2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

buarada 11 de kalktık bugün uyutmucam öğlen ne bu ya eskiden 12 de uyuyordu sabah 9.30 da kalkıyordu böyle gün ölüyorum :cildir: :cildir: :cildir: aaaaaaaaa geliyor bana ama  :ehi: :ehi: :ehi: bugün öğlen komşunun kızının doğumgünü var bi oraya geçeriz

fıstık

canım gece giremedim sinir oldum sabahta giremedim  :cildir: :cildir: :cildir:

nette problem vardı sanırım

bize 11 de kalktık cnm ışılda gece 3 e geliyodu uyuduğunda valla ölüyodum karnım ağrıyo

uykusuzum sinir etti beni  :caca: :caca:

akşama misafirim var cnm evi temizledim pasta börek ikramlık hazırladım

şimdi oturuyorum daha aşağısıda ha bire akıp duruyo dökülüyom bende

kaşım bıyığımda almış başını gidiyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

size iyi eğlenceler cnm  :opucuk:

inşallah gece sorun olmazda yine girebilirim  :wave:

fıstık

BU ARADA EDA SAĞOL CNM GEÇ OLDU AMA GÖRMEMİŞİM  :opucuk:

NÜKÜM SİZİN EVDE BİZİMKİ GİBİ ÇOK SEVİNDİM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

nagişim kolay gelsin canımm
derin beni sinir ediyor nagişim ya da benim sinirlerim buaralar kaldırmıyor ağlayacağım sinirden :cildir: hiçbirşey yapmak istemiyorummmmm sanırım depresyona giriyorum :y25:

fıstık

SAĞOL CANIM

IŞILDA BENİ SİNİR EDİYO NÜKÜM YALNIZ DEĞİLSİN

LAFTAN SÖZDEN ANLAMIYO TAMAM ANNECİM YAPMICAM DİYO 5 DAKKA SONRA AYNI

AMAN SAKIN DEPRESYONA FALAN GİRME

YIPRANDIN TABİ HASTALIKTI YANGINDI ÜZÜNTÜ  STRES UYKUSUZLUK KOLAY DEĞİL

Bİ HOBİN YOKMU CNM ARADA UĞRAŞSAN KAFAN DAĞILIR

HAVALAR İYİLEŞCEK BAK GEZİCEZ TOZUCAZ

MUHABBET ETCEK ZAMAN OLMICAK GÖRÜRSÜN BAK AZ KALDI BAHAR GELMEK ÜZERE

ÇOK BUNALDIYSAN ALIŞVERİŞE GİT BAK HERYER İNDİRİM DOLU

HARCA MENDEBURUN PARALARINI  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

o mendebura da kızgınım işte alışverişe gönder demi bi stres atayım :cildir: vallahi beynim başım ağrıyor :cildir: ağrı kesici içeyim bari bi tane daha
koltukta tv seyrederken uyumuş hanım  :cildir:

burcum

nagişim plan değişti dışarıya çıkıyoruz yemeğe inşallah iyi gelir bana :cildir:
gece görüşürüz canım :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: burcum - 02 Mart , 2012, 19:19:16
ahanda nagişim

Uploaded with ImageShack.us

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dağınıklık görsün gözün :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Uploaded with ImageShack.us
herkes kendi pisligini toplasin diye bagriyonmu  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

hayır edacım çünkü hepsi derinin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bağırsam da toplamıyor günde 10 defa topluyorum bu haldeki salonu :cildir: :ehi: :ehi: :ehi:

günaydınnnnn derin gece 3 de uyudu yemekten çıktıktan sonra gece 1 de okeyci grup geldi sabah 11 de kalktık bugün içinde planlar var ama ben derinin eğleneceği bir yer olsun istiyorum :cildir: çocuk bunaldı dün akşam gittiğimiz restorant da 2 kız çocuğu vardı derinden büyük derin peşlerinde dolaştı oynamadılar ama ben oynamak istiyorum o kızlarlaaaa diyo kuzum dedim annecim onlar oynamayı bilmiyormuş :ehi: :cussing: :caca: :violent1: park gibi bir yere götüreyim diye düşünüyorum çocuk görsün biraz

fıstık

sabah 11 de kalktık bizde cnm

akvaryumu temizledik sonra markete gittik geldik

lcw yada uğrayacaktım ama ışıl arabada uyudu

yemeğe annemler var birazdan mutfağa gidicem

bu gece gezmeleriniz iyi değil canım ya çocuk etkileniyodur

zaten 1 kere bozuldu mu düzen bi daha zor düzeliyor

gece yine giremedim girdim yazamadım ö :cildir:

burcum

nagişim ne yapayım eşimin hem iş hem dost çevresi hadi gidelim diyor eşim kıramaz gerçi bizde gezmeyi çok seviyoruz ama çocuk oldu biraz dikkat edeyim demiyor eşim haftanın 2-3 günü dışarıdayız bize geliyorlar geç kalkıyorlar derin bensiz uyumaz oturuyor bizimle 2-3 e kadar :y25: bakalım ben bu hafta bir iyilik düşünücem derine :binkybaby:
bende gece giremedim bu gece girmeden duramazdım meraktan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

doğrudur canım da bizim çocuklar başkalarınınki gibi saat 10 da uykum geldi uyut diye bağıranlardan değil

çok imreniyorum öyle çocuklara kanepenin üstünde uyur kalırlar kucaklarda eve giderler

bizimkiler cin baş sabaha kadar otursan otururlar valla  :ehi: :ehi: :ehi:

ışıl şükür uyudu  :amin:  :nazar:

bugün yine 3 tane kitap aldırmış sadece 3-4  kere okuttu ama yarın kurtuluşum olmayabilir  :ehi: :ehi: :ehi:

bir an önce okuma yazma öğrensede kurtulsam yaaa valla deliricem yakında

bulaşık yıkarken anne hadi oku wc deyken anne çabuk çık oku

okula hevesle mi gidicek yoksa ödevlerini bana mı yaptıracak düşünceler içindeyim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

derin de aynı ben buaralar pek ilgilenemiyorum derinle :honk: dün 5 tane kitap aldık hala okuyamadım gelenden gidenden yarın okurum artık
vallahi bende özeniyorum komşumun bebeği dün 1 yaşına girdi çocuk akşam 7 de gece uykusuna yatıyor :honk: veya başkalarının çocukları misafirlikte o kadar gürültü de uyur eve omuzda gider ve uyanmaz bizimki uyumaz hadi uyudu de omuza alınınca uyanır hani ben çocuğum uyuyayım nasıl olsa eve gidiyoruz yok :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ah ah imalatın neresinde hata yaptık nagişim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: derin dün ve bugün de beni sinir etmeye devam etti yarın öğleden sonra gezmeye gidicez inşallah iyi gelir ikimize de  :-\

burcum

buarada maşallahhhhhh ışılıma :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

ışılda aynı o da hemen uyanıyo

canım napıyo niye siniroluyosun bi anlat bakalım detaylı şöyle geçiştirmeden