2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: banu**beste - 28 Nisan , 2009, 18:21:40
kızlaaaaaaaar merhaba biz geldik
Ada ile annesi  :k06: :k06:

ahh canım yaaa maşallah allahım nazarlardan saklasın banucum  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allahım sağlıklı sıhhatli analı babalı büyütmenizi nasip etsin :amin: :amin:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

neslihan

Allah esirgesin nazarlardan korusun .Çok tatlı maşallah rüyalarımdaki kız bebek tipi akça pakça ne kadar güzel maşallah maşallah maşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar:

Angel

Bitanem hayirli olsun Allahim anali babali dort gozden ayirmasin Allahim uzun omurler versin adamiza  :amin:  cok tatli bir bebiss bu annesiii masallah tosuncukk 41 kere masalllahh tutututututu   yavrumuzaa    :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

su

:flowers: :love9: :love7:banu canım bu melek çok tatlı yerim ben ona allah sana bagışlasın hayırlı saglıklı bir evlat olsun canım tekrar çok geçmiş olsun bende istiyom tutmayın beni doguracam  :director: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :

:occasion16: :occasion16:hoşgeldin ada  :occasion16: :occasion16: :occasion16:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

su

Günaydın kızlar nasılsınız bakıyım bugün  :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

selma005

GÜNAYDIN KISLAR KİMSE YOK GALİBA SU İLE BENDEN BAŞKA. NASILSIN CNM

(gülşen)

(gülşen)

su bekle kız ne doğurması  :k06:  senin oğluş gaza gelir felan aman aman akıllı ol zamanı var daha  :ehi:  :ehi:

su

günaydın gülşencim ayyy kız ama çok tatlıydı ada dogurasım geldi ne yapıyım

(gülşen)

evet binkere  :nazar:  :nazar: gerçekten çok tatlı  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

banummmm geldin mi bebemm yaaaaa ayyy kıyamam allahım analı babalı büyütsün inşallah saglıklı huzurlu mutluu allah nazarlardan saklasın bebeğini oyy masallahh yumuk yumuk yaaa yerimm onu bennnn ama kıyamamm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kızlar günaydınn  nasılsınız su selma gülsen  :opucuk:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

su

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ayy ben bugünn cok iiiimmm hava o kadar güzelkiii güneşş  :sunny: deniz masmaviiii hafif slow müzikk hersey harikaaa kafam yerine geldi valla  :love9: :love9: :love9: kahvaltı yapıyorum su an gelin beraber yapalımm  :opucuk:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

(gülşen)

su