2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

esraa

burcum

ee o kadar da yapsınlar ağrıları krampları tekmeleri biz yaşıyoruz gerçi iyi ki de biz yaşıyoruz :occasion14: kasılmalar için doktorum bana ilaç verdi ben hergün içiyorum

burcum

tılsım

Hoşgeldin esracımmm  :opucuk:

burcum haklısın okadarda yapsınlar gerçektende her derdi çeken biziz kadın olmak zor gerçektende iyiki biz yaşıyoruz tekmeleri krampları onlar bile gğzel tabiki

magnezyum tozu vermişti bana doktorum ondan içiyorum her gün ama akşam oldu iştee  :'(

bi korktum görme ama  :k06: :k06:

kabızlığadamı iyi geliyo  :ehi: :ehi:

esracım sen henüz rahatsız canım başlamadı senin bu ağrıların inş.. ta olmaz diyelim

hem mide yanması hem kramp kabus gibi  :tongue3:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

evet magnezyum canım ben de hergün içiyorum korkma bundan sonra  :icon_pale: şimdi kaç haftalıksın tılsım?

burcum

ciddiyim hamilelikte kabızlık çok sık görülen birşey biliyorsunuzdur magnezyum ona da iyi geliyormuş :)

tılsım

burcum ben 22+3 günlük hamişim bende hergün içiyorum

özellikle son bi kaç gündür kabızlık var bende  :crybaby2:

sen ne kadarlık oldun canım kaç haftalıksın

fıstık

Kızlar benim baştan beri kabızlık problemim vardı.

Günde 2 litreye yakın su içiyorum 3 öğün meyve yiyorum.

Özellikle akşamları 1 adet portakal yada 1 adet kivi yerseniz sabahları düzenli bi şekilde sıkıntınız kalmıyo

Birde kahvaltı yapmadan önce 1 bardak ılık su içip 1 adet kuru kayısı yiyin,

Ben günde 3 tane kuru kayısı yiyorum

Ve 2 aydır hiç problemim yok bu konuda

burcum

19+1 günlüğüz biz bol bol su iç canım ben çok su içiyorum ALLAH a çok şükür iyi ama suyu sebzeyi ve meyveyi azaltığım zaman hemen farkediyor bir de ilk başlarda çok su içmediğim için kabız olmuştum hemde çok kötü doktora gittiğimde söyledim bi ilacı yokmudur bunun diye ilaç yazmıştı aldım ama henüz kullanmadım

burcum

kuru kayısı ben ilk 2 ay çok yedim sonra bıktım bayadır yemiyorum alayım hem cildi de güzelleştiriyor :)

tılsım

nagehancım bu dediklerini denicem özellikle kayısıyı diğerlerini yiyorum

annemde demişti  kuru kayısıyı bana alıyım bugün giderken

çok su içiyorum kızlar 2 litre içiyorum hergün

burcum seninde büyümüş bebişin maşallah

bende zaten ilaca antipati var  :ehi: :ehi:

fıstık

Evet canım çok faydalı fazla değil 3 tane ye bıkmazsında hem suyuda ılık iç olurmu canım

ben 29+6 yım sizden kıdemliyim yaniiii  :k06:

tılsım

tamam nagehancım yaparım bu dediklerini sağol bitanemm  :opucuk:

oy yerim onu ben büyümüş bişey kalmamış nagehan yaa

valla kıdemlisin off off bi geçse şu günler  :tongue3:

burcum

:nazar: :nazar: :nazar:maşallah hepimize ALLAHIM sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah.kızlar buarada çatlak durumunuz nasıl?ve kilo? :muzz: ben baya iyi gidiyorum kilo konusunda doktorum söylenip duruyor :hieyt:

fıstık

Evet yeşimcim ya bazen diyorum uyusam uyansam bi baksam bebişim kucağımda dayanamıyorum bazen ya

Çok özledim onu daha doğmadan çok özledim kokusunu özledim, allah hepimizinkini sağ salim kucağımıza alıp koklamayı nasip etsin

çarçabuk  :amin: :amin: :amin: :amin:

Benim çatlağım yok şimdilik  :nazar: :nazar: :nazar:

Arada aklıma gelirse acı badem sütü sürüyorum aslında ihmal etmemem lazım ama unutuyorum

Birde asıl doğumdan sonra kilo verinceye kadar bakım yapmayı unutmamak gerekiyo kızlar.