2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

teyzeler çok şükür maşallah bugün ağlamadan uyandık.Anası kurban olsun onun gülen yüzüne inşallah.O gülerek kalktı mı uykuda sanki ülkemde mevsim değişiyor bahar oluyor çok şükür Yarabbim  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

Buarada kivi alerjen değiş miydi kızlar

neslihan

bana kahvaltı tarifleri verin ya bide kızlar beyaz peynirli yumurtalı karışımları cicibebe ile ve milupanın kahvaltılarıyla verdim az yiyor neli yapayım ben bu kahvaltıyı acep.

bide et köftesi yapıyormusunuz yoksa çorbasına mı katıyorsunuz eti

çağınım

tülincim maşşallah tosuna aman yesin annesi yarasın paşamıza  :nazar: :nazar:

neslihancım doktor bize köfteyi 8. ay dolunca başla dedi henüz başlamadık anlıyacağın çorbasına katıyorum eti tavuk etide veriyorum çorbasında

ama kahvaltı tarifi verebilirim ben şöyle yapıyorum 4 adet bebe bisküvisi 1 tatlı kaşığı pekmez 1 tatlı kaşığı labne peyniri biraz muz çekilmiş 1 tane ceviz bir gün yumurta veriyorum bir gün yok hero baby lactum mamasına hazırlıyorum veriyorum çok severek yiyo reçelde koyabilirsin bu arada içine bi dene derim ben belki yer

burcum

milupa sabah kahvaltısının içine yarım yumurta sarısı 2-3 tane eti cici bebe 1 tatlı kaşığı pekmez 1 tatlı kaşığı labne peyniri muz veya elma 1 tane ceviz taze portakal suyu kıvamını da su ilave ederek yapıyorum ama pek severek yemiyor tadı çok güzel oluyor tattım ama tatlı şeyleri sevmiyor kelebeğim sebze çorbası ver içiyor  :honk: bende ceviz milupa sabah kahvaltısı yumurta şeklinde veriyorum onu bile zor yiyor bakalım her yolu deniyorum dr bize et suyuna çorbalara başla dedi tavuk kıyma 7.ci aydan sonra dedi balık da en iyi en faydalı dil balığıymış bilginize

neslihan

Teşekkürler kızlar kahvaltı tarifleri için

(gülşen)

selam kızlar nasılsınız bebişleriniz nasıl hasta olanlarınızda var heralde büyük geçmişolsun kızımda bende çok iyiyiz hepinizi öpüyorum
l

burcum

neslihancım prensesin iyi olmasına sevindim
gülşencim ceee eeee diyip kaçmışsın anacım
dün kelebeğim koltuktan düştü nasıl olduğunu görmedim mutfaktaydım kafamı bir çevirdim mutfaktan yerde yüzüstü bakınıyor etrafına ağlamıyordu kızarıklık şişlik morarma yoktu bir yerinde ALLAH ıma binlerce kere şükür kocadan fırçayı yedim  :y25: ama yanına kocaman yastık koymuştum nasıl oldu bilmiyorum melekler tuttu herhalde yavrumu :y25:

neslihan

canım geçmiş olsun yüksek yerde kesinlikle yalnız bırakma.Allah korumuş yavrunu  :amin: :nazar:

Angel

ay burcum yaaa icim bir hos oldu cook gecmis olsun yaa verilmis sadakaniz vardi kuzum benim kiyamam ben size   :aferin:    :y25: 

kiss sende kocisine soylemeseydin      :honk:  dunde nuranin bebegi yataktan dustu yavrum nasilda aglamis cok dikkatli olun kislar

bir anlik mesele yere koyun yerde oynasinlar yatakta veya koltukta cok tehlikeli artik

gulsen hosgeldin anam ne o oyle bir satir yazmissin cok ozledik seni  :y25: 

çağınım

kızlar selam neslihacım sevindim canım demekki iyileşiyor duru inş.. bi daha olmaz :amin:

burcum çok geçmiş olsun canım yaa verilmiş sadakası varmış melekler koruyo onları gerçektende yalnız bırakmamaya çalış çünkü küçükler daha ani hareketler yapabiliyolar çağın desteksiz oturabiliyo ama ben bile onu yere koyduğumda arkasına yine yastık koyuyorum düşersede başını vurmasın diye

gülşen bi görünüp bi kaçmışsın canım iyi olmanıza sevindim canım

burcum

sağolun kızlar bundan sonra daha çok dikkat edicem

çağınım

aman dikkat valla yere koy oynasın koltukta bırakma bişey ser ere yuvrlansın yatsın en azından yer daha güvenli

Angel

hosgeldin yesimcim nasilsin canim pasamiz nasil

neslihan cok sukur duzeldi yavrucuk  :flowers:  14 subatta geri denecekmisin ise ?

hepinizi optum kislar a.e.o

neslihan

canım çalışıyorum zaten,14 şubata kadar çalışığ çalışmayacağına karar ver dediler.Benim bebekte desteksiz oturuyor.AMa yoruldu mu düşüyor.

burcum

selam kızlarrrrrrrrrrr nerelerdesiniz bakayım