2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

haydaaaaa yesimmmmmmm   :caca: :caca:  ne yaslanmasi anacim   

handan

Alıntı yapılan: Angel - 07 Mayıs , 2009, 15:14:10
kiss handan oykumun resimlerinden cekip eklesene yaww burda veya facete gormek istiyorum  fistigimiii    :y25:

olur bacım  :love9:

tılsım

ben kocakarı oldum  :ehi: :ehi: benim kociş bana öyle diyo kızdırmak için  :suclu: :tongue3: :ehi: :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

handan

Alıntı yapılan: tılsım - 07 Mayıs , 2009, 15:13:32
haydaa sayfaya yine mıçıldı handan geldi mıçmaya başladık nasılsın handancım  :ehi: :ehi:

ben 85 liyim bende yaşlandımm  :y25:

demek 30 mayıs aklımızda olsun doğum günün

iyiyim canım sağol
emir büyük  yerden resim ekliyorum ama pek yok sanırım
du bekleyin

Angel

:caca: :caca: ne kocakarisi beaaahhhhhh   :cildir: :cildir:

handanimmm beni kirmadin cok saol bitanem dort gozle bekliyorum fistigimin resminiii      :muzz: :muzz: :muzz:    :nazar:

burcum

kızlarrr hepinizi öptüm ben çıkıyorum kendinize ve bebişlerinize iyi bakın  :opucuk: :opucuk:

tılsım

Handancım ekle canım valla öykümüzün son halini görelim büyümüştür  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yaa tülin öyle diyo işte geçende dedim ya evet bencede ne kocakarısı daha taptazeciğin biz yaa kompleks yapıyolar kendileri  :caca: :caca: :ehi:

Angel

gule gule burcum  bebisimize cok iyi bak annesi kendinede     :aferin:    :hello:   :opucuk:

tılsım

güle güle burcu kendinede bebişede iyi bak  :wave:

handan

Angel

amaninnnnnnn  kimler gelmissss kimlerrrrrr    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kisss handannnn kocaman oldu  fistigimmmmm 41 kere masallah   aneeemmmmm yerim seni bennnnnn cilegim benimmm    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

oturus sekline baksana yaww Allah seniiii    :ehi:  :ehi: :ehi:

kiss handan cekmece dusmesin ustune cocugun     :toothy10:  :toothy10:   yerim ben onun dislerinii     :hungry: 

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  nasilda buyumus handancim  ama eski zayifligi kalmamis canim toparlaniyor artik yavrumm       :nazar: :nazar: 

tılsım

oyy çok tatlı yaa maşallah bıcırık  :nazar: :nazar: kocaman olmuş fıstığım yaa evet kilosuda fena gözükmüyor yanii  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bayıldım mam sandalyesindeki resmine  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

handan

sağolun teyzeleri
6 aydır kilosu aynı 8.5kg  :k06:
yaramaz mı yaramaz tarifi yok  :ehi:  :nazar:

o çok sağlam ve ağır bi şifoniyer tülincim düşmez. diğer dolapları sabitledik zaten duvara  :k06:

Angel

oyy yaramaz olsun benim fistigimm      :k06:      :nazar:

kilosu demek ayni canim olsun saglikli olsunda kiloyu buyudugunde alir    :amin:    :laughing7:

op benim yerime fistigimi  ne yapiyor simdi iyilestimi  yavrum   :sad1:

handan

sağol canım  :opucuk:
iyileşmedi teyzesi hala ama çok kötü değil ateşi falan yok şükür  :amin: :nazar:
aleyna nasıl?