2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

burcum

fıstık

yıkamaya versem kaybolsalar ne güzel olurdu dimi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: deliiii ver bir garibana bari bu kadar yıldıysan ama yenilerini al öyle ver :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kalma sonra halısız :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   sonra gariban arkamdan küfretsin dimi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yıldım valla ya sorma ama tadilattan sonra oturma odasına alıcam yeni halı  :laughing7:

şu simli tüylülere baktım ama halıcı tavsiye etmedi bakalım ben alıncaya kadar değişikleri

çıkar belki aman neyse yeter bu kadar halı muhabbeti  :igrenc: kendimden tiksindim  :ehi: :ehi: :ehi:

hava berbat kapalı  :cildir:

ışılla çarşıya gidicektik napsak bilmiyorum yağarsa reziloluruz ufffff evde sıktı artık

burcum

sorma bende bunaldım evde evde bugün dışarıya çıkalım diye düşünüyorum ama bakalım hava güzel şimdilik
halı benimkiler tüylü kurtçuk kurtçuk olanlardan vallahi çok pislik tutuyor saç kıl :cildir:

fıstık

ayy valla bu kapalı hava beni sinir ediyo

sizde hava güzelken gidin gezin bari nüküm derinde bunalmıştır iyice

yağmur başladı yok biz çıkamayız bugün evde geçiricez bugünü  :sad1:

ay o kurtçuklardan benim banyoda var hiç rahat değil avuç avuç saç topluyo

süpürge bile almıyo kesinlikle onlardan almam

yeni yumuş yumuş banyo takımları çıkmış ama banyoda ne kadar temiz kalır orasıda şüpheli

burcum

evden halıyı kaldıralım direk çözüm :ehi: :ehi: :ehi: temiz ayakkabılarla gezelim :ehi: :ehi: aman öyle de bomboş ev gibi olur  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: istemem  :ehi:

muhribe

aman tek derdiniz halı olsun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayrıca kurtçuk demeyin midem kalkıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

evlenirken eşim onlardan alalım dedi, abov dedim ben basamam onların üstüne  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

burcum

benimkilerin hepsi kurtçuk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: akıllanmadım salona da kurtçuk aldım :ehi: :ehi: ama çok hoş duruyor :suclu: :muzz:

muhribe

Allah o kurtçukları bildiği gibi yapsın  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: muhabbete bak halılar kurtçuklar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nüküm evin tabanı bizim seramik ya laminant yapıcaz heryeri şu sudan etkilenmeyenlerden

işteo zaman bütün yaz halı sermicem yok ışıl çıplak ayakla basıyo yok kayıyo derdi olmıcak  :muzz: :muzz:

hem halıdan daha ucuza geliyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben ramazandan sonra diyorumdiyorum

dün babam gitmiş pencilerle konuşmuş ölçü alın diye

benimlafımı dinleyen yok  hava soğuk rüzgarlı yağmur var bu havada çerçeve değişirmi

aaaaa delirticekler beni benim tadilat başlayıp bitinceye kadar

senin benden çekeceğin var tatile git kurtul benden  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

betül hoşgeldin sayfamıza  :opucuk: :flowers:

burcum

deliii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kız ölçüyü alsınlar fiyat versinler hemen yaptırmak zorunda değilsin ki 1 ay sonra yaptır :icon_thumright: zaten anca onlar gelicek de ölçü alıcak da fiyat çıkartıp size bildiricekler de 20 günü bulur :ehi: 10 gün siz bekletseniz 1 hafta içerisinde imalatını yapsalar getirip taksalar etti sana 1.5 ay :ehi: :ehi: :ehi: mobilyacı karısıyım ya az çok biliyorum bu işleri :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben de yazın salonda ki halıyı kaldıyorum düşünsene benim halimi havuzdan çıkan wc ye falan gitmek için geçiyor salondan ölürmüsün öldürürmüsün :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çim oluyor salonun heryeri :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: bak bende çok dertliymişim :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: doğru ya ben eniştenin mobilyacı olduğunu unutmuşum  :ehi:

dün bi siteye baktım eniyi mutfak malzemeleri falan festek

ustalar kapışmış mdf iyidir yok sunta iyidir yok etrafına 3mm pvc bant çekcen

yok arkaya 8mm yapacan su almasın

vida atarsan yarılır işkenceyle sıkacan

ben usta oldum okurken mobilyacıya soracan nasıl yapıyon len anlat bakem diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

o zaman haziranda ölçü alsalar ağustosta anca diyon nüküm iyi madem  :opucuk: