2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

doktoruma sordum nedem bel agrım oluyo dıe rahmım kucuk oldugu ıcınmıs genıslıyomus ve belde bısey hormonu salgılanıyomus ondan bel agrısı oluyomus

nazan

burcucum dıyorlarkı karnında cok kıpırdayan dounca sakın oluyo dıolar

burcum

ayşecim sağol canım görüşürüz
nazancım bende çatı ağrımı sordum idrar yolu enfeksiyonu da olabilir dedi hamileler de farklı şikayetlerle çıkabiliyormuş tahlil yaptırdım idrar yolu enfeksiyonu da değil biri çatın darsa ondan da olabilir dedi korkuttu beni  :honk: :y25: ben normal doğum düşünüyorum nasipse hamile kalmadan önce de doktora gittiğimde sanki bana çatın dar sen nasıl doğurucaksın dediğini hatırlıyorum  :honk: ay inşallah ben yanlış hatırlıyorumdur  :y25:

(gülşen)

bi ara benimde oluyordu ama şimdi yok şükür kıramp giriyo heralde

nazan

cnm catın genıslıyodur senın bebek yavas yavas yerlesıyordur

burcum

ay inşallah nazancım ağzın bal yesin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
gülşencim bende ALLAH  çok şükür 2 kez kramp oldu o da bacağıma girdi magnezyum ve calsiyum düzenli aldığım için olmuyor sanırım bu ikisinin eksikliğinden olurmuş kramplar kasılmalar mesela internette okuyorum yalancı kasılmalar olur diye hiç olmadı şuana kadar vücut hazırlıyormuş hamileliğe kendini bakalım diyorum belki 30. haftadan sonra olur

nazan

burcum

en son ben yazmıştım benim yazdığıma kimse birşey yazmayınca bende sustum  :honk: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazan

sen susuma burcucum sen sımdı kac haftalık hamılesın aramısda kac hafta var burcucum

burcum

canım biz 28+4 günlüğüz aramızda sanırım 2 hafta var

(gülşen)

e postamı   kontrol ediyordum burcu süperdi ya valla çok güldüm  :ehi:  :ehi:  :ehi:
bunu okutacam eşime  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

nazan

ben tam 26 haftalıgım 2 hafta 4 gun var o zaman fazla dıılmıs

burcum

gülşencim neymiş o anlat bakayım
nazancım valla 2 hafta 4 gün sonra daha değişik şeyler yaşayacaksın tabi ki bende mesela 1 haftadır artık kelebeğim canımı atıcak kadar sert ve seri hareket ediyor daha önce hiç olmadığı şekilde sanki etimle zarının arasına ayağını sokup ayırıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şimdi de uyanık mesela koşturuyor içeride ayağı bi o yana bi bu yana götürüp duruyor seri bir şekilde sonra balığı sudan çıkarttığında çırpınır ya öyle bir çırpınma oluyor içimde ödüm kopuyor birşey mi oluyor diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazan

burcum

en son doktora gittiğimizde başı aşağıdaydı hala öyle duruyor ve eliyle o kadar baskı oluşturamayacağına göre ve seri hareket ediyor kesin ayağı zaten elime geliyor ayağı yani eminim poposunu bir yerden çıkarıyor hıçkırdığını hissedebiliyorum siz neler hissediyorsunuz anlatın bakayım