2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

ışıl uyudu bacım maalesef  :k06:

aman farketmiyor gündüz uyutmuyorum gece 1 de yatıyo sabah 5 te kalkıyo

sende dikkat et kendine havalar gündüz iyi ama gece soğuk oluyo

burcum

eh bugün gece 2 ye kadar nöbetçisinin anlaşıldı :ehi: :ehi: :ehi:
ben de yıkanabildim nihayet :ehi: :ehi:
derin biraz kendine geldi hareketlendi çok şükür :amin:

fıstık

çok sevindim canım :muzz: :muzz:

sütünü içti şimdi yatma vakti geldimi diye soruyo  :k06:

geldi uykun mu var dedim var ama azıcık var diyo

bakalım ne zaman uyuyacak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

maşallah ışılıma akıl küpü :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
derinin de kanı bitlendi kudurdu sürekli uyuyordu uyanık hala ayağıma aldım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: uyu yarın iyi olursan sirke götürürüz seni dedim :binkybaby:

fıstık

kudurduğuna göre iyileşmeye başlamış  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hala ayakta benimki  :ehi: :ehi: :ehi:

oooo sirkemi gidicek prenses

babamız yarın evdeki tadilatları yapacakmış evdeyiz dedi

bilemiyorum artık totoyu devirir yatar yine hiç inandırıcı gelmiyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ahanda ben laf yetiştiricem derken derin uyumuş ayağımda :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: biraz dalsın da yatarız

fıstık

coşmuşsun bu gece  :ehi: :ehi: :ehi:

ben ışıldan yazamadım fazla

hadi iyigeceler canım sizde yatın uyuyun dinlenin ne bilim işte  :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

uykusuzluktan bu coşma :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
vallahi yemezler nagişim :suclu: yok zaten kociş uyudu bende ölüyorum yorgunluktan uykusuzluktan :sleepy1: :icon_pale:
ALLAH rahatlık versin canım :flowers:

fıstık

ALLAH rahatlık versin canım  :amin:

3 masal okudum dizimde yatıyo şimdi saat 2 ye geliyo ama uykum yok diyo bekliyoruz bakalım :)

burcum

sabah 9.30 da kalktı derin az birşeyler yedirdim antibiyotiğini içti annemin ayağında uyuyor şimdi öksürük başladı balgam var asist balgam söktürücü alayım yavrum eridi gitti 3 günde :y25: doğru dürüst birşey yemiyor dün kakasını yapmadı o kadar yani bağırsaklar dolmuyor ki birazdan tarahan yapıcam gene bizden bu kadar öpüldünüz

fıstık

ışılda 8 de kalktı canım uyumamış babasıyla markete gitmişler

sonra kahvaltı hazırlamışlar beni uyandırdılar  :nazar:

canım zencefilli bal vericektin verdinmi

süttemi içmiyor içine bal karıştır çorbasına azıcık zencefil koyupta verebilirsin

gerçi elinden geleni yapıyorsun zatende ne bilim aklıma geleni yazıyorum işte

burcum

canım vermedim ama neden balgam var öksürüp atıcak onu öksürüğünü kesmek istemedim yarın dr a götürücem asist balgam söktürücü verir diye tahmin ediyorum :honk: buarada akşam annemi bırakmaya gittik ananeme gidicem diye tutturdu ananesine bıraktık dışarıda mangal yaptık sonra eve geldik :suclu: :ehi: ilerleyen saatler de alıcaz bana da iyi geldi sıyırmak üzereydim :cildir: şurada huni takmış bi smile yok ki olsa en çok kullanıcağım o olucak :ehi: :ehi: :ehi:
oh baba kız sana kahvaltı hazırlamışlar ne güzel bakalım o günleri görücekmiyim :amin:

fıstık

anladım canım

görürsün görürsün  :D

hımmm demek  :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bizde çarşıya gittik biraz gezdik ben bi mevsimlik ceket aldım indirimden

sonra arkadaşların mekana gittik sahlep içtik mükemmeldi bakır semaverde yapıyolar  :hungry:

annemlerde yemek yedik şimdi bizdeyiz çay içiyoruz beyler maç seyrediyo

evcilik oynuyoruz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: evet  :suclu: koca şikayetçiydi susturmak için rüşvet :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
güle güle kullan canım ceketini benim de alışverişe çıkmam lazım hiçbirşey almadım kendime sevgililer günü hem kuaför hem kıyafet işini halledicem :suclu: :ehi: :icon_thumright:
oh ne güzel yarasın sahlepler

fıstık

bizim arkadaşlarda mekanda sevgililer günü partisi veriyolarmış

illaki gelin dediler ama sanmıyorumki eşim götürsün biz sevgilimiyiz deyip duruyodu  :k06:

sus payı bi süre yeter sanırım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: