2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

kimse yokmu yaa sıkıldım kızlarrrrrrrrr  :honk:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

BEN BURDAYIM CAN

2 GÜN GELMEDİM YA İŞLER ÇOK BİRİKMİŞ KRİZ DİYOLAR AMA ARABA ALAN ALANA :BangHead:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

bende  burdayım  :director:  :director: niye sıkıldın bebişim

(gülşen)

kız bu otomotiv sektörü yokmu korkulur valla ötv indirimi diye sattılar arabaları şimdi yine kriz var diyip  bi ötv daha çıkarırlar doğrumu su

burcum

burdayız yeşimcim sen yoksun?? canım sıkılıyor dedin kaçtın?  :k06:

su

Bİ DEFA YAPTILAR İNDİRİM HAZİRANA KADAR DEVAM EDECEK AMA ÜRETİCİ FİRMALAR AYNI ZAMNADA ZAM YAPTILAR İNDİ BİNDİ OLDU DİYORUM BEN BU İNSANLAR KAFAYI YEMİŞ KIZ YOK KRİZ FELAN

pringles

selam hamişlerr nasılsınız bakalım :flowers: yeşimcim ben sana dedim dimi kudurtma çocuğu şimdiden diye,yaa öyle dil çıkarır iştee :ehi: :ehi: ayy çok yoruldum yaa,nefret ediyorum pazartesilerden  :BangHead: :BangHead:
forum yine sessiz gibi :dontknow:

tılsım

kızlar burdayım canlarım burcum su gülşencimmm

msnde dedikoduya daldımmm  :ehi: :ehi:

nagihancım canım nasılsın hoşgeldinn ay sorma yaa kudurttum çocuğu en sonunda ababayla bize tabi bide doktora dil çıkardı  :tongue3: :k06:

pazartesiyi bende sevmiyorum :BangHead:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

pringles

hoşbuldum canımm :opucuk: bebeğinin kilosu süper bu arada :nazar: senin kilodan naberr ;)

su

pringles

hoşbuldm canım nasılsın :flowers: tanışmamıştık biz sanırım :icon_scratch:

su

EVET CANIM BENİM İSMİM SU 24+5 GÜNLÜK HAMİLEYİM

pringles

ayy ne güsel,Allah tamamına erdirsin canımm :nazar: bende nagehan. 2,5 aylık bir oğlum var ismi ömer :binkybaby:
27 yaşındayım. çalışırken böyle arada odama kaçıp bi yokluyorum işte ne var ne yok diye :laughing7:
nereye kaçtı yine herkess :caca: :caca: :caca:

tuana16

slm millet ben hamiş deilim bebekimde yok ama hamile olmayı isteyenlerdenim kimseyi bulamayınca buraya geldim eeeeee neler yapıyosunuz
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

tuana16

ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'