2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Fıstıkcım ikisininde zorluğu var ya hakkımızda hayırlısı olsun.

burcum

hoşgeldinn fıstıkcım bence de sezeryanda dikişi sayısı daha fazla oluyor hem kat kat kesiliyor
neslihannnnnnnn nerdesinnnnnn  :director: :director: :director: yazdıklarımı okudun mu???
gülşencim hazır meyvesuyu içme onlarda cola kadar sakıncalı ya taze sık iç ya katkısız olanları var onlardan al

neslihan

burcum okudum denedim koyabiliyorum ama yere oturamadım işyerindeyim

(gülşen)

hoşgeldin canım  :opucuk:
evet buz gibi oda başında birsürü insan neyseki beni bayılttıkran sonra soydular yoksa  :icon_pale: çok utanırdım

burcum

neslihancım aynı anda yazmışız  :k06: ismi hayırlı olsun canım nazlı kızının yoğurt sütten daha faydalıymış bende peynire müthiş derecede düştüm hamile kalmadan önce zırnık zırnık yerdim şimdi peynir kalıbını bitiricem geçen pazar günü eşim seni peynire doyuramadım dedi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

neslihancım o zaman bekleyecek senin nazlı kızın daha aferin ona akıllı kız

(gülşen)

canım güvendiğim markalardan içiyorum dikkat ediyorum yani
neslihancım gerçekten güzel isimmiş kulağada hoş geliyor

neslihan

saol ama inşallah yine değiştirmem belli olmaz çünkü.

Ben durduk yere gidiyom dolaptan üçgen krem peynirler varya onları alıp yiyorum.ekmeksiz felan canım istiyor atıyorum ağzıma

teşekkür ederim gülşencim.

neslihan

Burcucum 37 i doldursunda hayırlısıyla ondan sonra gelsin.Şurda 1,5 hafta kaldı.Şu prematüre olma riskini atalatalım Allah ın izniyle.

Geceleri öyle bir ağrıyoki benim kasıklar artık yani ıkınim doğurim geçsin diycem nerdeyse

(gülşen)

kızlar ben oğluşun okuluna gidiyorum toplantısı varda bide yıl sonu yemeği olacakmış gününü öğrenecez davetiyeleri alacaz hepinizi ayrı ayrı  :opucuk: gelince burda olursanız  görüşürüz  :wave:

burcum

gülşencim hazır meyvesuyu içmee hepsinde katkı maddesi var uzun süre dayansın diye hepsine koyuyorlar evde kendin taze taze sık iç   :caca: :caca: görüşürüz yorma kendini gölgeden git  :opucuk:
neslihancım inşallah 1.5 hafta daha bekler canım anne karnın da 1 gün dışarıda 3 güne eşitmiş

burcum

buarada kızlar yeşimden haber alan var mı nasılmış insan bi 5 dk lığına girer bilgi verir ay meraktan öldük burada

su

NESLİHANCIM HARİKA Bİ İSİM BEN ÇOK SEVİYORUM İSMİYLE BÜYÜSÜN
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

neslihan

Teşekkür ederim canım  benim, biraz önce babasıyla da konuştum olur dedi.Bakalım son haftalarımda fikrim değişmezse artık nazlı kızımın ismi nazenin olur.Canım kuzum benim ya.Hiç heyecanımda korkumda yok çok şükür.Sadece kızımın sağlığını ve güzel yüzünü merak ediyorum.Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin.

Yeşimden selcan diye bir kız var o bilgi veriyordu.O nerelere gitti acaba

su

CANIM YA İSMİ GİBİ NAZLI OLUCAK KIZIMIZZ 

EVET YA BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM YEŞİMİ ACABA NASIL HABER VERENDE YOKKİ
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM