2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

SÖYLE ONA KIZDIRMASIN BİZİM BİTANECİK GÜZEL ÖZGEMİZİ :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1: :violent1:

BU ARADA ERKEKLER BİRAZ ALTAN ALINMALI YANLIŞMIYIM KIZLAR

ANLADIM TÜLİNCİM KÖTÜ BİŞEY OLMASINDA  :nazar:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

27 Nisan , 2009, 11:13:46 #3151 Son düzenlenme: 27 Nisan , 2009, 11:21:59 Angel
soyle onaaaaaa biz hamisler bir ustune atlarsak bam diyeeee yere pankek gibi yapisirrrr   :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: 

uzmesin bizim fistigimiiziiiii yoksaa arkasinda bizi bulurrrrr  :caca:  :caca:  :caca:  :caca:  :caca:      :basardim:

su

TÜLİN ALEMSİN VALLA HİÇ GÜLECEGİMİ YOKTU SEN BENİ GÜLDÜRDÜN ALLAH TA SENİ GÜLDÜRSÜN BİTANEM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:    amin amin su canim  sen hep gul bitanem    :opucuk:

dogru demisim demiii bizim koca gobuslerlee    :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:   adam maffolur valla    :ehi:  :ehi:  :ehi: 

su

BENCEDE BU KOCA GÖBİŞLERLE BİDE ZAYIFSA ZAVALLI YUSUF VAY HALİNE

(gülşen)

selamlar  güzel annişler   :opucuk:   özgecim   :opucuk:
kız özge  senin yusufu bunlar pestile çevirmişler bak
kurtar bu koca göbüşlülerden onu  :ehi:  :ehi:
nekadar kızgında olsan yazık  adama dimi ama  :k06:

neslihan

Sucum 32.haftadayım.37.haftada izne ayrılmam gerekiyor.Enazından mayısı kapatmam gerek işte.HAyırlısı olsun bakalım.

Özgecim sorunların çabucak düzelir umarım.Zaten özlediğine göre önemli bir problemde yok maşallah

tılsım

kızlarr selam hepinize okudum yazdıklarınızı

doktordaydım canlarım bugün kontrolümüz vardı paşamı gördüm  :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

SLM GÜLŞENCİM NASILSIN TATLIM BEN İYİYİM

NESLİHANCIM SEN NASILSIN CANIM YA ZOR OLMAZMI 37. HAFTAYA KADAR ALLAH YARDIMCIN OLSUN BU ARADA TATLIM 32. HAFTADA ÇALIŞABİLİR DİYE RAPOR ALIP SSK YA VERMEN LAZIM UMARIM BİLGİN VARDIR BU KONUDAN

YEŞİM HOŞGELDİN CANIM BENİM  :opucuk: NASILSIN PAŞAMIZ NASIL İYİMİ KAÇ GRAM OLMUŞ NE YAPIYODU HEPSİNİ ANLAT BAKIYIM ŞEKER YÜKLEMESİ YAPTINMI CANIM  :muzz: :muzz:

tılsım

su hoşbuldum canım benim  :opucuk:iyiyim paşamız iyi teyzesi çok şükür büyümüş oğlum 1.100 gr olmuş paşam  :nazar: :nazar: doktor gelişimi çok güzel dedi  :nazar: oynuyodu oğlum dil çıkarttı bize teyzesi iki kere  :k06: başşaşğı pozisyonda bekliyo dönmemiş bekliyo oğlum

Kızlar bu arada doğumhaneyi gördüm bugün içim rahat etti en azından nasıl bişeyle karşılaşabileceğimi biliyorum artık

sen nasılsın su canım paşamız nasıl üzmüyo dimi annesini

tılsım

bu arada unuttum yazmayı şeker yüklemesi yapıldı bişey çıkmadı o kadarda berbat bişey değilmiş gerçi yerimden hiç kıpırdamadım suyu içtikten sonra ama  :ehi:

su

CANIM BEN İYİYİM BU GÜN GELDİM İŞE BENDE OĞLUM İİ ÇOK KORKUTTU BENİ İNANILMAZ Bİ ACI HİSSETTİM SANKİ ONU KAYBEDİCEM DİYE BERBAT Bİ DUYGUYDU ALLAHIM KİMSEYE YAŞATMASIN  :amin: :amin: :amin:

İYİ ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA SAGLIKLI OLMASINA UMARIM SONUNA KADAR HEP BÖYLE SAGLIKLI OLUR VE KUCAGINA ALIRSIN YERİM BEN ONUN DİLİNİ YAVRUM BENİM  :muzz: :muzz: :muzz:

tılsım

su canım iyi olmana sevindim bi daha üzmicek annesini paşamız çok haklısın acını anlayabiliyorum o an ki allahım bir daha yaşatmasın hiç kimseye yaşatmasın  :amin:

sağol teyzesi sağlıklı çok şükür inş.. hep böyle sağlıklı olur yavrularımız allah nazarlardan korusun onları  :amin: inş.. sağsalim kucağomıza alırız yaa teyzesi bize dil çıkarttı oğlum  :k06: :k06:

nazan

slm kızlar bengeldım  nasılsnız bebisler nasıl bakalım :flowers:

tılsım

selam canım nasılsın nazancım gelinim napıyo ben iyyiim oğlumda iyi doktordaydık bugün  :muzz: