2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

ayyy gördüm cafedeymişsin  :ehi: :ehi: :ehi:

ben erken yatmışım galiba saati hatırlamıyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

hava kapalı ya yağmur yağcak galiba uffffff

kuzuş napıyo keyfi yerindemi

benimkide elma yedi sabah sabah açkarnına  :k06:

burcum

keyfi yerinde kolunda hala şişlik var pazartesi götürücem dr a üstünü değiştirirken kolu acıyor ağlıyor :y25: anlamadım gitti :honk: :sad1:
yarasın elma ışılıma
derin iştahsız 1 hatadır zorla yediriyorum ne yiyorsa :icon_scratch: multitabs alıcam gene :icon_thumright:
hava çok güzel günlük güneşlik kısa kolluylayım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bahçedeydik şimdi girdik içeriye :icon_thumright: kociş 4 e kadar gelirim dedi arıyorum telefonu kapalı :cildir: :caca:

fıstık

götür cnm nolur nolmaz

yağmur yağdı geçti hava kapalıydı ama sıcak sayılırdı

bizde ev gezmesine gittik

burcum

ölüyorum yorgunluktan :honk: :ehi: :cildir:
derin ayağımda çocuğum uyumuştu ne güzel 21.45 de kalktı 23.30 da hala uyanık ayağıma aldım :cildir:

fıstık

01 Nisan , 2012, 03:09:30 #15019 Son düzenlenme: 01 Nisan , 2012, 03:14:40 fıstık
saat  03:10 bende tekrar uyuttum  :ehi: :cildir: :ehi: hunili smley istiyorummmm :ehi: :y25:

burcum

ohoooo ben o hunili smile i kaç senedir istiyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

günaydınnnnnnnnn :opucuk: 11 e geliyordu kalktık :muzz: :muzz: kahvaltı yapıyoruz hava bi kapanıyor bi açılıyor :honk:

fıstık

günaydın canım  :opucuk:

bizde 11 de kalktık kahvaltımızı yaptık

eşim şimdi evdeki bilumum tamirat işlerini yapıyor

ışılda ona yardımediyor bende keyif yapıyorum  :k06: :k06:

burcum

eşim fabrikaya gitti balıkesirden mal gelmiş sabah forlift çağırdı kamyonu boşaltmışlar
bende evi temizledim az yıkandım ölüyorum yorgunluktan :cildir: :ehi: :ehi: :ehi:
buarada bu saat oldu sigara içmedim dün gece fazla kaçırmışım herhalde :igrenc:

fıstık

bizdede annemler var canım

evdeydik ışıl dedesiyle parka gitti

işte böyle bir pazar  geçirdik siznaptınız canım

burcum

biz ne yaptın evde geçirdik bahçede komşularla şimdi ben evdeyim derin 9 da uyudu :nazar: eşim komşularla maç seyrediyordu gelmedi daha bende hem tv seyrediyorum hem çiğdem çitledim hem kızlarla sohbet ediyoruz :muzz:

fıstık

maç çok fenaydı nüküm

acayip gerilimliydi  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

eşin gelince masaj yap artık  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

fıstık

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kötüyüm ben kötüyümmmm kötüyümmmm herkesi hasta ederim ishal yapar kustururum bezdiririmmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben çıkıyom nagişim derin 9 da uyudu sabah 6 da dikerse ayağa hiç şaşmıcam :sad1: :ehi: :ehi:
ALLAH rahatlık versin canım :opucuk:

fıstık

:wave: :wave: :opucuk:

tekrardan allah rahatlık versin canım  :k06:

inşallah bıcırık uyur erkenden kalkmaz  :amin: