2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

hoşgeldin neslihancım  :opucuk: ne güzel evdesin sevindim canım bol bol dinlen prenses gelince uykusuz gecelere talim inşallah akılı olurlar ama neticede bebek karnı acıkır altı temizlenir ayyy doğusunlarda varsın olsun dimi

(gülşen)

sağol bitanem o sizin tatlılığınız paşa nasıl bu arada sen nezaman ayrılıyorsun izne

Angel

su hosgeldin canim pasamiz nasil annesii .

biz cok sukur iyiyiz canim oglusum oynuyor suan   :binkybaby:  :nazar: :nazar:

burcu gelmedi birde nagisim gelmediler  bugun    :icon_scratch:

(gülşen)

evet nagişcim canım nerdesin ışıl hanım uyumuyormu yoksa  :binkybaby: yada gezmeyemi gittiniz
burcu sen nerdesin ya hastane işini neyaptın

su

canım 17 haziranda çıkıyorum bende iyiyim sadece sıcak bide şişkinlikler de olmasa başka bi sıkıntım yok sizler nasılsınız kuzucuklarınız nasıl
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

kızlar nereye kayboldunuz ya canım bizde iyiyiz çok şükür havalar sıcak uykum geliyor çok

fıstık

NE GÜZEL EN GÜZEL HAMİŞLER BU SAYFADA  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ÇOK GÜZEL ÇIKMIŞSINIZ KIZLAR

BUGÜN KIZIM İLK BANYOSUNU YAPTI  :binkybaby: SABAH DOKTORA GİTTİK GÖBÜŞÜ DÜŞMÜŞTÜ ARTIK YIKAYABİLİRSİNİZ DEDİ

TUZLANDI  :k06: BENDE VİDEOYA ÇEKTİM BİRAZ AĞLADI :crybaby2: AMA TABİ İLK DEFA BAŞINA BÖYLE BİŞEY GELİYO KUZUMUN

YAVAŞ YAVAŞ SEVER BELKİ BANYO YAPMAYI :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

nazan

fıstık

nazan

bende ıdare edıyorum ıste ısılımız nasıl

fıstık

uyuyo kuzucum banyo yaptı karnı doydu altıda temiz

ohhhh misler gibi uyuyo birazdan uyanır akşamları ayaktayız 1 e kadar pek uykusu olmuyo bana yemek yedirtmemek için elinden geleni

yapıyo :k06: biraz yaramaz ışıl hanım

burcum

kızlarrrrrrrrrrrrr ben geldim bugün güzel kaynatmışsınız ben annemle alışverişe kemeraltına gittim eksiklerimizi aldım gecelik bulamadım istediğim gibi nevresim takımları kaldı geri kalan herşeyini aldım çok ciciler resimlerini çeker koyarım birazdan ayaklarıma kara sular indi dinleneyim önce azcık
gülşencim ne güzell çıkmışsınız annesi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH nazarlardan saklasın
angelim canım sende iyisindir umarım
fıstığım göbiş düşmüş ilk banyo yaplımış oh oh maşallahhh kıyamam ışılıma
nazancım iyi olduğunuza sevindim doktora bi sor canım aşağıda oluşunu ve boydan resimlerini bekliyoruz
su canım seni de öptümmm
bestemmm hala yok anlaşılan
neslihancım yorma canım kendini yavaş yavaş yap 
başka kaldı mı unuttuğum varsa kusura bakmasın dalgınlığıma ve yorgunluğuma versin

nazan

selam burcum nasılsın kelebegımız nasıl bakalım

neslihan

Sucum benimd kayınvalidem 60 yaşında var.Annemde 62 yaşında.Aslına bakarsan çok sağlıklı da sayılmazlar.Ayrıca benim oturduğum yere uzaklar.Arabayla götürüp getiricem kızımı hergün,Allah izin verirse.Ama her şartta küçücük bebeğe yabancı bir bakıcının bakmasından iyidir.Allah izin verirse 2 yaşına felan gelsin ben onu kreşleri araştırıp iyi bir yere yolluycam.Okul yaşına geldiğinde de inşallah ben kendi işimi açmış olurum Daha iyi ilgilenebilirim kuzumla.

Nagiş ilk banyonuz hayırlı olsun.Nasıl kıydın tuzladın.Ben tuzlatamam gibi geliyor.Hele adana gibi sıcak bir memlekette.Yanar kuzumun hassas derisi.Buarada balladınız mı.Bide karınca yumurtası varmış.Bebekten sürdüğünde tüy çıkmıyomuş.Bunla ilgili bilginiz var mı?

Nazancım doktora gitmen iyi olur.Çünkü erken doğacaksa (İnşallah Doğmaz)Akciğeri gelişsin diye kortizon iğneleri yapıyolar.

Burcum cicileriniz hayırlı olsun senin ve kızının.Çekde görelim resimlerini

fıstık

neslihancım zaten doğduğundan beri o tahlil bu tahlil derken bi sürü kan aldılar onun yanında tuzlama hiç kalır

zaten 5 dakikalık bişi hemen yıkanıyo

karıca yumurtasını yıllardır duyarım da hiç uygulanmış halini görmedim

doğruluğu varsa bile yapamam çünki karıncanın yuvası bozulup en derine ulaşılıp öyle alınıyormuş

ben ne yapıoyrsam kızımda onu yapsın artık

burcucum hayırlı olsun canım bebişin cicileri resimlerini eklede görelim

benimde yanımda annem var allah razı olsun olmasa mahvolmuştum teyzemde geliyo sık sık sağolsunlar

kayınvalidemle ayrı şehirlerdeyiz haftasonu 2 günlüğüne gelip gittiler zaten çooooook şişman yardım edemez üstelik çok sigara içiyolar

evde bebek olunca tabi rahat edemediler balkonda içtiler ama yinede zorlandılar napim içmesinler bıraksınlar