2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

demek burcunun yontemini denedin    :k06:   

gobus assagiyami indi .demek prensesin gelecegi cok yakin hayirlisi nezamansa ozaman gelsin pamuk prenses  :binkybaby:   :aferin: 

nazan

evet denedım yakın sanırım gelısı cnm cıktı ayagımın ustune ayagımı koyucam dıe :ehi: cok  komıktı halım ıkına ıkına  :ehi:

Angel

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:   sen acilen su prensesi dogurmak istiyorsun anlasilan    :ehi: :ehi: 

nazan

cok merak edıyorum nasıl bıse dıe cok sabırsızlanıyorum gunler gecmıo kı sen benım halımı gorsen cok gulersın yuruyusum falan :ehi: ben bıle kendıme cok guluyorum penguen gıbı yuruyorum paytak paytak :toothy10: :toothy10: sag sol sag sol :ehi: :ehi:

Angel

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  bende oyle yuruyorum esim bana guluyor ordek gibi yuruyorsun diyor    :ehi: :ehi:   gecen gun neslihanin dedigi gibi surahi hanim  olduk desene ayni onun gibi yuruyoruzz    :toothy10: :toothy10: :toothy10:  ayy cok guldum yaa   :ehi: :ehi:

nazan

valla ya  az kaldı ama benım adet duzensızlıgı oldugu ıcın eylulde adet olmustum en son sonra olmadım doktorlarda yanılıyo benım dogum tarıhımı ıkılemde kalıyorlar bakalım hayırlısı

Angel

hayirlisi bitanem sen simdi 34 haftalikmi oldun     :-*

nazan

galıba ole oldum ama daha fazlada olabılır esım dıo sen ekımde hamıle kaldın dıo ama bılmıyorum kasımda ılıskı olmadı dıo :tongue3:

nazan

benım safak bıtmeden kızlar ben dogurdum dıe gelıp suprız yapabılırız pamugumla bellı olmaz :k06:

Angel

:k06:  kocis daha iyi biliyor desene    :ehi:

oyy yerim ben o pamuk prensesi   :binkybaby:    :hungry: :hungry:

nazan

galıba daha ıyı bılıyo :k06: bır dogsa her yerını ısırıcam yumusak yumusak bır suru cıcıler aldık dogsunda sag saglım gıysın suslu suslu pamugum benım yaa :amin: :nazar:

nazan

kızlar nerelerdesınız nerye kayboldunuz burcumda gelmıs ama sesı solugu cıkmıyo hg burcum nasılsın kelebegımız nasıl sen nesılsın bakalım

Angel

ben burdayim canimda kimsecikler yazmiyor burcu hadi gel yaz kis   :director:   

burcum

selam kızlarrrr temizlik yaptım bitti şimdi arka serin odam da yan gel osman durumundayım
angelim resimler çok güzel canım maşallahhh
nazancım sağlığıyla gelsin de 35. hafta da da doğsa olur küveze girmesin yeter canım ben nasipse 37.c, haftadan önce doğurmayı düşünmüyorum  :ehi:
fıstıkcım dan hala ses seda yok merak ettim
gülşencim sen nerelerdesin?
suuuuuuu sende izne mi çıktın ne yaptın
kimseyi unutmamışımdır inşallahh

Angel

:k06:  hosgeldin canim nasilsin .pazartesileri senin temizlik vardi demi    :laughing7:   

nazandan senden baska gelen giden yok    :honk:  dunurumdende hic bir haber yok kac gundur insallah iyidirler.belkide bir kac gunlugune tatile cikmislardir    :dontknow:  evde sikilmistir nagisim    :love3: