2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

tülinim hoşgeldin canım sütüm sızmıyor ama göğüslerim sızlıyor bazen çok kötü yaa hele yolda olduğıu zmn deliriyorum resmen  :ehi: :ehi: kaşıyamıyorumda nasıl yanıyo inş.. sütüm bol olur tabi bide emer  :amin:

demek sen 2 ayda bir giriyorsun ultrasona neden öyle orda peki canım bi zarrımı var sürekli o yüzdenmi

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

kesin kız olursa Melek ismini düşünüyorum canım. Tabi yanında Ada da olacak. Yani Melek Ada  :k06:
sürekli meleğim diye seviyorum yaaa. Eşimde Melek olsun bariiii dedi.

fıstık

kaçmadım banucum teyzemle annem varda yazamadım size

yarın 35. haftaya giriyorum seninle arka arkaya doğum yapıcaz inşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

Ada-beste-banu

ayyy ne güzel seninde az kalmış. seninkinin cinsiyeti belli mi? yaaa benimki hep saklanıyor  :caca: :caca: :caca: :caca:

fıstık

kızımız olcak inşallah IŞIL ımız gelicek  :nazar: :nazar: :nazar:

Ada-beste-banu

Ayyy yerim ben onu IŞIL çok hoş bir isim. Adıyla yaşasın inşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

tılsım

nagehancım ne güzel az kalmış seninde canım  :nazar: :nazar:

fıstık

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

evet yeşimcim zaman çabuk geçiyo allah hepimizin bebişlerini nazarlardan saklasın :nazar: :nazar: :nazar:

Ada-beste-banu

nazan

tılsım

ne güsel yaa ay benimde geçse ama az kaldı az  :suclu: :suclu: :ehi:

28.haftaya giricez bi kaç gün sonra 7 aylık olduk çok şükür  :amin: :nazar: :nazar:

nazancım iyiyim tatlım sen nasılsın bebiş nasıl

tılsım

burcum nasılsın tatlımm

az kaldı kelebeğini görmeye gidiceksin  :muzz: :muzz:

burcum

ayy sorma yeşimmmm az kaldı  :k06: :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt: :binkybaby: :nazar: :basardim: içim kıpır kıpır ALLAH ım nasıl bir duygudur bu yaaa  :y25:

neslihan

Tarifsiz bir duygu.Benim randevum mayıs 7 de o zaman rapor alıcam 37.haftaya kadar çalışabilir diye.Yeşim ve diğer çalışan bayanlar 32.haftanızda rapor almayı unutmayın.Yoksa 2 ayı kullanmış sayılırsınız.Doğumdan sonraki 2 aya ekleyemezsiniz