2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

biz önden bastık geldik zeytinliğe tam giricez içeriye çamura saplandıkmı güç bela çıkarttık zeytinliğin anahtarını da komşudan alıcaktık komşuda yok mu arkadan gelicek olan 2 arabayı bekledik geldiler herkes indi arabalardan ne yapalım diye konuşuyoruz ama görmelisiniz ayakkabılar paçalar çamur içinde hepimizin ıslak mendillerle temizlemeye çalışıyoruz ama nafile benim akıllı kocişimde küçük bi dere vardı gitmiş oraya ayakkabılarını temizlesin diye bi ses bi baktık kociş su da bataklık gibi bir yermiymiş dizlerine kadar battımı  :ehi: :ehi: :ehi: ama koptuk gülmekten çektiler çıkardılar arkadaşın araba da terlik şort varmış giydi onları  :ehi: :ehi: karar verdik kendin pişir kendin ye ye gitmeye çıktık yola arkadaşları bıraktık biz gittik yakında outlet vardı ALLAH tan oradan kocişe üst baş aldık tepeden tırnağa kadar  :ehi: :ehi: döndük geldik oturduk yenildi içildi

burcum

beyler dışarıda oturuyordu çocuklar 2 masa arkamızda ben wc ye gittim geldiğimde karşımda oturan bayan arkadaşım benim yerime geçmiş ben de onun yerine oturdum daha 2 dk geçmedi dışarıda garsonun bir tanesi yere kapaklanı verdimi ama benden başka kimse görmedi ben kalktım yerimden ne olduğunu anlamak için birkaç adım attım çocuk kımıldamıyor bi de baktık yer kan gölü olmuş nasıl bağırıyorum ama müziğin sesinden kimse hemen anlamadı nasıl bağırıyorum komaya girdim ben  :y25: görmeliydiniz herkes koştu geldi sonra arka taraftaki masa da doktor varmış hemen o koştu geldi ilgilendi çocukla ama ben kriz geçiriyorum neredeyse kociş yanıma geldi arkadaşlar falan sakinleştirmeye çalışıyorlar ambulansı aradılar herkes seferber oldu çocuk yerde hala kımıldatmadılar bekle ALLAH bekle ambulans yanlış yere gitmiş mi neyse en sonunda geldi aldılar götürdüler çocuğu

burcum

biz kalktık arkadaşlar maç seyretmeye bize geldi onlar gitti ben banyoya kocişin çamurderyası olan çamaşırlarını arıtmaya çalıştım on saat  :ehi:  :ehi: hem arıtmaya çalışıyorum hem gülüyorum sonra tam banyo yapmaya başladım su soğumaya başladımı elektrikli sohben bizim ki kocişin çamaşırları arıtayım derken sıcak suyu bitirmişim neyse yıkandım çıktım olay bunlardan ibaret arkadaşlar yani dün başımıza gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir ama buna şükür bizlere birşey olmadı

burcum

buarada akşam hastaneyi aradık çocuğun durumu iyiymiş evine göndermişler ALLAH a çok şükür ALLAH anasına babasına bağışladı çünkü herkes bu çocuk yaşamaz demişti öyle böyle düşmedi arkadaşlar neyse herşey yolundaymış yani cumartesi ilk hamile kıyafetlerimi aldım bugünde nasipse gidip tahlil sonuçlarımı alıp kelebeğimi görmeye gidicem sonra da kociş bana hediye alıcaktı cumartesi günü daha çok çeşit gelicek pazartesi gelin dediler hem yüzüğüm dar geliyordu onu değiştiricez gitmişken sizler haftasonu neler yaptınız???  :ehi: :ehi: :ehi:

tılsım

burcum selam canım gerçektende baya adrenalinli bi haftasonu olmuş ama eşinin bataklık olayına güldüm yanee adam dibe batıyomuş yazık yaa  :k06: böyle hava aksilikler yapabiliyo işte bişeye niyetleniyosun bi yağmur herşey alt üst oluyo bu ara evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice senelere bebeğinizle birlikte

ben sınavdaydımmm cumartesi pazar heba oldu benim  :tongue3:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

selam kizlar    :hello:  burcum cok guldum yaw Allah iyiligini versin   :ehi:    yazdiklarini dort gozle okudum ama su cocuga uzuldum  Allahtan iyilesti cok sukur    :amin: 

burcum

sağol yeşimcim hepimizin bi ömür boyu sürer evlilikleri inşallah mutlu ve huzurlu bir şekilde buarada kocişin düşmesi gülünmeyecek gibi değil ki  :ehi: :ehi: sınavların inşallah iyi geçmiştir hayatım

