2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

öslem

kusum valla bende gördüm başladım gülmeye yaaaaaa  :toothy10: :toothy10:

yemek yiyemedin demek  :toothy10: :toothy10: ayyyyy başladı yine eğlence faslı. kıss ben anladım bize ilham perileri akşamları geliyor vallaa  :toothy10: :toothy10:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy yarıldım yine gülmekten haaaaaa  :toothy10: :toothy10:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

efsane

:toothy10: :toothy10: :toothy10:kizlar allah siizi iyi etsin emi ozge sen evlenen kadr artik dilimizden kurtulmiycan canim :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ada-beste-banu

Ada-beste-banu

Ada-beste-banu

canım benim Allah tamamını erdirir inşallah

Ada-beste-banu

BU PERİ SENİ HERŞEYDEN KORUSUN, SANA UĞUR GETİRSİN, GÖZÜ OLANLANLARINDA GÖZLERİ PÖRTLESİİİİN  :flowers:

neslihan

Kim kime nazar ederse onun gözü pörtlesin.Allah hepimizi ve bebişlerini nazarlardan korusun inşallah :nazar: :amin:

Ada-beste-banu

tılsım

Günaydın canlarım

nasılsınız

akşam muhabbet baya koyuymuş  :k06: :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

GÜNAYDIN YEŞİMCİM NASILSIN

EVET YA AKŞAM NE GÜZEL MUHABET ETMİŞSİNİZ

BANU BAYILDIM GELİNLİKLERE TEKRAR EVLENESİM GELDİ  :ehi:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

Günaydın Canlar
Su Canım evlilik yıldönümünde tekrar gelinlik giyebilirsiiiinn  dermiiiiiiiiiiiiiiiiiiiişiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hamiş hamişş

tılsım

merhaba su banu canım

gelinlikler güzel evet giydik nasılsa  :muzz: :muzz:

su iyyiim canım sen nasılsın paşamız nasıl annesi

banucum sen nasılsın prenses nasıl az kaldı senin yaa  :hello2: :hello2:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

Yeşimim evet yaaa çok az kaldı ve her geçen gün heyecanlanıyorum ve korkuyorum. Umarım Amaliyat esnasında panikleyipte saçma sapan bir şey yapmam. Masadan kalkar gidermişiiiiim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Ayyy ne komik olur yaa, ben doğurmaktan vazgeçtim dermişiiim, bırakın içimde kalsın felan

burcum

günaydın kızlar dün öğlen yemeği fazla kaçırdım midem öğütmedi herhalde akşam da dışarıda atıştırdık eve geldim saat 10 ben istifra etmeye başladım ay ödüm bardak oldu  :y25: besin zehirlenmesidir diye bebeğime birşey olucak diye saat 12 de doktorumu aradım kelebeğime birşey olmayacağını söyledi bekle dedi bakalım ne çıkartıcaksın en fazla sıvı kaybı olur o zaman da biz müdahale ederiz dedi serum takılır dedi ALLAH a çok şükür ki iyiyim  :y25: ama varya hem istifra ettim hem ağladım kelebeğime birşey olucak diye bir daha asla yemeği fazla yemiyeceğim ve dışardan da yemiyeceğim