2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

BEYAZ_KELEBEK

slm kızlar nasılsınız bugün.bebeğin fazla hareketli olmaması sakin bir çocuk olucağını gösterirmiş.bakın tecrübeyle sabittir kızım çok hareketliydi.dışardan belli oluyordu çok rahat. :k06:şimdimi koltukların üstünde geziyor. :-ooogerçi hakkını yemim  buu yıl daha sakin gibi ama düşünün birara ciddi ciddi hiperaktivitedne şüphelendik biz.geçen dr.hareketli dedi bebiş için ablasına çekmiş dedim. :toothy10: :toothy10:
gerçi daha yeni hareket ediyor öle çok hissedemiyorum ama daha küçük tabii :y25:
yanii çok hareket ediyor diyorsanız yaramaz bir çocuğa hazırlıklı olun  :ehi: :ehi:

burcum

ne diyorsun beyaz kelebek  :honk: yandım desenize zaten ben şimdiden benim kızım uslu olucak annesini üzmeyecek gibi cümlelerle seviyorum  :ehi: :ehi: belki beynine yer eder de üzmez  :aferin:

tılsım

benimki felaket valla bi dönüyo içerde sağdan sola atıyo kendini ama başını yukarı çıkarmıyo başı aşağıda artık hazır olda bekliyo benimki tekme hatmaya bayılıyoruz bide biz artık ayağını dışardan görebiliyoruz gerindiği zaman benimkide gece hiç uyumuyo sürekli tepinme halinde kuduruk olucak bunlar yandık  :k06: :k06:

burcu iyiyim canım işte oğlumda iyi sürekli tepinme halindeyiz yorulunca uyuyoruz oda 40 dk kadar sonra yine başlıyo  :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

burcucum dün kameramı karıştırırken eski kasetleri izledim ay unutmuşum neyapmışım bak yatağa uzanmışım kamerayla karnımı çekmişim emirin hareketlerini anam kıpır kıpır sağ sol tepikler gülmekten öldük akşam büyüsün bunuda çekecem inş.emir bile bayıldı çok güzel hatıra kalmış  :ehi:  :ehi:   :ehi: tavsiye edrim arkladaşlar

tılsım

Gülşencim iyi yapmışsın valla bizde çekelim hatıra kalır işteee  :k06:

su

Gülşencim süper ya iyi fikir verdin canım bende yapıcam ama tabi oynarsa oda  :ehi: :ehi:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

:nazar: maşallah yeşimcim aynı canım aynı bizimkiler kuduruk olucak yandık
gülşencim ben zaten çekiyorum  :ehi: büyüdüğünde seyrettiricem  :muzz: :muzz:

tılsım

burcum felaket kuduruk olucaklar hemde öyle gözüküyor  :nazar: :k06:

ben resim çektim bi sürü ama kamerayada çekelim daha kalıcı olur  :muzz: :muzz:

burcum

tılsım

ben burdayım ama diğerleri nerde bilmiyorum  :dontknow:

neslihan

Merhaba kızlar su cum benimki de başlarda çok oynamıyordu.Ama şimdi yeri daraldığı için sanırım sürekli hareket ediyormuş gibi geliyor.Ama yine de yavrum beni uyandırmıyor.WC nöbetleri 5-6 kez uyandırıyor geceleri.Bir bakıyorum sabah olmuş ben doğru düzgün uyumamışım.Bide geceleri sırtüstü yatmış buluyorum kendimi düzelmek için uyanıyorum.

burcum

yeşimcim korkuorum geceleri uyurken sende de oluyormu? kelebeğime istemeden zarar vericekmişim gibi geeliyor yatışmıla sağa sola dönerken  :y25:

tılsım

Neslihan hoışgeldin canım yeri daraldıkça daha az oynarmış önümüzdeki günlerde hareketlerini daha az hissedicez ay benm korkarım ama bakalım ne olucak artık doğuma kadar bi panik gider bende  :k06: gece bende çok kalkıyorum tuvalete gündüzde tabiki 20 dk da bi lavabodayım  :tongue3:

tılsım

burcu o tedirginlik bendede oluyor ama ne zaman uyansam kendimi sol tarafa yatarken buluyorum ama okadarda sıkma kendini bişey olmaz onlar rahat yerdeler dünyanın en güvenli yerinde

neslihan

Aynı korku bende de var.Rahatlamak için gerinmeye çalışıyor buluyorum.

Yan yatınca kemiklerim etime batıyor gibi oluyor.Biraz sırtüstü yatim diyorum.,ama yatamıyorum ya ona birşey olursa diye çok korkuyorum

Yeşimcim çok su içiyorum bebeğin suyu azalır diye.Bide ne kadar çok su içersem ödemler o kadar daha az olucak.E bide süt enaz iki bardak,1,5 lt su e daha ne olsun.