2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

ayyyy canım geçmiş olsun uffffff yanık kötüdür

bişi varmı kabardımı doktora gitseydin ayyy merak ederim ben şimdi  :sad1:

burcum

sağol canım merak etmene gerek yok hemen buz koydum bu soğukta da oraya buz hiç çekilmiyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hametan sürdüm hemen kabarmadı çok şükür kaynardı çay :honk:

fıstık

geçmiş olsun canım ya allahtan çok yanmamış  :'(

dikkat et allah korusun yansa ayyyy düşünemiyorum

burcum

aynen güldüğüme bakma verilmiş sadakam varmış :y25: ALLAH korudu gidiyordu guccük nükü  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ayyy nüküm deme öyle yaaa en hassas yerrrrrr

ayyy çok fenaaaaaaaaa  :icon_pale: :icon_pale:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: tamam canım tamam guccük nükü iyi  :ehi: :ehi: :ehi:
derine ne yemek yapayım karar veremedim :honk: dün akşamdan bezelye yemeği var ama zorla yedi öğlen ondan yese akşama ne yapayım diye düşünüyorum karnıbahar var kabak var ya kabak dolması yapayım ya fırında karnıbaharlı birşeyler yapayım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ben bezelye yaptım akşama pilavda yapıcam

ışıl yer yemezse çorbadan yer hiç ayrı yemek yapamamam ne bulursa yesin  :k06: :k06:

burcum

ben normal de yemek yapmıyorum eşim geç geliyor gelince yemiyor derine öğlen ayrı akşam ayrı yemek yapıyorum
fırında karnıbahar yapıcam haşlanıyor
but çıkardım fırında patatesli soğanlı tavuk yapıcam pilav yapıcam yer bunlardan :icon_thumright:
birazdan bezelye yiyecek istemeye istemeye buarada uyumadı daha ışıl?

fıstık

eskiden bende yapmıyodum hep geç geliyodu dışarıda yiyodu

2-3 senedir düzenli geliyo  :k06:

ışıl uyumadı canım uyutmıcam zaten bugün erken yatsın dün gece 2.5 ta uyudu  :caca:

burcum

uyutma derin de uyumadı ama saat 7-8 gibi uykusu geliyor huysuzlaşıyorsabah 9.30-10 da kalksa öğlen uyutucam da ah işte kalkmıyor o saatte :honk:

fıstık

ışılda kalkmadı

sabah mobilyacı geldi balkondaki dolaba kapak taktı

o kadar sese uyanmadı hiç

eşimde uyandır diyo ya matkap sesine bile kalkmayan çocuğu ben nasıl uyandırayım dedim

bi okula başlasalar düzene girerlerde

burcum

ha maşallah ışılıma :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: derin ben yanından kalkayım uyanır gürültüye de uyanır :honk: sevmiyor arkadaşım benim kız uykuyu sevmiyorrrrrrrrrrrrrrr :caca: anasına çekmemiş  :ehi: :ehi: :ehi: babası kılıklı kociş olucak mendeburu aradım dün geceden kızgınım ya dedim akşama eve erken geliyorsun bugün hürrem var dedim tamam alayım derini dışarıya çıkartayım sen rahat rahat izle dedi :muzz: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 

ay ben eşime dicem ışılı götür dizi izlicem diye

valla bi ton laf söyler senin dizinede sanada diye hayatta yapmaz öyle bir iyilik  :ehi:

benim kız daldı mı uyanmıyor gece çok geç yatınca sabah 8 de kalkamadı tabi  :k06: :k06:

burcum

bacım benim koca olucak mendebur da 1 kere yaptı bu 2.ci olucaktı ki aradı şimdi saat 9 da gelicem kulpçuya gidiyorum dedi :cildir: :caca: :violent1: :BangHead: :cussing: verdim veriştirdim kapattım :cildir: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ben o kulbu senin bi tar.............  :k06: :k06: :k06: demedinmi   :ehi: :ehi: :ehi: