2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

kızlar günaydın nasılsınız bugün ben iyiyim  :muzz: :opucuk:

zencefil ve nazan hoşgeldiniz kızlar ben 21+2 günlük hamileyim kısmetse allahın izniyle bir oglum olucak ben 15 haftalık iken ögrendim cinsiyetini nasıl sana halen söylemedilir
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

günaydınn kızlarrrr nasılsınız

gülşencim su cum  :opucuk:

nazan ve zebcefil hoşgeldiniz aramıza ben 25+3 günlük hamileyim allah nasip ederse bi oğlum olucak bende cinsiyetini 12 haftalıkken öğrendim bu arada ismim yeşim

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

günaydın kızlar bebişler paşalar :binkybaby: nasıl?
nazan zencefil hoşgeldiniz aramıza ben başka bir site de bahsettim buradan zencefil oradan geldi

su

günaydın canlar biz iyiyiz siz nasılsınız burcum yeşim bebişler nasıl

tılsım

günaydın burcum su

iyiym ben paşamda çok iyi çok şükür :nazar: sizler nasılsınız su paşa nasıl burcum prenses nasıl  :nazar:

su

tılsım

maşallah canım aman tekmelesinler  :nazar: :nazar:

benimkide öyle valla çok hareketli bi çocuk olucak gibime geliyo  :binkybaby:

su

(gülşen)

canlar  :love9:  beminki paşamı prensesmi belli değil bugün 12 haftalık olduk teyzeleri azkaldı 9 unda randevumuz ayyyy sabırsızlanıyorum  :ehi:  :k06:

su

gülşen canım slm

ayyy kısss inşallah prenses olur her iki meyveden de allah sana tattırır

tılsım

su canım korkma o hareket ediyodur ama sen her hareketini hissedemiyosun arada benimkide öyle yapıyo biraz bi duraklıyo sonra yine başlıyo biliyosun onlarda uyuyolar artık o yüzden hareket etmiyodur sürekli yani benim doktorum dedi sürekli oynıcak diye bişi yok saat başı bi tekme bile atıyosa korkma dedi

gülşencim seninkide belli olur inş.. en kısa zamanda  :love9: :love9:

(gülşen)

inşallah kızlar sağolun benim bebiş tam anlamıyla  oynadığında sizinki dünyada olacak ne güzelllll   :amin:  :binkybaby:  :k06:

su

yeşimcim korkmuyorum da ablamlar şey diyo anne karnında nasılsa dogduktan sonrada öyle olur diyo

gülşencim yok kız daha dogurmamıza çok var 19 haftam var yeşiminde 15 haftası var

tılsım

bu bebeğin oynaması birazda yaradılışla alakalıymış su cum yani kimi bebek çok hareketliyken başka bi bebek o kadar hareketli olmayabilirmiş o yüzden mümkün olduğunca karşılaştırma kimseyle boşuna endişeye kapılırsın anne karnında nasılsa doğduktan sonrada demekki sakin bi bebek olucak  :k06: :k06:

ay evet yaa 15 hafta var ama yined az kaldı azzzz  :suclu: :suclu:

Ada-beste-banu

Günaydın Canlar  :hello2: :hello2: :hello2:
Nasılsınız çıtır gelinler  :k06: :k06: :k06: