2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

Alıntı yapılan: (gülşen) - 26 Haziran , 2009, 12:21:35
evet tülincim günler nasılda geçiyor dimi şimdi 24 haftalık olduk maşallah göbişte şişti
işyerinde 40 şekle giriyorum ama azkaldı bırakacam bende birazdaha ağırlaşimde
nazancım hadi bakim canım hayırlısı inşallah senin yaramazda zamanında sağlıkla gelir  :amin:
tülincim 57 ile başladım şimdi 63 kiloyum ve 24 haftalığız nasıl sence doktorum normal dedi

iyi gidiyorsun bitanem sende ayni benim gibi ayda 1 kilo aliyorsun   :nazar:  insallah hep boyle devam ederiz  .ben kendimi cok agirlasmis hissediyorum  fil gibi  :ehi: yuzum tam bir yuvarlak oldu iyice sistim ben   :y25:   :ehi: 

nazan

(gülşen)

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:daha fil olmamıza var tülincim belki ortancı çocuğu olabiliriz dimi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:     ayy cok guldum yaaa ortanci cocuguu yani yine o aileden sayiliriz ben gulsenimmmm   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

nazan

ben sezeryan olmaya dusunmeye basladım bu arılardan oture cnm

nazan

anam ben ılk cocukta fıl gıbı oldum ıkıncı cocukta nasıl olurum bılmem

(gülşen)

aslında evet ama anne fil olmadık daha yaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
gerçi eşim ve kardeşlerim şişko demeye başladılar ama olsun desinler biz iki canlıyız negüzel kızmıyorum onlara  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
nazancım sen bizden büyüksün canım şimdi sen anne filsin sonra tülin arkanızdanda hemen ben yetişecem
burcuuuuuuuuuuuuuuuuu sen nerelerdesşn yaaaaa :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

Angel

dittiginde druna anlat bitanem belki seni hemen sezeryana alir bellimi olur agrin sizin oldugunda drunu ara ve soyle belki cok onemli gorur ve gidip gorunmeni ister

nazancim ben kizimda 20 kilodan fazla almistim tam bir fil anasiydim yani   :toothy10: :toothy10: :toothy10:  ama oglusumda suana kadar 9 kilo aldim belli olmuyor yani   :ehi:  .

tartiya her ciktigimda kalbim sikisiyor korkudan    :toothy10: :toothy10:  ilkinde cok aldigim icin  yusuf yusuf oluyorum  her tartildigimda   :ehi: :ehi:  

nazan

ben tartıya cıkmaktan korkar oldum her cıktıgımda daha fazla cıkıyorum sıslıklerde cok etkılıyo mesela saatı saatını tutmuyo

Angel

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  anam benim kociste tosunum siskom diye seviyor beni hep ama ne yalan soyleyim bazen gicik oluyorum kiziyorum    :ehi: :ehi:   sende hamile olda seni gorurum diyorum 1 sene koltuktan kalkmassin nazindan gecilmez diyorum guluyorr   :ehi: :ehi: :ehi:  

nazan sen onden ben  ortadan gulsen arkamdan  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  

burcum

kızlarrrrrrrrrrr eşimin işyerindeyim kışlık bezelye ayıklıyorum  :ehi: :ehi: :ehi: ondan ilgilenemedim

buarada kollarım sığır kolu gibi oldu dğn doktora gittim ya 70.6 kilo olmuşum 55 ile hamile kaldım 2 hafta önce 69.5 tim az almışım gıcık doktorum baştan almaman gereken kiloları aldın aldın şimdi alacak yerin kalmadı tabi diyo  :honk: çocuk tam kilo alıcak sen almıyorsun diyor  :y25: uyuzzzzzzzzzz

Angel

Allah Allah yaaa ne gicik bir drun varmis be burcum ben olsam sacini basini yolardim valla .ustune ziplardim pankak gibi yapisirdi duvara   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  ayyy gicik oldum simdi o druna  kocan bile soylemes oyle seyi kirilmiyasin diye yoksa koskoca dr   :caca: :caca: :caca: :caca: 

(gülşen)

bezelyemi kız sen alemsin valla  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
öküz doktor  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: pek açık sözlüymüş
alacak yerin  kalmadı diyo haaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

yani angelim bir de daha kapıyı açar açmaz sen çok mu kilo aldın ya dedi neden hayırdır dedim elin yüzün şişmiş dedi yuh diyecektim neredeyse hala alyansımı takıyorum ya ben ayaklarım bile şişmiyor benim salak adam sürekli moralimi bozuyor anlatamam ALLAH tan gitmeyeceğim bir daha söylemedim de onunla doğum yapmayacağımı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazan

evet ya doktorun nekadar sınır bozucu cnm ya