uyandığında mama verim diyorum 1 kez.Ondan da içerse 60-70 ml birşey içiyor.200 versem içmesi lazım bu aydaki bebeğin ama yok :cildir: :icon_pale: :sad1: :crybaby2: :violent1: :honk:

burcum

neslihancım yapıcak birşey yok kuralları onlar koyuyor maalesef canım :k06:

(gülşen)

desenize bu yaramazlar hep aynı ortak sorunlarımız diyorum ki acıkınca yesin ama olmuyo içim rahat etmiyor  :'( allahım can sağlığı versin  :amin:

fıstık

nbr kızlar muhabbet almış başını gitmiş maşallah

gündüzleri giremiyorum ışıl hanım rahat vermiyo yürütecindede durmuyo o kanepe senin bu kanepe benim tutunup tutunup kalkıyo offffff

sizin derdiniz ek mama vermek benim derdim de emmesi herşeyi yiyo maaşallah ama beni emmek istemiyo zorla emziriyorum

gecede en fazla 2 sefer emiyo birşey vermiyeyim beni emsin istiyorum bazen ama bu seferde doymuyo galiba yaşına gelince hiç emmek

istemicek bakalım bu hafta kontrolümüz var kaç gram almışız

neslihan

yaşına kadar gelene kadar emzirsen daha ne fıstıkcım.benimki zaten emmiyor.bu sefer sağdığım sütleri de içmemeye başladı.bugün kahvaltısına karıştıracak kaynanam.ne versek ııh diyo kafa çeviriyor

burcum

ay ne zormuş annelik saçlarımız ağaracak yakın da  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çağınım

kızlar selam hepinize sayfamız almış yürümüş maşallhhhh :nazar: :nazar:

kızlar çağın en son nezleydi neyse iyileşti çok şükür ama şimdide dişlerden dolayı çok sıkıntısı var hiç bişey isteyerek yemiyo hele sabah kahvaltısını kahroluyorum hergün 3 gün üst üste kustu kahvaltıyı kaç kere yaptım bi öğünde bende çözümü nane çayında buldum önce nane çayı veriyorum sonra kahvaltı  :y25: off çok zor çok dişlerimiz 4 lendi şimdide yanları patlatmaya çalışıyo ama yanların sıkıntısı çok fazla oldu yavrumda diş çıkarma dönemi çok zor anlıcanız  :y25:
memeye çok düştü bide sıkıntısını böyle atmaya çalışıyo yavrumm

kızlar bu bebişler hep aynı sanırım çağında ba ba diyo bide meme çok ttalılar yaa  :k06:

nagehancım demekki artık bırakıcak yavaş yavaş memeyi olsun yaşına kadar emsin de daha ne istiyosun zaten . aydan sonra değerini biraz kaybedermiş anne sütü 

saçlarımız ağarıcak valla kuzularımıza üzülmekten  :k06:

burcum

geçmiş olsun yeşimcim kelebeğim de daha 1 tane diş var 2.ci yolda bugün yarın çıkar üstler zor çıkıyormuş ALLAH yardımcıları olsun ağrısız acısız çıkartmayı nasip etsin bütün mis kokululara

çağınım

selam kızlar nasılsınız burcucum sobee nasılsın canım

demek diş çıkardı prenses hadi hayırlı olsun dişiniz  :nazar: gerçektende üstler çok zor çıkıyor çok sıkıntı veriyo yavrularımıza iştah kalmıyo miniklerimizde aminn canım allah yardımcıları olsun  :amin:

Demet_dk

merhaba arkadaslar
bizim hala dişimiz yok ama ağrısı var oğlumun  bi çıksaydı da rahatlasaydı
bütün bebişlere ve annelere Allah kolaylık versin

çağınım

selam demetcim nasılsın

inş.. kolayca çıkarırlar çok zor acı çekiyolar daha küçücükler bi tanede değilki bi sürü diş çıkarıcaklar yani kolayca biticek bişeyde değil  :honk:

Demet_dk

ama ilkinin ağrısı daha zor olur diğer dişler perşinden gelir