nazan

tılsım

inş.. canım hepimizin bi ömür boyu sürer

tülinim hoşgeldin nasılsın güsel anneeee

sınavım valla ne desemki 2 dersten bi kere kesin kaldım  :suclu: finaller var daha ama hiç umudum yok çok aramışlar o soruları sanırım her zaman olduğu gibi geri kalan 5 ders fena değildi ama o iki ders  :y25:

tılsım

burcum

sorma angel koptuk hepimiz gülmekten  :ehi: :ehi: :ehi: garsonunda iyi olması günümüzün iyi tamamlanmasına sebep oldu buarada şimdi eşim aradı mahkemesi vardı kızına 175 tl nafaka bağlanmış yarın da velayet davası açıyormuş aklımdaydı unutmuşum neden aramadın diyo  :honk: unuttum hayatım dedim buarada avukatı %100 alırız kızını demiş yandım inşallah herşey iyi olur ALLAH ıma sığınıyorum hakkımızda hayırlısı neyse onu versin

neslihan

Burcum çok geçmiş olsun.Evlilik yıldönümün  de kutlu olsun.
Buarada çamurlu ıslak yerlere felan çok dikkat et.Ben artık düz yolda bile dengemin bozulduğunu hissedebiliyorum.
Ağırlık merkezimiz değişiyor.
Allah korusun kaymalardan felan korunmamız gerek.

Angel

selam yesimcim nasilsin canim sinavini okudum canim hayirlisi guzelim uzme moralini insallah iyi notlar alirsin   :opucuk:  pasamiz nasil  benim yavrum uc gundur  top oynuyor resmen  :k06:   :nazar:   az once annem gile gitmistim karnimi oksaliyordu konusuyordu yavruma bir tekme attiki  cok guzeldi    :k06:  esime diyorum tekmeleri cok guzel diye    :D  oda diyorki tekme yemek iyi geliyor herhalde     :ehi:   hee diyorum bende    :laughing7: 

neslihan dogru soyluyor kizlar yururken cok dikkat edin dusmeyesinizi malum ben kizima hamileyken  tam 3 kes dusmustumde    :toothy10:   ama cok kotuydu yaw    :y25:  simdi guluyorumda o an cok aci icindeydim 3 seferindede acile gitmistik.en son dusmemde ayagimi burkmustum  8 aylik hamileydim  dr bana deynek vermisti iki tane koltugumun altina koyupta yurumem icin    :k06: 

yesimcim neslihancim bebeklerinizin esyalari hayirli olsun  guzelleerr  yesimcim yataginiz cantaniz hayirli olsun bi tanem o canta cok kullanisli benim cok isime yaramisti kizimda   :icon_thumright:  bende bugun bebegim icin bikac zibin aldim    :love3:  yavrum benim hayirlisiyla kucagimizada almayi nasip eder  rabbim    :amin:

neslihan

Burcum olayın ayrıntısını bilmiyorum ama sanırım eşinin 2.eşisin.Ve bir tane daha çocuğu var eski eşinden.

Bizim ailenin başında da böyle bir olay var.Abim 2.eşiyle evli şuan ve de birde kızımız var.1,5 yaşındaydı ayrıldılar.Şuan 15 yaşında.6 yaşından beri de abimin yeni eşiyle birlikte yaşıyor kuzucum.

Yeni yengemin iki tane de oğlu var.Ve herzaman bu yavruyu diğerlerinden ayrı tuttu.Kendi çocuklarına 2 alınsa kıza 1 alındı.

Bir sorun yaşadı yengem son doğumunda kordonları bağlandı.Halen konuşurken 1 tane kızım olmadı diyor.Ama zavallı yavrum sürekli anne der ilk gittiğinden beri.

Abim bizim bakmamızı istemedi yoksa annem bakacaktı yiğenime.Çocuğum benle kalacak dedi.

Bu ömü boyu içimizde yara.Ben ve annem oturur zaman zaman ağlarız o yavru için.Birileri evleniyor ayrılıyor,olan günahsıza oluyor.

Seninde hakkında hayırlısı olsun.Ama belki çok zor ama lütfen, kocanın kızı evine gelirse kendi çocuklarından ayırma.Ayırırsan kocanda mutsuz olur buna inan.Kocanı seviyorsan onun parçası olan bir yavruyu da sevmelisin ve inşallah o da seni sever.

tılsım

burcum sen eşininin 2. evliliğimisin anladığım kadarıyla bilmiyodum biraz şaşırdım aslında şaşırıcak ne var dimi  :k06:peki kızı alınırsa sizinle kalıcak o zaman sen ne düşünüyosun bu konuda yandım demişsin  :ehi: yani onu sahiplenebiliceğini düşünüyomusun ama eşinin kızı size gelirse onuda kendi kızından ayırma derim ben sende eşinde mutsuz olmayın boşu boşuna eşini seviyorsan onun evladınıda sev canım oarçası neticede inş.. oda sana alışır ve çok sever