2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Ya evet önceleri merak ediyodu hani ben bişey hissetmiyorum diye.Sonra o da hissetti ama benim kadar

hevesli değil.Enazından gelipte elini karnıma koymuyo ben bak hareket ediyo gel dokun dersem öyle.

Pek çaktırmıyo duygularını ama...

Geçen gün diyoki ben galiba depresyona girdim.Niyeki dedim ee bebek geliyo dedi  :k06:

O zaman iyiki sen doğurmuyosun bitanem bide beni düşün dedim.

Onunki farklıymış  :k06: :k06:

tılsım

boşuna demiyolar babalık duygusu sonradan kazanılıyor yani bebek doğduktan sonra illaki seviniyolar ama bizim gibi hissetmiyolar annelik çok yüce bi duygu aradaki fark bu

benim eşim bu sabah ben bişey demeden elini koydu karnıma oğlumuzda vurdu baya sevindi ama gendelde ben diyorum hep gel dokun diye

zaten biz bi doğurucaz onlar dokuz doğurucak  :k06: :k06: bide kendileri doğursa ne olur düşün artık bi grip oluyolar çekilmiyolar bide bebek olayını düşünsene aylarca yatarlar töbe töbeee  :toothy10: :toothy10:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

fıstık

Ayy evet ya vallahi 1 sene yatarlar hiç çekilmezler   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Doğumda yanımda ol bana destek ver diyorum.

Oldu orda bayılayımda doktor senin yerine benle uğraşsın sus düşündükçe fena oluyorum diyo 

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

tılsım

yatarlar 1 sene hiç çekilmezler dediğin gibi  :toothy10: :toothy10:

seninkidemi aynı şeyi söyledi benimkide dedi hayatta işim olmaz diyo ben yığılır kalırım bide benle uğraşmasınlar diyo ben modern baba olamadım okadar diyo bide  :ehi: :ehi:

fıstık

Evet azıcık kazaktır kendisi  :k06:

Ama galiba haklılar ya sonuçta insanın sevdiği acı çekiyo sonucunda bebek güzel olsada

Sanırım bende dayanamazdım onu o şekilde görmeye.

İşte böyle söylemiyolarda işi maçoluğa vurduruyolar :toothy10: :toothy10: :toothy10:

(gülşen)

ya keşke doğursalardı diyorum bazen ama yok ya annelik bambaşka bişey

tılsım

:k06: :k06:

tabi yaa sevdiği insan acı çekiyo birazda o yüzden istemiyolar görsünler

işi bence maçoluğa bile vuramıyolar açıkça bayılırım diyolar yani yürek yok anlamına geliyo  :ehi: :ehi:

yok malesef doğuramazlar tıp imkan verse yürek lazım  :ehi: :ehi:

fıstık

KENDİMİZİ BİKEZ DAHA TAKDİR EDELİM KIZLAR  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

tılsım

(gülşen)

:alkış: :alkış:bencede hem fikirim sizinle zaten bu yükün %1 ini bile kaldıramazlardı

Angel

takdir butun kadinlar icin   :alkış:   :alkış:     :flowers:   :flowers:   :flowers:    CENNET ANNELERIN AYAKLARI ALTINDAAAA    :muzz:   :muzz: 

Angel

benim esim ve annem yanimdaydi   dogum hanede   :k06:  esimin yuzunu gorucektiniz benmeyazzz olu gibiydi adamcagiz  yuzume bakip askim iyimisin askim ozur dilerim hep benim sucum diyorduu   :k06:   adamin yuzune bakamiyordum bile kendi derdimi unuttum onu dusunuyordum annem desen stresten kadin yemek yiyordu habire kizim iyimisin yavrum diyordu   :k06:    bende konusamiyordum  sancilardan sadece askim elimi siki tut ve beni birakma diyordum tamam askim diyordu esimm askim benim onu cok seviyorum    :nazar:    :love3:     :binkybaby:   

muhtesem bir duygu kizlar ne olursa olsun esinizde bulunsun yaninizda  yavrunuzu nasil dunyaya geldigini cektiginiz sikintiyi gorsun esleriniz  annelik nedemek gorsunlerrr    :director:   benim esimde sizin esleriniz gibi konusuyordu hatta esim kan goremiyor hemen bayiliyordu ama bana destek versin diye hep yanimdaydi    :love3:  askim benim    :nazar:  :nazar:

fıstık

ÇOK ZOR YA BENİMKİNİ İKNA ETMEM DEVEYİ HENDEKTEN ATLATMAK DAHA KOLAYDIR.

YEMEKTE DİYOKİ BEN İKİNCİ Bİ BEBEK YAPMAM BİTANE YETER

GÖRENDE DOĞURDU ZANNEDECEK ALEM YA :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

:ehi:   :ehi:   :ehi:   ayy benim esimde oyleeee    :k06:   o yuzden kizim 5 yasinda  istemiyordu sanki o dogurdu o emzirdi o sabahlara kadar uyukusuz kaldii      :ehi:    :ehi:   sonunda ikna ettim isteee  :basardim:       :muzz:   :muzz:    cok sukur Allahima bazen espiri olsun diye  hadi bu dogduktan  sonra  ucuncuyu diyorumda neeeee diyor bana sen ruya goruyorsun herhalde diyor bana    :toothy10: 

fıstık

KALABALIK AİLE GÜZEL ASLINDA AMA ŞAHSEN BENDE O CESARET YOK

ANNEMLER 4 KARDEŞ HEPİMİZ BİRARAYA GELDİKMİ KUZENLER FALAN GIRGIR ŞAMATA HİÇ AYRILMAK

İSTEMEYİZ.AMA HAYAT ŞARTLARIDA ZOR YA BİZDEN SONRAKİLER BELKİ ÇOCUK BİLE YAPMICAKLAR