2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

günaydın canlar  :opucuk: :opucuk: hepinize ayrı ayrı teşekürederim sizi dinlemiyecemde kimi dinliyecem taze anneler dediğiniz gibi balık ve tavuk yemeğe çalışıyorum tavukta sorun yokta nedense balıkla pek aram yok ama yinede yemeye çalışıyorum evet sağlıklı doğsunda kuzucuğum nasılolsa alır kilo hem havalarda serinliyecek enazından yanmıyacak sıcaktanda erimeyecek biraz o yönden ferah kalbim hepinizi çok öpüyorum minik prens ve prenseslerinizide kokluyorum

burcum

tılsım

kızlar selammmm

tülincim hikayeni okudum çok şükür kurtuldunn allah analı babalı büyütsünnnn :amin: :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

saol yesimcim   :opucuk:

kislar nereye kayboldunuz yaa   :honk:

(gülşen)

slm millet kızlar nerelerdesiniz yahu boş bırakmışsınız buraları hepinizde bebişlerle vakit geçiriyorsunuz dimi unuttunuz bizi hepinizi öpüyorum ben ve kızımda iyiyiz çok şükür ağırlaştım artık bel ağrılarım çok normal şeyler zaten o yüzden fazla şikayetlenmiyorum şimdilik hoşçakalın  :wave:

(gülşen)

aaa tülincim görmedim seni canım nasılsın paşa nasıl  :opucuk:

nazan

slm kızlar ben geldım nasılsınız bakalım bebısler nasıl

burcum

selam kızlar 2 gündür derin hanım sabah 5 de uyuyor yorgunum uykusuzum dün annem geldi bende temizlik yaptım akşama da misafirler geldi bizden de şimdilik bu kadar öptüm hepinizi bebişlerinizi de kokladım

fıstık

mrb kızlar artık evimdeyim

akşam iftar yemeği vardı 20 kişiyi yardımları sayesinde ağırladım

ama ışıl hanım şu saat oldu uyumadı halaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

çok yorgunummmmmmmmmm

(gülşen)

slm arkadaşlar yahu niye kimsecikler uğramıyor artık buralara arkadaşlar ben çok kötü gribe yakalandım beni mahfetti biliyorsunuzki son ayım inanılmaz kötü geçiyo hem hastalık hemde uykusuzluk bide sıcak bunaltıyo beni gerçi havalar serinledi ama bana daha uğramadı hamilelikten heralde allah yardımcımız olsun zor günlere geldik işte neyse hepinizi çok öpüyorum bebişlere ve kendinize iyi bakın

burcum

gülşencim gelmiş geçmiş olsun sorma bana da nazar mı değdi üşüttüm anlamadım anneme göre canım birşey çekmiş sağ göğsüm şişti ateşim 38.7 acile gittik 3 gün önce iğne yaptılar iyiyim bugün annem bulaşık süngerini umduğumu değil bulduğumu de 3 kere sür göğsüne dedi dün gece yaptım göğsümün şişi indi de ucunda birşey var acıyor dudağım çok kötü uçukladı zaten derini öpmüyordum şimdi iyice korkuyorum gazını falan çıkartırken yanlışlıkla değer diye kafamı öbür tarafa döndürüyorum 2 tane anne uçuk yeni doğmuş bebeklerini öpmüşler bebekleri ölmüş bağışıklık sistemleri gelişmediği için öldürüyormuş uçuk virüsü  :y25: hepinizi öptüm kızlar bebişlerinizi kokladım

Angel

Allah Allah yaaaaa kesin bize nazar degdiiiiii  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  bende cok hastayim kislarrr Allah Allah ucumuzde birlikte rabbim hayir eylesin.

gulsencim burcum cok cok gecmis olsun canlarim   :flowers: :flowers: 

bendende haberler pek ic acici degil kislar hani normal dogum yaptimya  hastehaneden eve geldikten bir hafta sonra cocugun esi cikti wcden cok korktum

ebe dogum aninda tam cikartmadi icerde kaldi cocugun esi parcalar halinde akiyor   :crybaby2:  :crybaby2:  cok kanim gidiyor cesme gibi akiyor   

:crybaby2: :crybaby2:  doktor hatasi iste banada birsey demediler hastehanede beni hicbirseye uyarmadilar  insan zehirlenip olebilirde   :crybaby2:

:crybaby2:  kac gundur hepimiz maffolduk korkudan dun ultrasounda girdim daha parca varsa diye .ve halen parcalar varmis icerde

bugun dr bana antibiyotik yazdi 2 gune kadar butun parcalar cikar dedi iste  sersem gibiyim kac gundur  :y25: :y25:

Allahtan kazintiya veya buyuk bir ameliyata gerek kalmadi antibiyotikle cikar insallah kendiliginden   :sad1: :sad1:

rabbim kimseye boyle birsey vermesin heleki yeni dogmus bir bebegi olunca  :y25: :y25:  esim uzuntuden ne yapacagini sasirdi  birde bunun ustune

oksuruk gece gunduz oksuruyoruz kizimla beraber bir haftadir okula gitmedi kuzum  :'( 

Allahim hepimizin yardimcisi olsun  :amin: :amin: :amin:

hepinizi optum   :opucuk:  a.e.o

(gülşen)

canlarım yaaaa çok üzüldüm valla gerçekten ne oldu bize
tülincim nasıl böyle bi hata yapmışlar anlamadım hadi türkiyede böyle şeylerde pek şaşırmam ama demek avrupada da oluyormuş  :icon_pale: çok geçmişolsun bitanem
burcu sende çok dikkatet kendine siz nasıl böyle üşüttünüz ya hadi ben soğuğu bilmiyorum ben hala kilimanın karşısında yatırıyorum eşimle bunun yüzüne tartışıyoruz çok ama anlamazki beni keşke sende hamile kalsanda anlasan diyorum ama oda beni düşünüyo çok kötü öksürüyorum iştahtahımda iyice gitti bu arada diş ve dişetlerimde ağrımaya başladı ama benim hatam bunun farkındayım çünkü calsiyum almıyorum anlıyacağınız bu hastalık beni çok zamansız yakaladı   bebişimede geçmez inşallah  :amin: hepimize büyük geçmişolsun öpüyorum sizleri bebişlerinizide koklayın yerime   

Angel

gulsenim cok saol bitanem ahh ahhhh bende ona yaniyorum yaaaa koskoca Avusturalyada yasiyorum su yaptiklarina bakkkk   :violent1: :violent1: :violent1:

kac gundur huzursuzum  antibiyotigi aliyorum ama yine o kocaman parcalari gormek istemiyorum urmperdiyor beni    :y25: :y25:

gulsenim calsiyum al canim ihmal etme hadi ben kactim pasa beni cagiriyor

fıstık

tülincim gülşencim burcucum çoooooooooooooooooooookkkkk geçmiş olsun dikkat edin kendinize

allah acil şifalar versin hepinizede dualarım sizinle

çookk öptüm canlarım
:opucuk: