2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

:k06:   bende ayni senin gibi oglusum diye konusuyorum sonra duzeltiyorum yvarumuz diye    :k06:   gecen gun drun  buyukk ihtimal erkek olacagini esime anlattim nasil sevindi    :D   sonra ise gidicekti karnima konusuyor oglum oglum canim yavrum diye bende yaw oglum deme belki kiz olur diyorum     :ehi:   esimde sus cocugu nonus yanican diyor    :toothy10:     :k06:

tılsım

:k06: ay lemsiniz valla sende haklısın hemen oğluşum dediğinde bide kız olursa komik olur  :k06:erkekler erkek bebeğe karşı sempati gösterirler benim eşşmde kız kız dedi bebeğimize tutmadı erkek deyince doktor şöyle bi göğsü kabardı dedim işte ne kadarda olsa bi erkek sempatisi oluyo  :tongue3: ay eşinde komikmiş tülin yaa banada öyle diyolardı bi ara kız kız dedik erkek çıktı konuşmayalım çocuk nonş olucak diye  :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

:toothy10:   haklisin    :k06: 

yesimcim senin bel agrin nasil canim birde kasiklarin ne alemde      :-*

tılsım

Tülincim benim bel ağrım aynen devam ediyo zaten geriye doğru yürüyorum yani karın önde sırt geride

kasık ağrıma gelince aynen devam magnezyum tozu vermişti doktorum onunla hafifliyo ama yürüdüğüm zaten yarım saat dinlenmeden hemen kasılma başlıyo oturmam lazım yoksa yığılır kalırım bide çok oturmakta iyi gelmiyo  :y25: doktorum bunu doğurana kadar ne yazıkki yaşıcaksın dedi bebeği aşağıda taşıdığım içim bu şimdiden böyle bide ağırlaşınca ne olucak hiç bilemiyorum yerimden nasıl kalkıcam bide taşınma işimiz var bir an önce bitse duramıyorum valla

Angel

canim Allah sabir versin diyim cok zor biliyorum ama gittikce alisicaksin   :opucuk:   degisik yontemler ariycaksin kendine iyi gelicek olan rahatin icin  cozumler ariycaksin okadarda kafanda buyutme inan dusundugun gibi olmiycak emin ol    :icon_thumright:   tasinma telasida olucak sende ama sakinnnn birsey kaldirmaaa sakinnnn 1 kiloluk birsey olsa bile hicbirsey kaldirmaaa yesimcim beni dinle ama 1 kiloluk seyden ne olucak deme Allahim korusun hic riske girme bebegini dusun 

ev tasinirken sen otur bir kenarda emir ver onu oriya koyun de yeter    :caca:   sakin birsey kaldirma tamammi canim    :caca:    :opucuk:

tılsım

Sğol tülincim allah yardımcımız olsun valla  :opucuk:ay bi bulsam o değişik yöntemleri gerçi zamanla bulurum heralde inş.. düşündüğüm gibi olmaz büyütmemem lazım biliyorum ama korkuyorum işte çok komik yürüyorum  :k06: taşınma işinde bişi yapmıyorum eşim sağolsun toparlıyo eşyaları yavaş yavaş yok bişi kaldırmam 1 kilo bile olsa zaten eşim hiç bana bırakmıyo akşam eve gittim salonu bitirmiş bile

tamam ben bi kenarda oturıytım emirler veriyim haklısın şöyle yapın böyle yapın annem zaten çok titiz bana hiç bişi yaptırmıyo bitanem yaa :k06: bişi kaldırmam canım tamam

sen nasılsın bel ağrın falan varmı seninde inş. yoktur olmazda  :amin:

Angel

cok sukur bel agrim yok yesimcim  ama kizimda cok cektiydim bel agrisini   :sad1:

yesimcim senin goguslerin ne durumda eskisi gibilermi yoksam  tombul tombul mu oldular benimkiler gibi    :k06:    :nazar:   

tılsım

tülincim sevndim valla bel ağrın olmamasına çok zor çok  :honk:

benim göğüsler tombul tombul olmadılar yaa çok az bişi farketti  :cildir: ne güzel bak senin tombul olmuş  :nazar: özel bi formülü varmı canımm  :k06:

fıstık

Valla bu saatten sonra benimki erkek olursa yandık çocuğun odası pembiş pembiş olduuuuuuuuuuuuuuu :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

:toothy10:   ay fistik guldurdun benim kiz sen gidip yatsana     :caca:    yoksa prensesimiz tekmeliyormu bu saate seni   :laughing7: 

yesimcim formulu yok canim yaa  :sad1:   bunye meselesi ama hic uzulme dogumdan sonra sisiverir seninkiler hic erak etme    :nazar:   fistikcim senin gogusler ne alemde     :k06:   

suna bak yaa bendede soru gogus  :k06:  sorulariyla ama merak ediyorum napiyim    :tongue3:

tılsım

ay fıstık alemsin valla yaa  :k06: :k06: yok artık olmaz öyle bişey yaa :ehi: :ehi:

tülincim formülü yoksa beklicem desene  :sad1: evet birazda bünye meselesi benizm fiziğime göre göğüslerim iyi şuanda bile çünkü ben bide çok kilo almadım yaa sanırım onunda etkisi var  :nazar:

tülin koptum yaa muhabbet göğüs ama merak haklısın sende  :k06: :tongue3:

fıstık

Valla ben 80 giyiyordum 95 oldular.Tabiki eşim çok memnun bu durumdan zayıflama böyle kal falan demeye başladı  :k06: :k06: :k06:

Herhalde aldığım kilolardan 1 kilosu sırf göğüslerime gittii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tılsım

ya kızlar bendemi sorun var acep kafam karıştı fıstıkcım hoşgelsin bu arada  :k06:

ben 4 kilo aldım ve kaldı öyle gerçi daha tartılmadım doktora gitmeme 3 hafta var ya benim göğüslerim çok büyümedi yaa dün formülünü soruyodum tüline ama yokmuş 80 giyiyodum 85 oldu  :tongue3:

Angel

burdayimm anissler selam nasilsiniz    :opucuk:    :flowers:   :flowers:    :love9:   :love9:   :love9: 

tılsım

selam canım iyi diyim iyi olıyım midem yanıyo  :igrenc:

sen nasılsın tatlımm bebişimiz nasıl