2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

hayırlısı olsun neslihancım

bu arada burcu kaç gündür yok aşılar derini etkiledi galiba ışılda 3 gün ateşlenmiş huysuzlanmıştı

çok şükür biz atlattık yaşımıza kadar aşı yok

burcum

21 Ocak , 2010, 23:15:55 #7531 Son düzenlenme: 21 Ocak , 2010, 23:17:51 burcum
neslihancım hayırlısı olsun canım ben sevindim şahsen bebişlerimizin bugünlerini istesekte bir daha bulamayacağız günler su gibi akıp geçiyor daha dün karnımızdalardı şimdi 6 aylık oldu kuzum
yeşimcim hoşgeldin canım paşanın ilk incisi hayırlı olsun canım
tülincim sağol atlattık 6.cı ay aşılarını ateş de yapmadı huysuzluk da ALLAH ıma binlerce kere şükür  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
nagihancım sağol canım fırsat bulamadım spora falan başladık eşimle bugün temizlik yaptım annem 3 gündür bende yarın akşam misafirim var buarada derin bu ay 300 gram almış 7 kilo oldu çok zayıf değil çok kilolu da değil orta gidiyoruz sağlığı yerinde ALLAH a çok şükür  :amin: :amin:

neslihan

gözün aydın burcucum ateşsiz atlatmışsınız.bende duruya kilo aldıramıyorum malesef sağlığında problem olmasında bin şükür.
daha ne yedirebilirimki üsteleyince kusuyor zaten.Bende kendi haline bıraktım tükürdüğü ya da ağzını kitlediği anda kesiyorum vermeyi.

repsol

merhaba canım aynı sorun bizdede var çok güzel kilo alıyodu şimdi durdu çok hareketli enerjiye dönüşüyo yedikleri hemende millet yer arıyo laf söylemek için zayıflamış diyolar aslında zayıflamadı ama boy uzadı kilo yok bende ne yapacağımı ne yedireceğimi şaşırdım valla

burcucum nerelerdesin kız özledik valla çok şükür rahat atlatmışsınız bizdede yapmamıştı şükür yaşına kadar aşı yok

neslihan

ya ayın 7 sinde aşıya gittik tarttılar.Dün kendim tartıya oturttum aynı.Benim derdim tombik olması değil illaki ama emeklemiyorda neden kilo alması yavaşladı ondan tedirginim

repsol

emeklemesede eskisi gibi yattığı yerde büyümüyo bebişler elleri ayakları hiç durmuyo emeklemek için çaba gösteriyolar 300-400gr alması normal artık dedi doktorumuz eskisi gibi 1 kilo alcak diye bekleme dedi

neslihan

bana da 300-400 gr alması normal dedi ama ben yine de takıldım işte.

fıstık

artık hareketleniyolar ışıl hiç durmuyo eli dursa ayağı durmuyo kıpır kıpır artık az kilo almaları gayet normal

havalar da çok soğudu insan bi yere çıkamıyo ben çıksam ışıl zaten evde korkuyorum hastalık getiricem diye

hemen ellerimi yıkıyorum allah korusun dışarıdan bişi getirmeyeyim

allah korusun artık yavrularımızı  :amin: :amin: :amin:

burcum

sağolun kızlar
neslihancım takma bize de dr muz eskisi gibi almayacak artık gayet normal dedi yürüteç de çok enerji harcıyor yatmak istemiyor sürekli ayakta ve hareketli normal yani ben de mama konusunda üstelemiyorum ağzının kapayınca zorlamıyorum çünkü doktorun bana verdiği liste de notlar da var eğere bebeğiniz yemek istemiyorsa zorlamayın annesiyle arasındaki bağ zarar görebilir diyo sabah kahvaltısını milupanın kahvaltısına hazırlıyorum ceviz muz pekmez labne peyniri yumurta 2 tane eti cicibebe tadı çok güzel oluyor ama gel gelelim 10 kaşık zorla yediriyorum doktorumuz 10 kaşık yesin zorlama dedi o da birşey hiç yememesinden dedi
arzucum bende sizi özledim ara da girip yazıyorum derin ilgi istiyor çok
nagehancım sorma izmir bile böyle soğuduysa diğer illeri düşünmek dahi istemiyorum yatak odasının kliması 2 gece önce çalışmadı buzlanma olmuş motor kısmında servis çağırdım bugün bu hafta soğuk geçicek böyle yapabilir dedi dün gece salon da yattım derinle
buarada spor a başladım kızlar  :muzz: bugün 2.ci kez gidicez

çağınım

selam kızlar hepinize nasılsınız bakalım

kızlar çağın 2. incisinide patlattı ateşi olmuyo çok şükür :nazar: :nazar: ama sıkıntı yaratıyo yinede bende şu patatesi bi deniyim bakıyım havuç veriyorum biraz kemiriyo sıkılıp atıyo bide patatesi deniyim

kızlar eskisi gibi kilo almamaları normal hareketlendiler ne kadarda olsa elleri ayakları durmuyo zaten tombik olmalarınada gerek yok sağlıkları yerinde olsun yeter ben çok takıyodum kilosunu ama artık takmıyorum

burcu selam canım iyiymiş bebeğinin kilosu maşallah annesi gayet normal  :nazar: :nazar:

demek kahvaltı pek isteyerek yemiyo derin sende zorlama fazla evet ondan sonra hiç istemez biz kahvaltıya bu ay başlıyoruz bakalım hayırlısı

demek spora başlıyorsun bvende plates yapıyorum sabahları yapabildiğim kadar  :ehi:

Demet_dk

arkadaslar bizde bugün kontrole gittik sadece 50 gr almış oğlum
hiçbişey yediremiyorum çok üzücü bi durum  :crybaby2:

melisa41

gamzela

hayırlı olsub canım çağının 2.incisi de
gmz

neslihan

yeşimcim yeni dişiniz hayırlı olsun.buarada aranızda en kilolu olan ben spor yapmayan ben diyet yapmayan ben neyse şu kışı atlatalım bakacaz

fıstık

yalnız değilsin neslihancım ve giderek kilo alıyorum sanırım depresyon ilaçları kilo aldırıyo bana çünki fazla bişi yiyemiyorum

yaz gelsinde ama bizim düğümüz var ya 2 temmuzda kardeşim evlenicek nasıl zayıflıcam ben of yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa