2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

bende çektiricem valla bebeği beni çekmesinler doğumda yani normal doğum olursa çekmesinler  :suclu: :ehi: :ehi: bebği çeksinler ama girmeden doğuma çektirriim kendimi zaten kameryada çekicekler  :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

internetim de sorun var bugün maşallahhhhhh çok güzel çıkmışsın 9 kilo da vermişsin maşallahhh inşallah bizde hemen 9-10 kilo veririz

Ada-beste-banu

verirsin merak etme bebem. hele bir doğur hele de normal doğum yaparsan hemen gider kilolar

kızlar benim meleğimi emzirmem gerekiyor kendinize iyi bakın öpüldünüz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

burcum

ay kızlar nasıl br duygudur yaa  :y25: :y25: ağzım kulaklarımda kelebeğimi gördüm geldim daha ne isterim buarada suratım asıktı doktora bir ilgi bir ilgi tabi para bayılcam ya bugün gıcık ne olucak 3 hafta sonra görüşmek üzere dedi hemşiresi de bir daha ki gelişine değil de ondan sonra ki gelişine nts ye alıcaz seni de dedi

burcum

inşallah banucum normal doğum istiyorum unutma bizi gel böyle iyi oluyor deneyimlerinden de faydalanmış oluyoruz adamızı kokla bizim yerimize güzel anne

tılsım

ben bi dahaki gidişimde giricem NST ye ee 32 haftalık oluyo bebişim az kalıyo doğuma odaklanıyoruz artık doktorumla  :muzz: :muzz:

burcum

az kaldı yeşimcim senin de
kızlarr ya evi ne zaman temizlettirmek doğru olur ve bebeğin eşyalarını kaçıncı hafta da yıkayıp ütülemek gerekir erken yıkamak istemiyorum istediğimiz kadar muhafaza edelim tozlanır kokuları bile gider

tılsım

burcu az kaldı canım evet benim  :muzz: :muzz:

valla evi son 3 hafta temizlettirmek lazım 2 hafta kalada bebeğin kıyafetleri yıkanır ütülenir kaldırılır

burcum

bende aynı fikirdeyim yeşimcim erkenden yapmak istemiyorum temizlik işlerini beklesin daha
kızlarrrrrrrrrrr nereye kayboldunuz gene yaaa bugü hıdırellez akşam ateşlerin üzerinden hoplamayın hee  :ehi: :ehi: küçük ateş olursa olabilir

tılsım

yani çok erkenden yapmanın anlamı yok ben 35-36 haftada yıkayıp ütülicem annemle beraber 1 hafta öncede temizlikçi tutulur biter işler

herkes bi yerde kimisi gitti ben sabahtan beri tartışma var ordayım o yüsden geç yazıyorum  :suclu:

burcum

tılsım

sizin seçtikleriniz diye bi bölüm varda orda sabahtan beri bi kız girdi üye olmuş ne küfürler ne hakaretler ordaydım bende  :caca: :caca: bitti sanırım ama

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

neslihan

tılsım

bitti çok şükür denizcim sen sabahtan burda olsaydın sinir olurdun sinir ne laflar hepimize  :cussing: :cussing: