2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

Alıntı yapılan: (gülşen) - 19 Haziran , 2009, 17:04:31
canım sevindim oh negüzel olmuş demek dama dedi adamcağız sonrada gönlünü aldı  :ehi:
sorma iyi oldu barıştığımız yoksa ben de sıyırıcakmışım kaç gündür konuşma konuşma  :ehi: :ehi: :ehi:

neslihan

Canlarım kaynanam görümcem bide annem burdaydı.Sabah bide doktor çağırdı.Dün nstye girmiştim.Sancın var tekrar bakalım dedi.Ama bugün sabah yine gittim sancılarım devam etmedi.Kızım kandırdı yani anneyi.Bekliyoruz bakalım

Burcucum kocanla barışmana çok sevindim.Zaten şu dönemde huzursuzluğa ihtiyacın yok.İnşallah hep böyle devam eder

burcum

sağol neslihancım doğru diyorsun
maşallah senin prenses pek uslu olucak annesi  :nazar: :nazar: :nazar:

neslihan

Tüm annelere günaydın.İnşallah öyle olur teyzesi.Benim kızımın teyzesi yok.Her bayan arkadaşım kızımın teyzesi ona göre

burcum

günaydın anneler ve bebişleri gününüz aydın olsun
yer teyzesi onuu  :binkybaby: :binkybaby: :muzz: :hello2: :occasion5: :occasion14: :hieyt: :ehi: :k06:

neslihan

Tekrar günaydın burcum.Çok sıkıldım ben beklemekten.Diyolarki uyuyun dinlenin,bu zamanları ararsınız.Fiziksel olarak kısıtlanmış olmaktan hiç hoşlanmıyorum.Sabah yürüyim diye çıktım 30 dk yürüyebildim o kadar.Hayırlısıyla artık gelse bebeğim ben o yoğunluğa uyumamaya razıyım ya

burcum

olucak o kadar neslihancım az kaldı valla bak sonra bu günleri özleyeceğiz

neslihan

Canım hayırlısıyla sağlıkla kucağıma alayım ben kesinlikle bu günleri özlemem

neslihan

Benden sonra ne gelen ne giden olmuş inşallah herkesler iyidir.

neslihan

Günaydın hepinize kızlar inşallah herşey yolundadır.Kuzucuklarınız ve siz iyisinizdir.Hayırlı haftalar

Angel

selam nesli ikimizden baska kimsecikler gelmemis   :dontknow:   

kislar nerdesiniz yaaw  :director:

Angel

nazan

Angel

hosgeldin nazancim  :opucuk:  nasilsin bitanem prenses nasil annesi

biz cok sukur iyiyiz pasamla

nazan

hb cnm prenses cok ıyı bende ıyıyım karnım baya assagı ındı burcumun yontomı denedım dun ayagı ayagımın ustune koymayı coooookkkkk zor koyuyorum cnm