2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

Alıntı yapılan: neslihan - 10 Şubat , 2010, 13:59:09
tülin yürüteç için erken senin için bize doktor sekiz aylık olunca dedi

dr'umuza sorucam canim   :opucuk:

hosgeldin demet  :opucuk:

fıstık

Aslında bi arkadaşım yürüteç alma geç öğrensin yürümeyi ortalığı çok karıştırıyolar demişti

Ama sürekli kanepeye tutunup kalkmaya çalışıyo arabaya koyuyorum durmuyo ağlıyo mecbur kaldım hem yerden kalktı hemde istediği yere gidiyo

iyi oldu aman napim karıştırırsa karıştırsın biran önce yürüsün istiyorum yazın parka gidicez  :toothy10: :toothy10: :toothy10:kucağımda

taşıması zor olur

Angel

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Angel

hosbulduk nura nasilsin bende forumu karistiriyordum.eda hamileymis cok sevindim    :-*

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ewt canım hamıle ben mujdeledım  :ehi: :ehi:bugun bellı oldu

Angel

evet gordum  :D  senin fistik nasil annesi  :binkybaby:

burcum

ben 5.ci aydan itibaren koymaya başladım ilk ay 5 er dk günde 5 kez falan bindirdim sonra arttırdım hala daha yarım saat durmaz zaten yorulunca bacaklarını salıyor doktorumuza sorarak almıştık fazla üzerinde bırakmamak şartıyla alın demişti

(gülşen)

selam kızlar nasılınıa burcum geçmişolsun canım  benim pc bozuldu 1 haftada anca geldi gerç, kızım çok yaramaz otutturmuyo beni ayyyyyyyyy uyku yok güngünü arattırıyo şimdi yine durmuyo öptüm sizleri ve bebişleriniziiii

burcum

gülşencim saol canım benim prenseslerimiz cadı çıktı  :ehi: :k06: kız dediğin hanım hanımcık uslu olur ama nerdeeeeeee :ehi: :ehi:

neslihan

12 Şubat , 2010, 13:13:14 #7675 Son düzenlenme: 12 Şubat , 2010, 13:15:43 neslihan
merhaba kızlar maşallah herşey yolunda görünüyor.Allah bozmasın.

Biz aynıyız yürütece yeni koyduğum için hareket edemiyor fazla.Yalnız konuşuyor buaralar.Baba anne ımme mama ıve ve büff diyor

Angel

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nesliiiiiiii kisssss bu findik ayni sennnnnnnn   :nazar: :nazar: :nazar:  yerim ben onun tombis yanaklarini masallah subahanallah cok tatli

Allahim sizlere bagislasin yavrunuzu  :amin:

Angel

buuff diyen dilini yerim masallah demek konusuyor teyzesi yesin onu  :nazar:

burcum

maşallah neslihancım prensesine kelebeğim de ınne inne emme  gibi şeyler söylüyor  :k06: :k06: maşallah kuzularımıza  :nazar: :nazar:
buarada gene taşınmışız artık büyüyoruz nerden nereye 6 aydan sonrasına geçtik işte 6 gün sonra kelebeğim 7.ci ayını dolduruyor vay be  :y25: duygulandım daha dün gibi küçücük el kadar doğuşları şimdi bize laf yetiştiriyorlar pabuç kadar dilleriyle :k06: :ehi: :k06: :ehi:

neslihan

Allah hepimizin yavrusunu bağışlasın inşallah.Çok şükür Allah a sonunda büyüdüler ilk hallerine göre.

Ben küsüyomm kızıma yalnız hep ba ba ba ba ba arada mamayla karışık anne.

babaya acaip sevgi gösterileri