2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

sağol tılsımcım doğru söylüyorsun diğer şey değil ya gerisi boş ilaç zaten bir dozluk toz du dün akşam içtim sabah a kadar wc ye gitme dedi dayandım gitmedim bügun iyiyim alttan batar giriyordu ya yok ALLAH a çok şükür senin işinde zor be canım ben evdeyim keyfini sürüyorum istediğim gibi dinleniyorum hele yazın çok zorlanıcaksın kendi işyeriniz mi tılsım eğer başka biryer de çalışıyorsan 7. ayda iznine çıkabilirsin de ondan sordum kendi işyeriniz ise bilemem eşim bana da hergün işe gel diyor bakarız diyorum sabah bakıyor kalkamayacağım hiç seslenmiyor :k06:

tılsım

aman çok şükür kötü bişey değil en azından geçmesine sevindim ağrının ben özel şirkette çalışıyorum ama canım bizimki izin vermez 7. ayda yasal hakta olsa biz 3 kişiyiz burda ve diğer arkadaşta hamile kötü olanda bu ya zaten  :y25:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

peki yesimcim ne zaman cikicaksin  isten canim yaa   :sad1:    ben 7 aya kadar anca calisabildim belim cok kotuydu birde ayaklarim sisiyordu ama ben masa basi calismiyordum hep ayaktaydim     :sad1:

neslihan

Merhaba kızlar burcum geçmiş olsun.bana da o tozdan verdiler içtim şuan bişey kalmadı sanırım.Bide çok su içiyorum eskisine göre enazından 1,5 lt bitiyor çoğu zaman 2 lt de içiyorumdur.

Bu aralar çok ağırlaştığımı hissediyorum.Zaten bende ayakta şişmeler var.Ayaklarım güçsüz gibi geliyor.Bakalım ilerleyen aylar nasıl geçicek.

Bende 37.haftaya kadar çalışmayı planlıyorum ama nasıl olacak bilemiyorum.İzni bebek doğduğunda kullanmak istiyorum.Onu daha uzun süre rahatlıkla emzirebilirim,inşallah

burcum

tılsımcım çok zorlanıcaksın nasıl başa çıkıcaksın ki ALLAH yardımcın olsun canım.sağol neslihancım bende çok su içiyorum günde 2 lt yi buluyor bende nefes zorluğu başladı bu yüzden üzerimde özellikle de altımda birşey istemiyorum şortla falan yatıyordum belim kasıklarım açıkta kalıyordu sabaha karşı terleyince de üstümü açtım 2-3 gün düşünemedim böyle olucağını bilsem yaparmıydım şimdi sıkı sıkı giyiniyorum gene

tılsım

günaydın kızlarrrr

kızlar öncelikle sorularınıza cevap vereyim

ben sanırım doğumdan 2-3 hafta önceye kadar çalışıcam bizim patron izin vermez çünkü biraz çeşit kendisi  :violent1:

bende çok su içiyorum kızlar 2 lt günde neyseki bende en azından şimdilik nefes zorluğu yok benim bebeğim hep kasıklarımda ben yürümekte zorlanıyorum ayakta fazla kalamıyorum bu yüzden mahvoluyorum inanılmaz bi ağırlık oluyo kasıklarımda ayakta fazla kalınca

tılsım

Angel

var var nasilsin guzel annis  :opucuk:

yaa senin su patronu birez pataklamak lazim ne o 2-3 haftaya kadar calismak yesimcim yaa sen  gunlerin yaklastikca soyle 1 ay kala yalanci sancin tutmus numarasi yapta gozu birez korksun patronun   :k06:

fıstık

tılsım

ohh bee kızlar hoşgeldiniz  :occasion5:

iyiyim canım sen nasılsın tülincim sende çok güzel bi annişsin hemde adayısın  :k06:

tülincim biraz değil baya pataklamak lzım 3 kişi olunca büroda böyle oluyo diğer arkadaşta hamile olduğu için az izin kullanıcaz  :y25: :violent1:

günaydın nagehancım nasılsın canımmm

su

GÜNAYDIN CANIM NASILSIN HAFTANIN İLK GÜNÜ YOGUNLUK VARDI BİRAZ
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

gunaydin nagehancim prensesimiz nasil annesi ismi ISIL olacakti yanlisim yoksa demi   :opucuk:

yesimcim canim Allah sabir versin sana ne diyim  canim zor gercekten ama takma kafana en azindan ayakta degilsin oturarak calisiyorsun    :opucuk:  pasamiza isim dusundunuzmu canim

tılsım

günaydın su iyiyim canım sen nasılsın bebiş nasıl ay hiç sorma haftanın ilk günü nefret ediyorumm  :igrenc: en sevdiğim gün cuma  :occasion14:

su

CANIM SEN SSK LI MI ÇALIŞIYOSUN YASAL OLARAK SENİ ÇALIŞTIRAMAZ AYRICA SSK YAZI İSTİYO DOKTORDAN ÇALIŞABİLİR DİYE BİLDİĞİM KADARIYLA DOKTOR 1 AY KALA O YAZIYI VERMİYO ARTIK

su

CUMARTESİ YOKMU SİZDE MESAİ SÜPER YAAAAAAAAAAA

İYİ DEGİLİM CANIM HAFTA SONU GRİP OLDUM BAYADA KÖTÜ UMARIM BEBİŞİM İİ DİR