2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

lalezar

ooo yeşimcim hayırlı olsun canım 200. sayfan  :icon_thumright: :occasion14: :occasion5: :hello2: :hieyt: :muzz: :basardim: :k06:
darısı oğluşunun sayfalarına inşallah  :nazar: :nazar:

pringles

Alıntı yapılan: tılsım - 22 Nisan , 2009, 16:42:48
hoşgeldin nagiş sayfamıza  :opucuk: :muzz: :muzz:

sallıyoruz valla  :muzz: :muzz:

:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: kuzucuklar kudurk annelerine alışsınlar  :ehi:

hoşbuldum canımm :opucuk:
hııı şimdi alıştrnda sonra uğraşırsnz fitil yemiş gibi zıplayan çocuklarla :toothy10: akşama kadar napsamda sakşnleştrsem bu çocuğu dye uğraşıp durursunuz :ehi:

tılsım

lalezar hoşgeldin canım sağol inş.. oğluşumunda sayfalarını kutlarız böyleee  :amin: :muzz: :muzz:

haklısın kudurkluğa alışırlarsa hiç durmazlar sonra nasıl baş edicem diye düşünüp dururuz  :ehi: :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

fıstık

neslihan

Çocukların ve içindeki çocuğu hala yaşatanların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Değerlerine saygılı,hiçkimseye kin taşımayan,insanları sınıflara ayırmayan,Allah'ına,dinine,vatanına,milletine aynı zamanda cumhuriyetine sahip çıkan,sevgisini,saygısını yitirmeyen nice hayırlı başarılı nesillere inşallah.
:flowers:

su

:muzz: :muzz:GÜNAYDINLAR NASILSINIZ BUGÜN BAKIYIM KİMSE YOK GALİBA BUGÜN :love9: :love9:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

günaydın anneler ve bebişler gününüz aydın olsun
dün giremedim siteye sohbetler edilmiş 200.sayfalara kutlanmış  :nazar: ama beni bi angelim hatırlamış sağol canım  :flowers:

Ada-beste-banu

kızlar benim doğum tarihi cumartesiye alındı, yarın giremezsem haberiniz olsun yani.
Özgecim 23 Nisan olmadı bebem

burcum

hayırlısı olsun bestem ALLAH bi avaz da kurtarsın sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almak nasip etsin canım ama bizi fazla merakta bırakma

su

bznu canım hayırlı olsun umarım sorunsuz rahat ve güzel bi dogum allah nasip eder 
:wav: :wav: :wav: :wav:

BEBEİŞİMİZ GELİYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

:occasion16:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

neslihan

Banu Allah hayırlı doğumlar nasip etsin.Ne güzel kuzucuğuna kucağına alıcaksın Allah ın izniyle :amin: :nazar:

Angel

selam kizlar banummm  bir gunun daha kaldi biatnem rabbim hayirli dogumlar nasip eder sana ve hepimizede insallah insallah dogum rahat olur bitanem   :amin:  :amin:  :amin:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1:

(gülşen)

günaydın kızlar  :love9:   :love9:  :love9:  :love9: hepinizi   :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk: